• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Toplantı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Toplantı

Selam arkadaşlar. Önümüzdeki günlerde ortak bir zaman dilimi belirleyip online konferans şeklinde bir yönetim toplantısı yapmamızın gerekli ve sağlıklı olacağı kanaatindeyim. Forumdaki genel gidişat, ne gibi düzenleme veya yenilikler yapılabilir vs.. bu tip konuları tartışmamız gerekiyor. Bunun için özellikle sizlerin fikirleri önem arz ediyor. Bahsettiğim istişare; Admin, Co-Admin, Manager ve Section Moderator statüsündeki arkadaşlarımızın katılımıyla olacak. Fakat malum hepimizin farklı çalışma saatleri mevcut ve kimin nezaman uygun olacağı konusunda sizlerin de burada fikirlerinizi belirterek en uygun bir zaman ve saat dilimini ortaklaşa kararlaştıracağız. Tabiki zorunlu değil fakat üstte belirttiğim statülerdeki arkadaşlarımın mümkün mertebede katılımı faydalı olacaktır.

Ben cumartesi hariç haftanın diğer 6 günü 21:00 - 24:00 saatleri arasında uygunum. Sizler de durumunuzu belirtirseniz ona göre mümkün mertebede ortak bir zaman ayarlayalım. Şimdiden teşekkürler. Selam ve sevgilerimle..

O saatler benim için de uygun sayın Organik.

Yorum yap

benim için de uygun.daha doğrusu saatin pek önemi yok nasılsa devamlı nette ve burdayım

Yorum yap

Benim içinde ne zaman olursa uygundur gece zaten devamlı forumda online oluyorum...
        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

uygunum bende

Yorum yap

Şu sıralar pek fazla zaman bulamıyorum ama önemi yok,bir gün tarih kararlaştıralım herkes kendince fikirlerini belirtir yapılması gerekenler varsa karşılıklı çözüm üretmeye çalışırız, bencede iyi olur.
            Forum Kuralları

Yorum yap

Zaman veremem, ancak denk gelirse girerim.

Yorum yap

Benim içinde genelde hafta içi uygun.
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

uygundur orgi hiç değilse bir çok konu konuşulur karara bağlanır ortaklaşa.

Yorum yap

biri benim cebi arasın tasoda var oergi snedede var gelirim bende. zaten acık ara ile uzaklaştık buralardan. süresiz izin isteyebilirim sizlerden

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      biri benim cebi arasın tasoda var oergi snedede var gelirim bende. zaten acık ara ile uzaklaştık buralardan. süresiz izin isteyebilirim sizlerden
                      İzin falan yok, zaten devamsızlıktan sınıfta kaldın.

Yorum yap

Benim için uygun. gün farketmez hocam bu aralar dışarda kısa işlerim var ama aysonuna kalmaz tam boş olurum inşallah

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X