• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ve Beklenen Süper Program Geldi....Spidershare

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• teşekkür ederim verdiğiniz değerli bilgiler için.
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• program güzel çalışıyor ancak bazen bende aşağıdaki gibi hata veriyor.bunun nedeni ne olabilir...

Yorum yap

• didical_system Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        program güzel çalışıyor ancak bazen bende aşağıdaki gibi hata veriyor.bunun nedeni ne olabilir...
        aynısı bende oluyo

Yorum yap

program güzel çalışıyor ancak bazen bende aşağıdaki gibi hata veriyor.bunun nedeni ne olabilir...
          cırcır77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          aynısı bende oluyo
          arkadaşlar;bu hatanın sebebi paylaşımda üzerine geldiğiniz çözülmeyen kanaldan (yani izlediğiniz paketin içinde çözülmeyen veya o an portdan data -key gelmediğinde, aboneliğe dahil olmayan izle öde kanalları gibi veya standart üyesisiniz ,mega,süper vs. pakete dahil kanalların üzerine geldiğinizde)kaynaklanan bir uyarıdır.bu önemseyip canınızı sıkmayın

Yorum yap

• atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar;bu hatanın sebebi paylaşımda üzerine geldiğiniz çözülmeyen kanaldan (yani izlediğiniz paketin içinde çözülmeyen veya o an portdan data -key gelmediğinde, aboneliğe dahil olmayan izle öde kanalları gibi veya standart üyesisiniz ,mega,süper vs. pakete dahil kanalların üzerine geldiğinizde)kaynaklanan bir uyarıdır.bu önemseyip canınızı sıkmayın
            sağolasın.

Yorum yap

• biz de "bu hata nedendir acep?" diyorduk...atla:

DÜZCE

Dm800
              1-42
              2-9,13,19

GboX 7/24

Yorum yap

• spider share ile gbox paylaşımı oluyor mu?oluyorsa nasıl???

Yorum yap

• arkadaşlar bendete aynı uyarıya raslatım neden acaba.
                  CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

• CENG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar bendete aynı uyarıya raslatım neden acaba.

Yorum yap

spider share ile gbox paylaşımı oluyor mu?oluyorsa nasıl???
                      tabii mümkün ;main bölümündeki sharing emu seçeneğinden GBOX seçeceksin
                      option bölümünden Autostart seçeneğini işaretleyip Start' a basacaksın prorgarmı çalıştırdığın dosyanın içide yer alan GBOX bölümünden gbox kontrolü gerekli conf dosyasını paylaşımı veren kişiden aldıktan sonra gerekli bilgileri girip diğer programlarda olduğu gibi programı akuşında kart bilgilerini takip edip yayının gelişini kontrol edeblirsin.

Yorum yap

tabii mümkün ;main bölümündeki sharing emu seçeneğinden GBOX seçeceksin
                        option bölümünden Autostart seçeneğini işaretleyip Start' a basacaksın prorgarmı çalıştırdığın dosyanın içide yer alan GBOX bölümünden gbox kontrolü gerekli conf dosyasını paylaşımı veren kişiden aldıktan sonra gerekli bilgileri girip diğer programlarda olduğu gibi programı akuşında kart bilgilerini takip edip yayının gelişini kontrol edeblirsin.
                        tşk..dunkes:

Yorum yap

• sevgili atlasgold kardesim,
                          bir server uyesiyim ve ne yaptiysam nova paketini acamadim.
                          verdigin chidlerin hepsini ilgili serverda ilave ettim auto detect secili enable secili,HSCIC edit ten ident secili ,aldigim mesaj No DW For Current ECM !
                          oysa ayni yayinlari PC de rahatlikla izliyorum,
                          diger paketlerin hicbirinde sorun olmamasina ragmen NOVA beni delirtti.
                          yardimini bekliyorum.
                          tesekkurler.

Yorum yap

• pancho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sevgili atlasgold kardesim,
                            bir server uyesiyim ve ne yaptiysam nova paketini acamadim.
                            verdigin chidlerin hepsini ilgili serverda ilave ettim auto detect secili enable secili,HSCIC edit ten ident secili ,aldigim mesaj No DW For Current ECM !
                            oysa ayni yayinlari PC de rahatlikla izliyorum,
                            diger paketlerin hicbirinde sorun olmamasina ragmen NOVA beni delirtti.
                            yardimini bekliyorum.
                            tesekkurler.
                            dikkat etmen gereken konu hangi server numarasını seçtiysen NOVA için bu serveri enable yapacan chidleri girdiysen doğru servere auto detect olmayacak;auto dersen chid girmene gerek kalmadan kanalın üzerinde biraz bekle kendi chid bulup log dosyasına atacak ve bi daha bu kanalın üzerine geldiğinde beklemden açar. (ilk sayfada hem auto hemde chid girme olayında
                            hatalı anlatmışız)bunları uygula tekrar yardımcı olurum.

Yorum yap

dikkat etmen gereken konu hangi server numarasını seçtiysen NOVA için bu serveri enable yapacan chidleri girdiysen doğru servere auto detect olmayacak;auto dersen chid girmene gerek kalmadan kanalın üzerinde biraz bekle kendi chid bulup log dosyasına atacak ve bi daha bu kanalın üzerine geldiğinde beklemden açar. (ilk sayfada hem auto hemde chid girme olayında
                              hatalı anlatmışız)bunları uygula tekrar yardımcı olurum.
                              Dediklerini aynen yerine getirdim ama degisiklik yok,
                              log ekte

[NC Server6] ECHO Received !
                              [NC Server7] ECHO Received !
                              [NC Server8] ECHO Received !
                              [NC Server9] ECHO Received !
                              [NC Server10] ECHO Received !
                              [NC Server11] ECHO Received !
                              [NC Server12] ECHO Received !
                              [NC Server14] ECHO Received !
                              [NC Server14] Tx: 0050D0AE0CCE5EA87EB2AFCA2F9BCA3D5D1B44334A3C00474C 443B14118F8E0BEE33420BB7F97B1DA9F3338E46281A1CC41B 1DC9A771036C4E440732B6B67A33C3D78AA01EB5BD68731072 170A5454397DBD
                              [NC Server14] No DW For Current ECM !
                              [NC Server14] Tx: 005086CB3E6FB98DA2414D77E2EE4E5A8380DDBBC2A8FADC44 D5EB3624719428D5DC0F2681EA9B6F1042A897A5CC7BA10B90 BD904B55B413351B5F95CD649662A2BCD8B8A15F714EC978B4 952B7DDC589EFC
                              [NC Server14] Tx: 0050662AEE66B02938D678F15067C74F4D4B6A52C8788A4FA5 E0FAB0F4725BCA9AC28FD49F8E2E3FDE903E4FBED5A57553D9 4C12D2B1135EAE89E673245A4D7536B90001EF1A540D5048BD 2BAE81DE5386CA

Yorum yap

• pancho aynı problem wsp programında bende oluştu. programa iki farklı server girişi yaptığımda sorun çıkartıyordu ve no DW hatası alıyordum. eğer iki farklı server kullanıyorsan diğerini kapatıp bir dene bakalım sonuç alacakmısın?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X