• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Opos Kart Programlama Hakkında...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Opos Kart Programlama Hakkında...

PROGRAMLAMA MODLARI

SELECT AVR/FUN KART 6mhz MODE 1 = Smart kartların Atmel entegrelerini 6mhz hızında programlar.
    SELECT AVR/FUN KART 6mhz MODE 0 = Smart kartların Eeprom'unu 6mhz hızında programlar.
    SELECT PIC/GOLD KART 3.5mhz MODE 2 = Pic16fxx serisi ve diğerlei pic entegrelerini programlar.
    SELECT PIC/GOLD KART 3.5mhz MODE 0 = Smart kartların Eeprom'unu 3.5mhz hızında programlar.
    SELECT PIC/GOLD KART 6mhz MODE 2 = Pic16fxx serisi ve diğerlei pic entegrelerini 6mhz'de programlar.
    SELECT PIC/GOLD KART 6mhz MODE 0 = Smart kartların Eeprom'unu 6mhz hızında programlar.
    3.5mhz GSM PHONEIX MODE = Gsm kartları ve Orj. kartları 3.5mhz hızında okuyup yazar.
    6mhz GSM PHONEIX MODE = Gsm kartları ve Orj. kartları 6mhz hızında okuyup yazar.

Bendede Bundan Var Acaba OPOS Bunda Programlanabilir mi acaba

eaglepaw Nickli Üyeden Alıntı

PROGRAMLAMA MODLARI

SELECT AVR/FUN KART 6mhz MODE 1 = Smart kartların Atmel entegrelerini 6mhz hızında programlar.
    SELECT AVR/FUN KART 6mhz MODE 0 = Smart kartların Eeprom'unu 6mhz hızında programlar.
    SELECT PIC/GOLD KART 3.5mhz MODE 2 = Pic16fxx serisi ve diğerlei pic entegrelerini programlar.
    SELECT PIC/GOLD KART 3.5mhz MODE 0 = Smart kartların Eeprom'unu 3.5mhz hızında programlar.
    SELECT PIC/GOLD KART 6mhz MODE 2 = Pic16fxx serisi ve diğerlei pic entegrelerini 6mhz'de programlar.
    SELECT PIC/GOLD KART 6mhz MODE 0 = Smart kartların Eeprom'unu 6mhz hızında programlar.
    3.5mhz GSM PHONEIX MODE = Gsm kartları ve Orj. kartları 3.5mhz hızında okuyup yazar.
    6mhz GSM PHONEIX MODE = Gsm kartları ve Orj. kartları 6mhz hızında okuyup yazar.

Bendede Bundan Var Acaba OPOS Bunda Programlanabilir mi acaba

Calisir, tahminimce bu Modus de sorunsuz calismasi lazim.

Yorum yap

gold kartta yazıp okumakta sorun yoksa bence oposa yazar...update eder
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

@trigon ve @danger35 ikiniz de yaniliyorsunuz...evet bu alet ile opos kart programlanabilir, ama bu mod ile "3.5mhz GSM PHONEIX MODE = Gsm kartları ve Orj. kartları 3.5mhz hızında okuyup yazar." programlanabilir...

@eaqglepaw, bana msn ile gonderdigini inceledim ve aletin ile %100 programlayabilirsin....ortadaki buton basili olacak unutma...

Yorum yap

Salih15 Nickli Üyeden Alıntı
          @trigon ve @danger35 ikiniz de yaniliyorsunuz...evet bu alet ile opos kart programlanabilir, ama bu mod ile "3.5mhz GSM PHONEIX MODE = Gsm kartları ve Orj. kartları 3.5mhz hızında okuyup yazar." programlanabilir...

@eaqglepaw, bana msn ile gonderdigini inceledim ve aletin ile %100 programlayabilirsin....ortadaki buton basili olacak unutma...

oke tşkler usta saolasın

şimdi kaldı opos kartı almak :kiskis: :kiskis: :kiskis:

Yorum yap

ee sanada yakışır artık bi opos @eaglepaw .)

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
              ee sanada yakışır artık bi opos @eaglepaw .)

bakalım fiyat araştırıyoruz kazıklanmayalım :kiskis: :kiskis: :kiskis: :kiskis:

Yorum yap

vallahi dostum piyasada 70 ile 90euro arasında satıyorlar ama tabii sen yine araştır belki daha ucuza bulursun.)

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
                  vallahi dostum piyasada 70 ile 90euro arasında satıyorlar ama tabii sen yine araştır belki daha ucuza bulursun.)
                  100YTL betasatta walla :toplu:

Yorum yap

iyimiş aslında 100ytl normal usta alınır.)

Yorum yap

Geçenlerde Bir Tanıdığa Yükledim OPOS KArtı Benim Kart Yazıcı İle

Oldu

Demekki Yüklüyo walla

Yorum yap

o sana senin tanıdık olduğu için kıyak yapmış eaglepaw

Yorum yap

arkadaşlar elımde aynısı kart yazıcı var ama bir türlü opos karta yüklemiyorum karta yazmak betona tıkladığım zaman hatta veriyor ne yapmam lazım teşekkür ederim

Yorum yap

ROBİN Nickli Üyeden Alıntı
                            arkadaşlar elımde aynısı kart yazıcı var ama bir türlü opos karta yüklemiyorum karta yazmak betona tıkladığım zaman hatta veriyor ne yapmam lazım teşekkür ederim

1- ortadaki butan basılı olsun

2- kartın çipi alta gelecek şekilde takılaca

3- programlayıcıya 9 volt elektirk lazım

4- karı yazmadan önce silip sonra yazmaya başlayın

5- muzlu programı kullanın

bunları deneyin sorunsuz çalışacaktır :mzk: :mzk: :mzk:

Yorum yap

dostum muzlu programla sorunumu halletım sağol iyi çalışmalar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X