• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni platform ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni platform ?

baştan şunu söylemek istiyorum yanlış anlaşılmak istemiyorum.

sadece bilgi edinme amaçlı sormak istiyorum.

malum piyasada 2000 serisi ne rakip görülen ALI3329E chipsetli markasını söylemek istemediğim bir model var..

bu modelde platform2 diye yeni bir alt yapı ve yazılımdan bahsediliyor ve söylenilenlere göre ciddi anlamda yeni özellikler ve mpeg desteği olduğu söyleniyor.sd kanllarda oldukca kaliteli görüntü ve çok daha hızlı kanal geçişi vb. bir kaç özellik bekleniyor.
    (bu yeni yazılım tamamen altyapısı Alıchipset tarafından yapılıyor uydu üreticisi tarafından değil)

acaba next in 2000 serilerindede bu tip bir alt yapı değişikliği söz konusu olabilirmi. yada ileriki zamanlarda böyle bir çalışma varmı conaxant chipset ile ilgili..

beni yanlış anlamanızı istemiyorum üstadlar. amacım sadece teknolojik olarak merak ettiğimden ve next 2000 serisi kullandığımdan soruyorum.

saygılar..
    Panasonic TX-42PX80 Plasma + Profigold PVG 10002 24K Gold %99.96 OFC + Next 2000 SuperHD + 500GB E-Sata - D-Smart Modul + Full HD Paket
    Dreambox 800HD + 250GB Sata - Cccam FULL + Profigold PVG 1102 24K Gold %99.96 OFC
    WD Tv Live HD Player + 4X Seagate Xtreme 1TB
Hazırlanıyor...
X