• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WSP ile Next 2000 İNF ve X Serisi Card Sharing Resimli Anlatımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

WSP No DW i packet problemi.

Öncelikle teşekkürler receiver ile ilgili bütün problemlerimi forumları okuyarak ve mesaj kirliliği yaratmadan çözebildim ancak şu problemime bir çare bulamadım.Cihazım Next 2000X CI Plus WSP 0.9.6 kullanıyorum. Önceden serverdaki kanalları normal şekilde izlerken artık izleyemiyorum."No DW i packet, probably server unsuported this provider!" diye bir uyarı veriyor. Server bağlantımda sorun yok. Spidershare ile denediğimde izleyebiliyorum ama onda da aynı paketteki bazı kanalları açmıyor. Bu problemi başka yaşayan ve çözen veya yardımcı olabilecek birisi varsa şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

programlar silinmis linklere baktim yok
      bu islemle hangi yayinlari izleyebilecegim
      adsl ve pc var
      ogrenmek istiyorum
      saygilar

Yorum yap

yardım

bende 2000cıs var bende wsp katılmak ıstıyorum bana yardımcı olurmusunuz lutfen

Yorum yap

providerleri nerden bulucam yardım edermisiniz

Yorum yap

selamlar..
            kusura bakmayin ,cok acemice bir soru ama sormak zorundayim..card sharing yapabilmek icin elimizdeki cihaz ile yayini paylastigimiz kisinin cihazinin markasi ve serisi aynimi olmali..cünkü ben almanya dayim ve burda paylasim türkiyeye nazaran cok daha ucuz, fakat cihaz next 2000 hd,fakat takdir edrsiniz burada fazla yok onlardan...eger acil cevap veren olursa memnun olurum..simdiden tessekurler...

Yorum yap

ellerine emeğine sağlık uzman çok güzel bi paylaşım olmuş çok işime yarayacak.

Yorum yap

kulanıcı adını ve şifreyi nasıl alıyoruz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Next 2500XDPCI Plus cihaz ile trumanshare CCcam plugin programı kullanılılabilirmi.Süper plus serisinde kullanıldığı ilgili bölümde yazıyor.Teşekkürler....

Yorum yap

kucukagac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Next 2500XDPCI Plus cihaz ile trumanshare CCcam plugin programı kullanılılabilirmi.Süper plus serisinde kullanıldığı ilgili bölümde yazıyor.Teşekkürler....
                    evet kullanabilirsin makinandan özel seçenekler bölümünde com dan HSIC seçili olacak ....

Yorum yap

Teşekkürler...Çok sağolun...

Yorum yap

üstatlar lütfen yardım benim şöyle bir sorunum var ben pc me format atmadan önce wsp 0.9.6 ile kart paylaşım seyredebiliyodum ama pcme format attıktan sonra kanalları seyredemiyorum programın sağ köşeside ki ışık yeşil yanıyor ama ****** gelmiyor yani yayınlar açılmıyor sebebi ne olabilir acaba siz sayın üstatlardan yardım bekliyorum saygılar

Yorum yap

uzmanuyducu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          üstatlar lütfen yardım benim şöyle bir sorunum var ben pc me format atmadan önce wsp 0.9.6 ile kart paylaşım seyredebiliyodum ama pcme format attıktan sonra kanalları seyredemiyorum programın sağ köşeside ki ışık yeşil yanıyor ama ****** gelmiyor yani yayınlar açılmıyor sebebi ne olabilir acaba siz sayın üstatlardan yardım bekliyorum saygılar
                          Servis Pack 3 gerekebilir,
                          NET.Framework gerekebilir.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Servis Pack 3 gerekebilir,
                            NET.Framework gerekebilir.
                            sayın tasarım hocam her iki programıda yükledim denedim yine çalıştırmıyo kart bilgileri geliyo ama ****** gelmiyo

Yorum yap

uzmanuyducu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sayın tasarım hocam her iki programıda yükledim denedim yine çalıştırmıyo kart bilgileri geliyo ama ****** gelmiyo
                              dostum sharingi aldığınız kişi size bilgileri eksik vermiş olabilir kontrol ediniz eğer ücretsiz saharing kullanmak istiyorsanız çalışmayabilirde
                              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                dostum sharingi aldığınız kişi size bilgileri eksik vermiş olabilir kontrol ediniz eğer ücretsiz saharing kullanmak istiyorsanız çalışmayabilirde
                                kullandığım server ücretli spider sharede sorun yok ama wsp hiç çalışmıyo wsp nin üzerinde durma nedenim ise spiderden daha hızlı çalışıyo *** değişmelerinde takılma pek olmuyo

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X