• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

12. Uluslararası Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuar ve Konferansı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Organiki o kadar bekledik gelmedi malesef :zzz: :ehehe::ehehe::ehehe::ehehe:
    Evet cumartesi 3'ten akşam kapanana kadar ordaydım. cım'ın dediği gibi diğer günler gelemedim malesef işler oldukça yoğun. Kısmet napalım..

Yorum yap

Bende gidemedim maalesef kısmet baska sonbahara artık
      Fotograf ekleyen tüm arkadaslara tesekkürler..

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bende gidemedim maalesef kısmet baska sonbahara artık
        Fotograf ekleyen tüm arkadaslara tesekkürler..
        resimlerin yararlı olmasına sevindim dostum keşke sende gelseydin süperdi doktorla resim bile çektik

Yorum yap

Arkadaşlar next standında bayaa kaldık herkes ordaydı gelmeyen arkadaşlarda seneye gelir kaynaşırız...
          VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
          125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
          GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

Next standında gözlerimiz hep yeni gelenleri aradı ama malesef İzmir gurubundan baska pek gelen (Ergir ve Cımsky arkadaşlarımız hariç) olmadı.İnşallah seneye Beylikdüzünde buluşmak üzere....
            Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

ben erken geldim ilk günü oradaydım birçok arkadaşımızla yüz yüze tanışma fırsatımız olmadı malesef inş seneye arkadaşlar...
              MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ozonder35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Next standında gözlerimiz hep yeni gelenleri aradı ama malesef İzmir gurubundan baska pek gelen (Ergir ve Cımsky arkadaşlarımız hariç) olmadı.İnşallah seneye Beylikdüzünde buluşmak üzere....
                Üstadım kanbersiz düğün olurmu tabiki gelecez görevimiz o bizim ama inşallah seneye tüm forum yöneticileri orada olurdu hep birlikte bizleri sevenlere daha yakın oluruz.

Yorum yap

seneye topluca bir resim çekilip forumun kapısına asmak gerekir ne dersiniz arkadaşlar..
                  MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

cekilir tabi neden olmasın.tam kadro iyi bi resim cekilir güzelde olur

Yorum yap

ozaman seneye programı yapıp aynı gün saat orada olmak lazım
                      pazar günü 12:00 dan sonra 17:00 ra kadar fuardaydım... fakat yeni olarak kimseyle tanışma fırsatı bulamadım.. inşallah seneye.
                      Next&Nextstar
                      EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

teşekürler gezmiş kadar olduk.selamlar

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          seneye topluca bir resim çekilip forumun kapısına asmak gerekir ne dersiniz arkadaşlar..
                          Kenancım biz çekildik ama eksik vardı seneye artık

Yorum yap

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            cekilir tabi neden olmasın.tam kadro iyi bi resim cekilir güzelde olur
                            Üstadım ama sende çok yakışıklı çıkmışsınsın resimlerde taliplerin artacak sonra bak karışmam.

Yorum yap

paylaşim için sağol

Yorum yap

İlk gün bende oradaydım ancak tanıdık arkadaşlar yoktu ilk gün.Birde bazı firmalar halen fuar acılışında yerlseim yapıyorlardı?Seneye artık insallah daha iyi olur.Bu sene krize denk geldi fuar.Saygılar...
                                İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X