• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Uydu bulucular hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Uydu bulucular hk.

Arkadaşlar uydu bulucu alacağım ve bunun için baya bir araştırma yaptım magicfinder yeni bir cihaz olmasına rağmen çok şikayetler okudum donma-sinyal almama-güneşte göstermeme-şarj daiken kilitlenme vs.
    satfinder 2 için de malum bataryanın çabuk bittiğini forumlarda sık sık okudum.
    şimdi kanımca satfinder 3 de bu pil olayını halletiklerini problemsiz olduğu yetkili satıcılarından öğrendim.ne derece doğru! bilemiyorum.şimdi netice olarak satfinder 3 veya dsm 300 almayı düşünüyorum.satfinder 3 veya dsm 300 kullanan arkadaşlar buraya yazarlarsa çok faydalı olacağı kanaatindeyim.Teşekkürler....

cominic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uydu bulucu alacağım ve bunun için baya bir araştırma yaptım magicfinder yeni bir cihaz olmasına rağmen çok şikayetler okudum donma-sinyal almama-güneşte göstermeme-şarj daiken kilitlenme vs.
    satfinder 2 için de malum bataryanın çabuk bittiğini forumlarda sık sık okudum.
    şimdi kanımca satfinder 3 de bu pil olayını halletiklerini problemsiz olduğu yetkili satıcılarından öğrendim.ne derece doğru! bilemiyorum.şimdi netice olarak satfinder 3 veya dsm 300 almayı düşünüyorum.satfinder 3 veya dsm 300 kullanan arkadaşlar buraya yazarlarsa çok faydalı olacağı kanaatindeyim.Teşekkürler....
    Problem yok kullanabilirsin bizim hiçbir şikayetimiz olmadi
    We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

uyduariza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Problem yok kullanabilirsin bizim hiçbir şikayetimiz olmadi
      siz hangisini kullanıyorsunuz

Yorum yap

hepsi var bizde
        We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

magic finder al arkadaşım ben dsm2000 kullandım satfinder 2 kullan dım hic memnun kalmadım

Yorum yap

uydu bulucu dsm2000 için yazılım dosyası arıyorum.tüm forum arkadaşlardan ricam.saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X