• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Next 9000 Ultra Tps Au Yazılımı 16.2.2007

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ibrahim077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazdıklarınızdan hiçbir şey anlamıyorum mükemmele yakın pc+ultram+2000cı cihazlarım var elimden birşey gelmiyor lütfen yardım
    nerde takıldınız tam olarak belirtirseniz ona göre açıklamalar yapalım ..

Yorum yap

• 10853 ün herhangi bir kanalına geliyorum newcamd2 den çıkıp devre dışını seçtikten sonra kutucuğu kaptıyorum...muteye basıp kırmızı tuşa basıyorum failll yazıyor tps yi açmıyor...nerede yanlış yapıyorum doğrusunu anlatırmısınız...slamlar...

Yorum yap

• skywalker12xyz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        10853 ün herhangi bir kanalına geliyorum newcamd2 den çıkıp devre dışını seçtikten sonra kutucuğu kaptıyorum...muteye basıp kırmızı tuşa basıyorum failll yazıyor tps yi açmıyor...nerede yanlış yapıyorum doğrusunu anlatırmısınız...slamlar...
        10873 olacak 10853 değil birde yeşiltuş tps auto -ok...

Yorum yap

• yeşil tuş değil ultralarda kırmızı tuş.

Yorum yap

• skywalker12xyz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            10853 ün herhangi bir kanalına geliyorum newcamd2 den çıkıp devre dışını seçtikten sonra kutucuğu kaptıyorum...muteye basıp kırmızı tuşa basıyorum failll yazıyor tps yi açmıyor...nerede yanlış yapıyorum doğrusunu anlatırmısınız...slamlar...
            Ushuatvye gel 10873 mute+kırmızı yap au yapar
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Ne 9000 mis ama . her seyi yapiyor ... Birde bulasiklari yikasa evde .......

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

• Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Ne 9000 mis ama . her seyi yapiyor ... Birde bulasiklari yikasa evde .......
                olur arkadaşım olur ama sabretmen lazım malum hepsi birden olmuyor prasödür gereği malum birokrasi bizim burlarda biraz yavaş

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                ultra fan clup

Yorum yap

• 10873 au hala çalışıyor.saygılar...

Yorum yap

• mach1Hocam bir kaçgün öncecihazı resetledim yani fabrika ayarlarına döndüm yükleme proğramıyla yüklemeye çalıştığımda ilkinde %9 ikincisinde %2 de takılı kaldı üçüncüde bilgisayarı yeniden başlattım tekrar denedim oldu cihazda anarmollik hissetmedim normal çalışıyor bu sorun neden olabilir ilerde cihazla ilgili sorun olabilirmi.Ayrıca serverlerdeki hizmetlerinizden dolayı kendi adıma çok çok teşekür ediyorum allah razı olsun çalışmalarınızda başarılar.

Yorum yap

• Olabiliyor bazen pc com port iletişim takılıp kesilebilir yeniden başlatıp denedin oldu ise sorun yoktur ....
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hocam önce iyi akşamlar 16.02.2007 yazılımını ilk attığım zaman comport arıza yaptı cihaz istanbula gitti dün geldi üzerinde 16.02.2007 yazılımı yüklü olarak geldi fabrika ayarlarına dönüp cihazı tekrar kanal taraması yaptım ushaile yani 10873 üzerine gelip mute tuşuna arkadan kırmızı tuşa basıyorum fakat ekranda ekolayzer çıkıyor acaba deyip bu akşa bir sefer daha 16.02.2007 yazılımını attım fabrika ayarlarına döndüm kanalları taratıp 10873 üzerine gelip mute+kırmızı tuşuna basıyorum ekranda yine ekolayzer çıkıyor sorun nerede anlayamadım yardımcı olursanız çok memnun olacağım şimdiden teşekkür ederim İZMİR' den sevgiler saygılar iyi akşamlar !!!!!!

Yorum yap

• Emunu açmamışsın sen sistem bilgisine gir 1973 yap çık sonra ushuaya gel mute ve kırmızıya bas çıkar auto menusu

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Emunu açmamışsın sen sistem bilgisine gir 1973 yap çık sonra ushuaya gel mute ve kırmızıya bas çıkar auto menusu
                            sayın hocam bir ay kadar önce 9000 ultra almıştık bir arkadasımıza cihaz bana geldiğinde kard share yapıyordu benim mekanda denemiştim arkadasım evine yeni dsl internet baglattı şimdi kanalları seyredemiyormus yardımların icin simdiden tesekkurler saygılar

Yorum yap

• hocam teşekürler kolay gelsin

Yorum yap

• arkadaşlar 9000 ultra xcam tps auto 16 şubat yazılımından önce cihazı fb. ayarlarına döndürdüm, 16 şubat yazılımını attım, tekrar fab. ayarlarına döndürdüm ve tarattım, emuyu aktif hale getirdim 11873 kanalın üzerinde mute+kırmızı tuşa bastım fakat sonuç olumsuz, cihazı kapatıp tekrar açtım sonuç yine olumsuz. Nerede hata yapıyorum, şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X