• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultra'ya (mach1-doktor)yeni yazılım gelmiyecek mi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Malesef 2000 HD ye bir yazılım daha verildi bugün üstüne üstlük birde bu ay uydudan güncelleme yapılacak . üvey evlat muamelesi bu olsa gerek
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

bayram geçti bişey yok,
      sırada yılbaşı,
      olmadı sevgililer günü,
      olmadı 23 nisan,
      o da olmadı 19 mayıs

sabır sabır sabır

adamlar nasıl da vurdumduymaz ya helal olsun,

bu ekibe şapka çıkartılır azizim.

Başarılarının devamını dilerim :

Yorum yap

adımı erman72'den yakında ermiş72'ye çevireceğim

Yorum yap

arkadaşlar bence nexttin atmaca elektroniğe yaptırdığı cihazlar en güzeli hem çok hızlı hemde kilitlenme olmuyor next8000 xcamplus next 9000 hepsi aynı tam bir mühendislik faciası diyebilirim.donımsal olarak zaten problem.yazılım da ayrı bir facia yani gidin atın çöpe başka bir cihaz alın nexttin mesela önerecem biraz pahalı ama hd özelliği olan next2000süper plus hd sini alın hem kart paylaşımı var hem hızlı kitlenme sorunu yok açıkcası ben memnunum.dreambox da güzel makina fakat illa alacaksanız orjinalini alın derim klonlara yazılım bitiyor ona göre.atanın da elinde kalır flaş çöküyor.anlıcanız emu bitti.kart paylaşımı uydu dünyasına yeni bir ufuk açtı.bir kaç cihaz var reklam yapmıyım
          uydu üzerinden tps-absat-cyfra-yunan nova-mct-*** wiev-freex tv açıyor bence en ideali bu interneti olmayanlar için

Yorum yap

cyberwarior Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar bence nexttin atmaca elektroniğe yaptırdığı cihazlar en güzeli hem çok hızlı hemde kilitlenme olmuyor next8000 xcamplus next 9000 hepsi aynı tam bir mühendislik faciası diyebilirim.donımsal olarak zaten problem.yazılım da ayrı bir facia yani gidin atın çöpe başka bir cihaz alın nexttin mesela önerecem biraz pahalı ama hd özelliği olan next2000süper plus hd sini alın hem kart paylaşımı var hem hızlı kitlenme sorunu yok açıkcası ben memnunum.dreambox da güzel makina fakat illa alacaksanız orjinalini alın derim klonlara yazılım bitiyor ona göre.atanın da elinde kalır flaş çöküyor.anlıcanız emu bitti.kart paylaşımı uydu dünyasına yeni bir ufuk açtı.bir kaç cihaz var reklam yapmıyım
            uydu üzerinden tps-absat-cyfra-yunan nova-mct-*** wiev-freex tv açıyor bence en ideali bu interneti olmayanlar için

arkadaşım bence reklam yap,
            yap ki biz kös kös yazılım bekleyen garipler alalım o cihazları da bitsin bu ızdırap,

Ama ne olur eğer içlerinde next varsa onu söyleme

Yorum yap

cyberwarior Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              o zaman reklam olmasın ama ben dm kullanıyorum hemde klon hemde çoook memnunum.yazılımın bitmesi falanda soz konusu değil.gemını imaj kullanırsanız flash'ı yakarsınız ama bi ton imaj var onları kullanabilirsiniz.paylaşımda sınır tanımayan tek cihaz dm'dir.şiddetle tavsiye ederim.yazdıklarım reklam amaçlı değildir.benım fikrimdir benı bağlar isteyen katılır istemeyen katılmaz.. :byeeee:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X