• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

k2 pro 4k problem

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• k2 pro 4k problem

merhaba arkadaşlar k2 pro 4k cihazı yeni aldım hdmı kablo ile philips 43PUK4900 model 4k tv ye bağladım ekran çözünürlük ayarları bende 720p 60Hz ve 1080p 60 hz ve auto seçenekleri var yani 50hz vs. yok ben de auto seçili ve ekran da çizgi çizgi oluyor renklenme oluyor çözünürlük ayarlarının hepsini denedim yüksek hızlı philips hdmı kablo aldım yok yine aynı şekilde devam ediyor farklı yazılımları yükledim olmadı tv deki bütün hdmı girişlerini denedim aynı varmı çözümü bir yardımcı olsanız

Yorum yap

TV philips 43PUK4900 tv özellikleri.

Yorum yap

cevaplar nerde

Yorum yap

HDMI kablosu 2.0 olmalı.
          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            HDMI kablosu 2.0 olmalı.
            on kere yazdım dün gece ne olduysa silinmiş cevaplar
            yok usta olmuyor üç ayrı hdmı kablo denedim yüksek kaliteli 2.0 denedim philips den orjinal 2.0 hdmı kablo aldım yine görüntü aynı bozuk daha bir haftalık cihaz aliexpress den aldım satıcıya mesaj attım video gönderin dedi attım iki gündür bekliyorum bugün yazdım servisimiz inceliyor sonuçlanınca size bilgi vereceğiz endişelenmeyin dedi :ıhh:

Yorum yap

herkes hdmı kablo 2.0 olacak diyor başka çözüm yokmu cihaz mı bozuk pc tv ye takınca 4k görüntü alabiliyorum

Yorum yap

Evet, sn.Özkaradağ da yazmıştı HDMI 2.0 olacak diye silinmiş. Ben de ona dayanarak yazdım.
                Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Silmedim, dün gece forum uçunca bir önceki yedek konmuş. Ondan silinmiş.

Sağ ol Sami Abi.

Sevgiler...

Yorum yap

kendi orjinali 2.0 değil mi ki sonuçta 4k cihaz

Yorum yap

peki 4k ya çıkmasın 2k olsun görüntü niye bozuluyor 720p de

Yorum yap

satıcı yazmış
                        Dear customer,
                        What is your version of the machine, version information in the APPS-SETTINGS-ABOUT inside there
                        Do you have another tv box? You can change it to look the resolution, and could you please take a pic of our tv box like we sent you? We will check it.

birde resim yollamış

Yorum yap

Makinanizda yuklu versiyon nedir, bilgiyi ; uygulamalar, ayarlar, hakkimda bulursunuz.
                          Baska cihaziniz var mi, (bu kismini tam anlamadi. ama) cozunurlugu boyle degistirebilirsiniz, ve bizim cektigimiz gibi menunun resmini cekip gonderirimisiniz? Kontrol edecegiz.

Cihazda modlu (malaysk) yazilim varsa bence once orijinal yazilimi yukleyip versiyon sayfasi ve cozunurluk ayarlari sayfasininin resimlerini gonderin bence.
                          Selamlar.

Yorum yap

ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Makinanizda yuklu versiyon nedir, bilgiyi ; uygulamalar, ayarlar, hakkimda bulursunuz.
                            Baska cihaziniz var mi, (bu kismini tam anlamadi. ama) cozunurlugu boyle degistirebilirsiniz, ve bizim cektigimiz gibi menunun resmini cekip gonderirimisiniz? Kontrol edecegiz.

Cihazda modlu (malaysk) yazilim varsa bence once orijinal yazilimi yukleyip versiyon sayfasi ve cozunurluk ayarlari sayfasininin resimlerini gonderin bence.
                            Selamlar.
                            orjinal yazılım hangisi hocam selamlar

Yorum yap

K2 pro için 29.10.2016 tarihli orjinal yazılım...
                              KII_PRO_DTV-ota-20161029.095815.V1031P3

bu yüklü olur mu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X