• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Çalışıyor, şimdi kontrol ettim.

Ama bazı linklerde sorun var, o da eklentinin kendiyle alakalı.

Sevgiler...

Yorum yap

Bende hata verdi trvod ve syrtrk evet galiba üstad güncelleme yapıyor
      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

eline saglık kardeşim sadece wetek 2 cilermi faydalanacak bundan acaba
        Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
        Sorumluluk alınmaz
        .
        Saygılar

Yorum yap

voxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          eline saglık kardeşim sadece wetek 2 cilermi faydalanacak bundan acaba

Wetek1 ciler için arkadaşların fikrini almam gerek...

Bu arada benim eklenti çalışıyor çalışmayan linklerin parser lerında sorun vardır.. Örneğin openload linkleri şu an açılmıyor

Yorum yap

Xorion üstat Wetek Wetek tir 1i 2si omaz wetek play2s çıkıncada sadece ona destek var derseniz 1i 2 si çöp olur. Bence doğru olan tüm weteklere destektir.
            Tabi sizler bu işi hiçbir bedel almadan gönüllü yapıyorsunuz bizlere de sizin emeklerinize saygı duymak teşekkür etmek düşer.

Yorum yap

hasan0058 Nickli Üyeden Alıntı
              Xorion üstat Wetek Wetek tir 1i 2si omaz wetek play2s çıkıncada sadece ona destek var derseniz 1i 2 si çöp olur. Bence doğru olan tüm weteklere destektir.
              Tabi sizler bu işi hiçbir bedel almadan gönüllü yapıyorsunuz bizlere de sizin emeklerinize saygı duymak teşekkür etmek düşer.
              Valla siz de haklısınız, yazdıktan sonra ben de öyle düşündüm aslında

Net cevabımı vereceğim

Yorum yap

User pass verdıkten sonra zaten ha wetek play olmuş ha wetekplay2 olmuş.ayrımcılık yapmayın wetekcılerı sevındırınız...
                WETEK Play 2 4K
                Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  User pass verdıkten sonra zaten ha wetek play olmuş ha wetekplay2 olmuş.ayrımcılık yapmayın wetekcılerı sevındırınız...
                  Haklı olabilirsin ama sadece Wetek ürünleri için olacak yakında.. Windows üstünde de engelleyeceğim sanırım

Yorum yap

6sında turkvoda güncelleme gelmişti fixler belki ondandır

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=63519&page=8
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      6sında turkvoda güncelleme gelmişti fixler belki ondandır

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=63519&page=8
                      Onların parser dosyalarını kullanmıyorum ben, Kodi için verilen urlresolver kullanıyorum. Aslında update ettim yani openload linklerinin çalışması gerekiyor. Üstelik urlresolver ile çok fazla türde embed linki açılmaktadır. Yani diğerlerinin update dosyalarına zaten gerek yok

Yorum yap

xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Haklı olabilirsin ama sadece Wetek ürünleri için olacak yakında.. Windows üstünde de engelleyeceğim sanırım
                        mevcut dostlar ve arkadaşların kullandıgı ve aldıgı user pass ıle çalışan windows sısteme dokunmayın kafi ustad.
                        openload sıkıntısı komple kalktı buarada.
                        WETEK Play 2 4K
                        Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Cehaletimi mazur görün lütfen. Wetekplayer kullanıcısı olarak şimdi bunu kullanabiliyor muyuz? User name ve pass nasıl alınıyor?
                          Teşekkürler

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı
                            Cehaletimi mazur görün lütfen. Wetekplayer kullanıcısı olarak şimdi bunu kullanabiliyor muyuz? User name ve pass nasıl alınıyor?
                            Teşekkürler
                            Merhaba;

User ve pass ile repo içinde sadece benim eklentide daha geniş seçenek oluyor. Yoksa repo içindeki diğer repolarda bir kısıtlama yok ve user ve passı da ben veriyorum..

An itibariyle ise şöyle bir sorun var, reponun barındığı GitHub sitesine Türkiye den girilemiyor gibi, proxy ile site çalışıyor. Çok ama çok şaşırdım eğer böyle birşey varsa github gibi bir siteye nasıl olur da erişemeyiz?!!!!!!!!!

Yorum yap

xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Merhaba;

User ve pass ile repo içinde sadece benim eklentide daha geniş seçenek oluyor. Yoksa repo içindeki diğer repolarda bir kısıtlama yok ve user ve passı da ben veriyorum..

An itibariyle ise şöyle bir sorun var, reponun barındığı GitHub sitesine Türkiye den girilemiyor gibi, proxy ile site çalışıyor. Çok ama çok şaşırdım eğer böyle birşey varsa github gibi bir siteye nasıl olur da erişemeyiz?!!!!!!!!!
                              Meğerse GitHub engelenmiş ((

Kullandığımız tüm repoların belki de %90 ı github ta yer alır.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın e-posta hesaplarını hackleyen RedHack’in sızdırdığı mailleri yüklediği gerekçesiyle Dropbox ve Google Drive’ın Türkiye’de engellenmesinin ardından yazılımcıların kullandığı dosya yükleme platformu GitHub da erişime engellendi.

Redhack’in, Berat Albayrak’ın mail hesaplarındaki 20 GB veriyi yayınlarken kullandığı gerekçesiyle şu zamana kadar Dropbox, Google Drive ve OneDrive engellenirken, Bilgi Teknolojileri ve İletişimi Kurumu’nun son kararı GitHub’a yönelik oldu.

Yorum yap

İşte bu yüzden hackerları sevmiyorum, hiç kimseye faydası olmadığı gibi yaptıkları zarar çok daha büyük oluyor.
                                Allah bildiği gibi yapsın bu dangalak ahmak egoistleri.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X