• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Deli Akıllı çıktı: "Arınç'ı vuracaktım!"

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Deli Akıllı çıktı: "Arınç'ı vuracaktım!"

AKP Grup Başkanvekili Bursa Milletvekili Faruk Çelik'i, tabancayla bacağından yaralayan 67 yaşındaki İrfan Subaşı'nın, aklî dengesinin yerinde olduğu ve asıl hedefinin Arınç olduğu anlaşıldı !

AKP'li Çelik'i vuran 70'lik emekli, 'akıllı' çıktı: Bülent Arınç'ı vuracaktım, gelmedi, kurtuldu..

AKP Grup Başkanvekili Bursa Milletvekili Faruk Çelik'i, tabancayla bacağından yaralayan 67 yaşındaki İrfan Subaşı'nın, aklî dengesinin yerinde olduğu, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nce onaylandı. Duruşması karar safhasına gelen sanık, istese Faruk Çelik'i öldürebileceğini söyledi.

Bursa'da; geçtiğimiz 5 Şubat günü, partisinin Nilüfer İlçe Teşkilâtı'nın toplandığı kongre salonuna giden AKP Grup Başkanvekili ve Bursa Milletvekili Faruk Çelik, salon girişinde emekli işçi İrfan Subaşı'nın silâhlı saldırısına uğradı. Subaşı'nın tabancasından çıkan 3 kurşundan biri bacağına isâbet eden Çelik yaralanırken, yakalanan saldırgan gözaltına alındı. Kongreye katılan Bayındırlık Bakanı Nafiz Faruk Özak'ın makam aracına giren ve daha sonra bu araç ile Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Çelik, uzun süren tedaviinin ardından taburcu edildi.

İrfan Subaşı sorgulamasında, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nca el konulan İmar Bankası'da 27 bin YTL'lik hazine bonosu bulunduğunu, Faruk Çelik'i CHP'nin bonozedelerin de paralarını alabilmeleri için hazırladığı önergeye karşı çıktığı için vurduğunu söyledi. Çıkartıldğı mahkemece tutuklanan ve daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan İrfan Subaşı'nın 12'nci Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşması karar aşamasına geldi. Hakkında, 'Adam yaralamak' suçundan 5- 7 yıl arası hapis cezası istenen Subaşı'ya daha önceden verilen akli dengesinin yerinde olduğunu içeren sağlık raporu, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nce de onaylandı.

ARINÇ'I VURACAKMIŞ

Çıktığı son duruşmada, suçunu itiraf eden Subaşı, mahkeme sonrası açıklamada bulunurken, "Paramı hâlâ alamadım. Bu hükümetin yönettiği bir memlekette dışarda yaşamaktansa cezaevinde yatmayı tercih ederim. O gün ben Bursa'da bulunan TBMM Başkanı Bülent Arınç'ı vuracaktım. Kongreye gelmeyince kurtuldu" dedi.

Alıntı haberdir...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)
Hazırlanıyor...
X