• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dobratech

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dobratech

arkadaşlar aramızda next dobratech gurubunda görevli orhan abiyle çalışanlar varsa bu makinanın yazılımları ne alemde olduğunu yazabilir mi.Mutlaka bu konu hakkında bir malumatu olan vardır diye düşünüyorum aramızda.Bu suskunluk baya uzun sürdü.En azında gelecek birşeyler varsa son kullanıcılar bilgilendirilmiş olur.herhangi bir şey yoksa ve olmayacaksa da herkes başının çaresine bakar.forumun bu bölümü kuzuların sessizliği gibi oldu.

diğer cihazlar ile ilgili yazılımlar çıktı. ama bizimkiler hala test ediyor yakında çıkar
    next machina 3d

Yorum yap

m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      diğer cihazlar ile ilgili yazılımlar çıktı. ama bizimkiler hala test ediyor yakında çıkar
      Kardeş verdiğin bilgi için sağol.next arge gurubunda bulunuyormusun.

Yorum yap

tuxedo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Kardeş verdiğin bilgi için sağol.next arge gurubunda bulunuyormusun.
        hayır kardeş diger cihazların yazılımı 20.72 çıktı. bizimkiler uyarlayıp begenirlerse vercekler daha önceki doktorun açıklamaları böyle
        next machina 3d

Yorum yap

Tamam kardeş

Yorum yap

Bu arada epey zaman gecmesine ragmen hala bir ses yok bizim dobretechlerde ustalarimiz bizi acaba bu konuda olumlu yada olumsuz bilgilendirirlermi,boyle caresiz beklemekte bizi cok uzuyor
            Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

ugursan50 Nickli Üyeden Alıntı
              Bu arada epey zaman gecmesine ragmen hala bir ses yok bizim dobretechlerde ustalarimiz bizi acaba bu konuda olumlu yada olumsuz bilgilendirirlermi,boyle caresiz beklemekte bizi cok uzuyor
              senin kuzuların sessizligi filmin daha bitmedi.sen daha çok beklersin yazılımı .biraz daha bekle belki hocan verir

Yorum yap

Belki demek ne oluyor,ben inaniyorum guveniyorum ilada gelecektir eger susuyorlarsa ilaki bildikleri var derim ama senin sozlerine anlam veremedim.
                sizler daha tecrube daha bilginsiniz bize cevabiniz bu olmamali diye dusunuyorum.....
                kuzularin sesizligi degil belki ama patlamaya hazir bir yanardag olmasin dikkat et senide bu sozlerinide yutmasin bu dag ustam...
                Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X