• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

6 yada 4 satirli cccam dizinin nasil receivera kaydederiz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 6 yada 4 satirli cccam dizinin nasil receivera kaydederiz

10 temmuz yazilimi var test icin 6 satir yollayacakmis server ama nasil giris yapacagim bilen varmi arkadaslar cccam

kardeş sanırım sen C: olan bölüm var ordakai C: yazıyorsun C: next 2000 hd yazılmaz o sadece linüx tabanlı cihazlarda vardır.
    örnek;

C: deneme.dyndns.org 12000 deneme1 test1
    şeklinde server bulduk bunu cihaza gireceiz
    Durum: URL
    URL: deneme.dyndns.org
    Kullanıcı adı: deneme1
    Kullanıcı şifresi: test1
    ccam port: 12000
    şeklinde girdik yani; C: yi yazmadık bu dream ve linüx tabanlı cihazlarda kullanılır birde next süper plus serisi Turuman sahare proramında pulings içine kopyalamada kullanılır yani C: bunu unut

2.şifreden sonra bazı serverlerde örnek şifre;test1 12 şeklinde olabilir burdada boşluktan sonrası 2000 hd lerde yazılmaz yani şifre test1 olarak girilir boşluk 12 girilmez.

umarım yardımcı olmuşumdur

birde öbür tarafta yazmışsın aynı soruyu cevapladım tekrar aynı konuyu açmana görek yoktu ''TASARIM'' hocayı sinirlendireceksin dikkat et sinirlendirmemek lazım
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

tesekkur ederim sagol anladim simdi pm icinde...aman kimseyi sinirlendirmek istemem herkes ozel zamanindan veriyor zaten....
      tesekkur ederimm

Yorum yap

Birde yazılım ve net hızınıza bağlı problemler çıkabilir.Çihazı açıp kapatın oda olmadıysa modemi açıp kapayın server çalışır tabi serverinizin kapasitesine bağlı olarak
        2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X