• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000ultra veda

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

dostum kanl dizmesi dediğim daha düzgün yazılım cıkar diye yapmıyorum eskiden diğer cihazlarda stb editör ile düzenliyorduk onu kasdettim...
    ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

anladım dostum ben yanlış anlamışım.dedikllerinde haklısın bir turlu stabil bi yazılım oturtulamadı .motor sorunu vardı o halledildi bu sefer keyy'ler gitti ..test yazılımı olduğundan onemsemiyoruz mutlaka gerçek yazılımda bu da hallolur..

Yorum yap

serverı bile yeter be newcamd1.çözülür sorunları

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
        NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
        DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
        DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
        diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
        INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
        _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
        _NEXT 8500 XPA
        _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

sampiyon hayırlı olsun bendede 2 ultra 2000 xcıs ve8000 xcam var eğer 2000xcıs gibiyse ultraya deyişmem.

Yorum yap

salim1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sampiyon hayırlı olsun bendede 2 ultra 2000 xcıs ve8000 xcam var eğer 2000xcıs gibiyse ultraya deyişmem.

arkadaşım 1seneden fazla kullandım iyibir cihazdı ultra fakat bu süper hd cihaz beni bu degişime zorladı aralarında çok fark var birde direk internet baglantısı buna zoladı yoksa ultradan vazgeçmezdim

Yorum yap

şampiyon hocam hayırlı olsun diyelim güle güle kullanırsın inşallah sen böle anlattıkça gidip benimde alasım geldi ama sen kullan biras 2-3 ay kadar ve sende tecrübe kazanmış olursun bizde alırız inşallah senin bilgilerinden faydalanırız ustamızsın ya önce imam sonra cemaat SAYGILAR

Yorum yap

ak_horus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                şampiyon hocam hayırlı olsun diyelim güle güle kullanırsın inşallah sen böle anlattıkça gidip benimde alasım geldi ama sen kullan biras 2-3 ay kadar ve sende tecrübe kazanmış olursun bizde alırız inşallah senin bilgilerinden faydalanırız ustamızsın ya önce imam sonra cemaat SAYGILAR

sevgili arkadaşım ben daha öncede 2000x serileri kullandim hemde çok uzun zamandır benim 2000serisinden 9000ultraya geçme nedenim cihaz direk internet baglantısı olmasıydı ve 1buçuk senedir kullandım çok da memnundum ama bu 2000süper hd birde direk internet baglantılı olunca dayanamadım ve 2500xdapcımı formda sattım ve cuma günü gidip 2000süper hd aldım inan ikigün kullandım sonra ultraları kullanamadım diyeceksinki ikigündemi bıktın hayır ama şuna inan 2000serileri hangi si olursa aosun çok iyibi cihaz beninm ultraları degiştirmemin tek sebebi hem hd olması hemde diret internet baglatısının olması tekrar 2000serisine döndügün için sevinçliyim burdada gene birbirimize yardımcı olacaz ama keşke herkesde imkan olsada bu cihazı alsa aradaki farkı görse arkadaşım

Yorum yap

şampiyon ustam günaydın cihaz hd. televizyonunda hd olması gerekmiomu burda takıldım ben yaa

Yorum yap

şampiyon ustam günaydın cihaz hd. televizyonunda hd olması gerekmiomu burda takıldım ben yaa
                    televizyonunda hd olmazsa izleyemezsin...

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      televizyonunda hd olmazsa izleyemezsin...
                      walla 2-3 ay a kadar 2000 hd almayı düşünüodum çünkü 9000 ultraya verilen destek azaldı gibi görünen köy kılavuz istemez ama tv de hd olması gerekir dedin iş büyüdü walla arkadaşım yaa

Yorum yap

walla 2-3 ay a kadar 2000 hd almayı düşünüodum çünkü 9000 ultraya verilen destek azaldı gibi görünen köy kılavuz istemez ama tv de hd olması gerekir dedin iş büyüdü walla arkadaşım yaa
                        televizyon hd değil 2000hd tv şimdilik biraz lüks hd kanallar yokki ne seyredeceğiz bende türksat hotbird var, süper 9000ultraya devam.

Yorum yap

walla 2-3 ay a kadar 2000 hd almayı düşünüodum çünkü 9000 ultraya verilen destek azaldı gibi görünen köy kılavuz istemez.
                          Aynen katılıyorum fikrine.atla:

Yorum yap

hocalar haliyle yeni cıhaza yönlenecek cıhaz satılsınki para kazansınlar ama hd televizyon aldık ve 2000hd yi aldık düşünüyom ne seyretcem diye, diyelimki ilerisi için düşünüldü daha 2 sene oldu 9000ultra ve 2000süper cıhazlar, 2sene sonra bu sefer süper ultra cıkar bunlar normal o zamanda 2000hd alanlar yazarlar destek azaldı diye.

Yorum yap

yenıye her zaman rağnet çok olur.sistem boyle biz kolay kolay eskımeyiz neden dersenız lan'lı cihazlar her zaman guncelliğini korur.sonuçta paylaşım yapabilen cihaz kendini guncel tutar.ilerde hd'nın daha çok farklı modelleri çıkacaktır.hızla gelişiyor herşey...

Yorum yap

türk satta hd yayın yapan kaç kanal var next 2000 hd ile türksatta kaç kanal izliyebileceğiz bilgisi olan varsa yazarsa memnun oluruz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X