• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sky Star2 Karti Montaji Dvb Kurulum Sonrasi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sky Star2 Karti Montaji Dvb Kurulum Sonrasi

ArkadaŞlar 2 Ay Önce KurmuŞ Oldugum Sky Star2 Karti Ve Prog Dvb Sonrasinda Tum Mp3 Ve Ses Dosyalarimda Çalma Sirasinda Takilmalar Ve Periyodik Olarak Gelen Cizirti BaŞladi Winamp 5.3ve Media Playeri 11 Guncelledim Realtek Wdm 390 Son Suruculeri Yukledim Ama Sorunu ÇÖzemedim ses kartım onboard Konu İle İlgİlİ Bİlgİsİ Olanlardan Yardim Ricasi Ile TeŞekkurler

Bende de aynı problem hasıl olmuştu bu kartı makineye taktıktan sonra ama makineyi formatlayıp güncel driver'ı olan 4.4.0 yükledikten sonra bu tip problem kalmadı. Ama sen formatlar mısın bilemem belki işin özünü bilenler olabilir.

Yorum yap

İlgİlerİne TeŞekur Ederim 4.40 Vers Indirmeye ÇaliŞtim Rar İle AÇmaya ÇaliŞtigimda Sureklİ Dosya Bozuk Ihbari Veriyor 4.40 Vers. Ariyorum

Yorum yap

slm
        arkadaşım kartı birde başka bir pcı slotuna takıp dene.birde se kablolarını kontrol et onlardanda yapabilir
        herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

slm arkadaşlar

SS2 kartı drıver son vers. 4.40 ı yükleyınce problemlemim düzeldi.ilgilerinize teşekür ederim .

Yorum yap

en iyi cözüm müzik dinledinde ss2 devre dışı bırak çünkü format attıktan sora belirli bir zaman sora gene devam ediyor o yüzden ben ss2 devre dışı bırakıyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X