• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İnternete ne kadar ödüyorsunuz?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İnternete ne kadar ödüyorsunuz?

Buraya firma ve hızınız ile ne kadar aylık ödediğinizi şu an yazın arkadaşlar ve memnun olduğunuz olmadığınız yönlerini bilhassa iptv download upload vs ..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

- Ben yaklaşık 12 yıl TTNet kullandım, sonra bir ara Turk.Net maceramız oldu iki ay sürdü, resmen rezaletti, sonra Superonline kullandım 35Mbps Superonline'den aldığım zevki hiçbirisinden alamadım. Şuan yine 35Mbps TTNet kullanıyorum, memnunum, aylık 140 lira ödüyorum. Hızım 33-34 lerden düşmüyor. Upload benim için çok da önemli olmuyor.

Yorum yap

- Ip TV, Netflix, Youtube Premium, hepsini kullanıyorum, şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım.

Yorum yap

Superonline'den niye geri Türk Telekom'a geçtiniz?
        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
          Superonline'den niye geri Türk Telekom'a geçtiniz?
          - Çünkü aldattılar. Nasıl aldattılar?
          - 35Mbps VDSL kulanırken bana 100Mbps'e kadar hız alabileceğimi söyleyerek Superbox diye bir cihaz sattılar bende memnun olmadım, tekrar eski tarifeme geçmek istedim ama olmadı bende TTNet'e geçtim, şuan memnunum.

Yorum yap

Anladım, hayırlı olsun.

Yorum yap

sayın tasarım bende superonline 1 yıl 89.90 tl ye 25 mbps kullandım sonra aynı hıza daha fazla ücret istediler 100 Mbps 129 tl ye verelim dediler kabul etmedim bende vodafoneye geçmeye karar verdim 100 mbps 106 tl ye sözleşme imzaladım vodafone bağlantılarınıda superonline elemanları yapıyor sadece modem üzerinde ve bağlantı yapan elemanların üzerinde vodafone yazıyor.beni yaklaşık 18 gün internetsiz bıraktılar nedeni superonline den vodafoneye geçtiğim için bende inat ettim heryere şikayet ettim en sonunda bağlantı yapacak birime gidip bağlantının yapılmasını sağladım.şu anda sonuçtan gayet memnunum daha az ücrete daha fazla hız.sizlerde böyle bir başvuru yapacaksanız örnek olsun diye yazdım.(not yeni çıkan kanuna göre superonline ile vodafone arasında anlaşma var gelip bağlamak zorunda kalıyorlar bilginiz olsun)(bende sizin gibi Turknet macerası yaşadım gerçekten facia evde 8 cihaz bağlantısı 1 mbps hız facianında ötesi)(vodafoneye geçiş yaparsan 500tl ye kadar olan cezayı ödüyor) bir şey daha burası yeri değil ama telefon lardada isteğim tarifeyi vermezlerse 1 yıl kalıyorum en çok internet veren firmaya geçiyorum çözümü öyle buldum( aslında herzaman önceliğim türk firmaları ama maalesef fiyatları çok yüksek)(vodafone beni internetsiz bıraktıkları için 1 ay ücret almadılar)saygılar

saygılar

Yorum yap

millenicom 50 mbit 89.90 tl..

Yorum yap

tukrnet 35 hız 76 tl 2 yıl oldu cok memnunum

Yorum yap

Türktelekom kullanıyorum 100 bana gelen hız 80 mg gayet memnunum 13 sene dir kullanıyorum

Ha bu arada 110 tl ödüyorum yazmamışım

Yorum yap

Sabit netten yana sıkıntı var alt yapı bozuk bu gidişle geleceği de yok çepten idare ediyoruz.
                      İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Superonline Platin paket 50 Mbps fiber limitsiz. Alcatel A3 tablet hediyeli, 150,- TL ödüyorum. Kasımda bitiyor. Uygun tarife sunmazlarsa Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum.

Yorum yap

Çook uzun yıllardır türksat kablo tv ve internet kullanıyorum
                          1.5 yıldır akıllı sınırsız üst paket
                          100mb tarifesindeyim
                          76 tl ödüyorum
                          Hızım 19..24 arası 25
                          Diğer saatler 90 üstü sıkıntısız

Yorum yap

Ttnet internet şu an bayağı ağırlaştı burda
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Turknet 35-3 vdsl paketi 76tl. ödüyorum. ama alt yapı yetersiz kalıyor, 18mbps download ve 2.6mbps upload ancak alabiliyoruz. telekomda herhangi bir alt yapı çalışması yapmıyor.
                              VESTEL UD9200 4K LED TV
                              ARÇELİK 32" LED TV
                              2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X