• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TÜrksat ArŞİv>>>31-10-2005/25-02-2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• belkide birini avrupa yaparlar diğerinide tr
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

• Olabilir diyecem ama genelde yayınlarındada yeni frekans alt yazı olarak geciyor.bence biri kalacak...
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

• GUNAZ TV yayında...

12601 V 1481 3/4 GUNAZ TV yayına başladı...

V:32 A:33 PCR:32

Yorum yap

• Bİlgİ İÇİn TeŞekkÜrler;kanalla İlgİlİ Bİlgİ Cerebİlİrmİsİn

Yorum yap

• Cnbc-e Dublaj Sorunu

Arkadaşlar;Bu kanalın dublaj çalışması varmı;var sa eğer ne zaman dublajlı fimler seyredeceğiz.Çift dil seçeneğide bir kolaylık değilmi.

Yorum yap

• tahmini olarak 12680 Frekansını kullanacaklardır.. ama avrupa icin dusunmuslerde olabilir

Yorum yap

• aSLı Nickli Üyeden Alıntı

12601 V 1481 3/4 GUNAZ TV yayına başladı...

V:32 A:33 PCR:32
                Arkadaşlar bu frekanstan sinyal alamıyorum, sizde durum nedir?
                Sorun benim sistemde mi yoksa, yayın frekansında mı?
                Aynı frekansata AZADLIQ TV bir süre yayın yaptığında sinyal alıyordum ve sonra sinyal tamamen yok oldu?
                Su anda % 0 sinyal...

Yorum yap

• Evet çok haklısın arkadaşım bendede durum aynı
                  hiç sinyal alamıyorum şu an yayında değil herhalde
                  yada parametrelerinde değişiklik yapmışta olabilir.

Yorum yap

• sanırım o tp'nin S/R değeri 2000'in altında olduğu için bazı cihazlarda (özellikle next,sunny v.s.) sinyal gecikmeli gelmesine rağmen tarama yapıldığında hiçbir kanal bulmuyor,ben defalarca tarattım birşey bulamadı ama birde pid'leri yazarak denemek lazım....
                    Forum Kuralları

Yorum yap

• Su an o Frekansta sinyal yok..

Yorum yap

• dün kısa bir ara yayın yaptı ve sinyal kesildi...
                        saygılar sunarım...

Yorum yap

• bence gecıcı olarak geldıler 2 a dakı kalıtelı yayını bırakmazlar bence sınyal cok guclu

Yorum yap

• Turksatta filmler!!!

SHOW TV

Kızıl Ejder
                            Yayın Günü: 23/12/2005 Cuma
                            Yayın Saati: 22:00
                            Yapım Yılı: 2002

Ajan Graham 3 yıl önce Chesapeake Ripper isimli bir seri katili yakalamak için Dr. Hannibal Lecter’dan yardım almış ama ölmekten kıl payıyla kurtulduğu araştırmasının sonucunda görmüştür ki Chesapeake Ripper, Dr.Lecter’ın ta kendisidir. Bu korkunç tecrübesinden sonra erken emeliye ayrılan FBI ajanı Will Graham, The Tooth Fairy olarak tanınan yeni bir seri katili yakalamak üzere tekrar göreve çağrılır. Ajan Graham bu acımasız seri katili yakalamak için hapse gönderdiği Dr. Lecter’dan bir kez daha yardım almak zorunda olacaktır.
                            İyi seyirler...

KANAL D

Garfield
                            Yayın Günü: 24-12-2005 Cumartesi
                            Yayın Saati: 20:00
                            Yapım Yılı: 2004

Hayat herkesin en çok sevdiği kedi Garfield için bundan daha mükemmel olamazdı. Televizyonun tam karşısında çok rahat bir koltuk, en sevdiği yemek, lazanya, her isteğini yerine getirilen sahibi Jon (Breckin Meyer), Garfield kendi dünyasının efendisidir.
                            Jon Garfield'ı güzel veteriner Liz Wilson (Jennifer Love Hewitt)'ı ziyarete götürdüğünde Liz ona bir köpek hediye eder. Jon'un etrafında devamlı kuyruk sallayan, enerji dolu, patili yaratık Garfield'ın gönülsüz yaptığı herşeyi çok büyük bir istekle yerine getirmektedir. Garfield, Odie ile tanışır, sevgi dolu, bulanık akıllı... bir köpek. Bu çok bilmiş kedi 9 canlı hayatının tümünde de olmadığı kadar sessiz kalır bu duruma. Odie denen bu garip yaratık, kuyruğunu devamlı sallamakta, duvarlara aptalca çarpmakta, sebepli sebepsiz havlayıp durmakta en kötüsü de onun evde olmasından çok hoşnut olan Jon'u feci halde mutlu etmektedir.
                            Odie Garfield’ın mükemmel dünyasını altüst etmiştir. Çözüm ise basittir... Köpeği evden kov...
                            İyi seyirler...

KANAL D

Hırsız Var

Yayın Günü: 25/12/2005 Pazar
                            Yayın Saati: 20:00
                            Yapım Yılı: 2004

Tüm malvarlığını kaybederek kalp krizinden ölen bir işadamının karısı, mafya dünyasının bir temsilcisi, marjinal bir modacı, baş manken, profesyonel bir soyguncu ve bir magazin gazetecisinin yollarının bir gecede kesiştiği varsayımı üzerine kurulan film, Türkiye'nin son 5-6 yılının en önemli gündem maddeleri olan finans, medya, yeraltı ve magazin dünyasını konu alıyor. Mafya babası Ekrem Uçar, hapisten çıkar. Ceren Serdar, Ekrem'in eski sevgilisidir ve onun dışarı çıkmasıyla birlikte paniğe kapılır. Modacı Seçkin Doruk, görkemli bir defile düzenler ve bu defilenin baş mankeni olan Ceren, defilenin finalinde podyuma girmek üzereyken eski sevgilisini görür ve bir anda ortalık karışır.
                            İyi seyirler...
                            İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

• Düzgün TV Test Yayında..

2.Temmuz.2005 tarihinde Eutelsat üzerinden yaptığımız test yayını sonucunda, halkımızı talepleri doğrultusunda daha iyi yayın hizmeti sunabilmek için Türksat'a geçme kararı alındı. Kamuoyununda yakından bildiği gibi, uzunca bir süreden beridir hazırlıklarını yaptığımız Düzgün TV, bugün (23.12.2005)

Türksat 2A,
                              Frekans: 11769,
                              Sembolrate: 2222,
                              Vertikal
                              Fec 3/ 4
                              frekansından test yayınına başldı.

Televizyonculukta dejenerasyona karşı düzeyli, kaliteli bir yayıncılığı geliştirmek ve Avrupa ile uyuma hizmet doğrultusunda etkili bir platform oluşturmak amacıyla kurduğumuz Düzgün TV, "Önce insan" diyerek, kaliteli ve düzeyli programların geliştirilmesine öncülük edecek, bunu yaparken de sizlerin beklentilerine cevap olacak, sizinle beraber varolacaktır.

Kaynak:http://www.duezguen-tv.com/

Yorum yap

• Hocam kanalın içeriği nedir eutelsat bende olmadığından kanalı bilmiyorum da

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X