• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey Dağıtıma Başladı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dikeysatış ana sayfadan yeni ürünler bölümünden
    Satış devam ediyor. Problem yok
    sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Yorum yap

• http://www.dikeysatis.com/WETEK-PLAY...li-,PR-46.html

Yorum yap

• Bir hususta uyarayım, sipariş verip ödeme yaptıktan sonra vazgeçmek isterseniz paranızın hesabınıza iadesi 15 gün alabiliyormuş. Ön sipariş verecek arkadaşlar bunu dikkate almadan karar vermesinler, zira ben ilk kez dikey'den alışveriş yaptım ve en azından bir daha ön sipariş şeklinde bir alışverişe girmeyeceğimden artık eminim. Ürün stoktan gönderilecekse süper ama ön sipariş olayının işleyişini beğenmedim.

Yorum yap

• ozgurozt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bir hususta uyarayım, sipariş verip ödeme yaptıktan sonra vazgeçmek isterseniz paranızın hesabınıza iadesi 15 gün alabiliyormuş. Ön sipariş verecek arkadaşlar bunu dikkate almadan karar vermesinler, zira ben ilk kez dikey'den alışveriş yaptım ve en azından bir daha ön sipariş şeklinde bir alışverişe girmeyeceğimden artık eminim. Ürün stoktan gönderilecekse süper ama ön sipariş olayının işleyişini beğenmedim.
          Wetek firmasıda üreten olduğu halde bu şekilde uyguladılar.Her yerde sistem aynı.Şu an dikey wetek'e bağlı olarak çalışıyor.Onlardan dahi alsan onlarında stoklarında görünmüyor.Wetek dikeye bir gün vermiştir ona göre düzenlemişlerdir.
          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Aynen öyle crazyturk yurtdışındaki uygulama ile aynı şekilde yürüyor.
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Wetek shop ön sipariş alırken kargo yapacağı tarih belli idi sanki. Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum. 6 eylül kargo tarihi idi.

Yorum yap

• Wetek in elinde cihaz kalmadığı için yeniden sipariş vermişler gelince türkiye ye yollayacaklar benim bildiğim bu onun için gecikme olmuş...
                WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• dikey'in tarih verememesi enteresan ..vetek firma olarak üretim kapasitesi az sanırım.türkiye sipariş sırasında geride herhalde.
                  P9PLUS

Yorum yap

• Hayali düşüncelerle bir yere varamayız, lütfen.

Sevgiler...

Yorum yap

• Wetek forumunda MasterChief117 adlı admin şimdilik stok konusunda kesin tarih veremeyiz yazmış bugün. :alalal::alalal: inşallah dikey bizim ürünleri istemiştir. belirsizlik hoş değil.

Yorum yap

• Kasım'ın ilk haftası dahil olmak üzere beklemekten başka yol kalmadı ancak bu mevzu da bize ders olsun. Bundan sonra ön sipariş falan hak getire. Elde varsa alacaksın yoksa dünya kadar alternatif mevcut.

Yorum yap

• ozgurozt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Kasım'ın ilk haftası dahil olmak üzere beklemekten başka yol kalmadı ancak bu mevzu da bize ders olsun. Bundan sonra ön sipariş falan hak getire. Elde varsa alacaksın yoksa dünya kadar alternatif mevcut.
                          haklisiniz
                          bu da bir secim
                          dikey firmasi butun bu olumsuzluklarin olabilecegini dusunerek
                          hem tl...doviz kuru artislarindan etkilenmeyecek,
                          fiytla on siparisini acmistir.
                          kasimin ilk haftasindaki euro kurunu su an kimse bilmiyor?
                          acelenizi anliyorum ama
                          durum wetek konusunda tum ulkerde ayni.
                          maalesef gecikme oluyor, ve bu gecikmeden en karli cikacak olanlar ise on siparis yapmis arkadaslarimiz olacak.
                          saygi ve sevgiler

Yorum yap

• fresho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            haklisiniz
                            bu da bir secim
                            dikey firmasi butun bu olumsuzluklarin olabilecegini dusunerek
                            hem tl...doviz kuru artislarindan etkilenmeyecek,
                            fiytla on siparisini acmistir.
                            kasimin ilk haftasindaki euro kurunu su an kimse bilmiyor?
                            acelenizi anliyorum ama
                            durum wetek konusunda tum ulkerde ayni.
                            maalesef gecikme oluyor, ve bu gecikmeden en karli cikacak olanlar ise on siparis yapmis arkadaslarimiz olacak.
                            saygi ve sevgiler
                            Kasimda doviz ne olacakki.
                            En kötü ihtimal 2ye katladi diyelim..ozamanda alinmaz..
                            Ne kaciracagizki....
                            P9PLUS

Yorum yap

• 2 ye katlarsa önsiparişle alanlar hala 550 tl ye almış olacak ):
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• 85li yılllarda Tofaş/ŞAHİN bir poşet para verirdik sıraya girerdik.
                                ne oldu ne Tofaş kaldı nede şahin.
                                o yıllar gibi hissettim sadece.
                                bu kadar alternatifleri varken ve cihazı açıklamışken.
                                vetek neden bu işe çare bulmaz.
                                P9PLUS

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X