• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000ultra ve 150 cm çanak

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000ultra ve 150 cm çanak

arkadaşlar 9000 ultrama 150 cmlik çanak anten ve kollu motor(hareketli maunt) almak istiyorum cihazım bu çanağı haraket ettirirmi daha önceden 7500 dapcı plus vardı o hareket ettiriyordu ama 9000 nin arkasında dörtlü kablo girişi yok 9000 çanağı döndürürse bu kablolar nasıl monte edilecek.

kardeşim elinizdeki 9000 cihazda pozisyoner yoktur yani çanagı çevirecek sistem. ama diesek motor kullanabilirsiniz kolay gelsin
    :tr:

Yorum yap

nuric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar 9000 ultrama 150 cmlik çanak anten ve kollu motor(hareketli maunt) almak istiyorum cihazım bu çanağı haraket ettirirmi daha önceden 7500 dapcı plus vardı o hareket ettiriyordu ama 9000 nin arkasında dörtlü kablo girişi yok 9000 çanağı döndürürse bu kablolar nasıl monte edilecek.
      motosat almalısın

Yorum yap

Diğer bir deyişle bir adet Kollu Motor ve V-Box almanız gerekir.

Yorum yap

teşekkürler arkadaşlar 7500dapcı plus cihazımı sattığıma çok pişmanım,çanak ve kollu motorlu 160mlık ikinci el çanak buldum artık birde v-box alacağım..selamlar

Yorum yap

teşekkürler arkadaşlar 7500dapcı plus cihazımı sattığıma çok pişmanım,çanak ve kollu motorlu 160mlık ikinci el çanak buldum artık birde v-box alacağım..selamlar
            Sattığına hiç bir zaman pişman olmayacaksın. Şuan elinde bulunan cihaz tüm teknolojik gelişmelere açık bir cihaz kıymetini bil, ayrıca al bir V-Box bak keyfine, o kadar da pahalı bir şey değil

Yorum yap

pişman olduğum ultra aldığımdan değil..tabiki ultradan çok memnunum benim pişman olduğum 7500 1.5luk çanağı çeviriyordu 9000 de serverleri izlemek çok kolay olacaktı.ilginize teşekkürler

Yorum yap

Olsun al bir V-Box oda çevirir 1.50'lik çanağı, Bende 1.70 var 18inch kollu motor var V-Box canavar gibi çeviriyor.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Olsun al bir V-Box oda çevirir 1.50'lik çanağı, Bende 1.70 var 18inch kollu motor var V-Box canavar gibi çeviriyor.
                  sayın tasarım

9000 ultrada bende aynı edavatları yani 18inc motorve V-Box kullanıyorum ama nedendir bilmem bazan motor kendi haline kanal geçişleri esnasında istem dışı haraket ediyor anlamadım motor ayarlarını diesek motor kısmından yapıyorum acaba ondanmı yoksa yazılımlamı ilgilidir yardımcı olabilirseniz sevinirim

V-Box gm serisi
                  Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

Eğer yazılımdan sonra kanal bilgilerini hafızadan geri çağırıyorsan sorun belki bundan olabilir. Yazılımla ilgili olacağını sanmıyorum çünkü böyle sorun yazan olmadı.

Yorum yap

her yazılımdan sonra reset atıyorum yeniden aratıyorum bende baktım olmuyor çare olarak motoru bağımsız çalıştırıyorum yinede açıklaman için teşekkürler
                      Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

sametantalya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sayın tasarım

9000 ultrada bende aynı edavatları yani 18inc motorve V-Box kullanıyorum ama nedendir bilmem bazan motor kendi haline kanal geçişleri esnasında istem dışı haraket ediyor anlamadım motor ayarlarını diesek motor kısmından yapıyorum acaba ondanmı yoksa yazılımlamı ilgilidir yardımcı olabilirseniz sevinirim

V-Box gm serisi
                        arkadaşım V-Box bagımsız kullan uyduları hafızaya al sonra çok rahat edersin bende V-Box kullanıyorum uydular hafızada kayıtlı motor limit derdi kalmadı önceden makina hafızada her yazılımda resetden sonra uydu ayarlıyordum şimdi artık o iş yok tavsiyem bagımsız kur V-Box sı saygılar

Yorum yap

ikinci el çok temiz mega 150 cm çanak,18 inç kollu motor,tüm ekipmanı ve goldmaster v-box 185 ytl ye satın aldım pazartesi günü gelecek o zaman denerim ,yalnız kurulumda yardımcı olurmusunuz..şimdiden teşekkürler

Yorum yap

ikinci el çok temiz mega 150 cm çanak,18 inç kollu motor,tüm ekipmanı ve goldmaster v-box 185 ytl ye satın aldım pazartesi günü gelecek o zaman denerim ,yalnız kurulumda yardımcı olurmusunuz..şimdiden teşekkürler
                            hayırlı olsun gülegüle kullan arkadaşım sen forma yaz herkes yardımcı olur

Yorum yap

teşekkürler bir problemle karşılasırsam yazarım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X