• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000xcam - 8000 Plus Resimli Yazılım Yükleme Talimatı ..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Vallahi kusura bakmayın ama bende iki cihaz var sadece x cam da oluyor.Yalnız ilginç olan her yazılımda bu sorun yok.Ama bazen mecburen yeni yazılım yüklemek gerekiyor.

Yorum yap

kılavyene sağlık üstat

Yorum yap

super loderlede yuklenmiyormu ?

Yorum yap

@tiNtoo superloader 106 ile gayat seri ve sorunsuz yükleyebilrsin...
          Ne sormak? Öğrenmek istemiştin. başka...????

Yorum yap

teşekkür

Yorum yap

süperloder106 ile plus serisine yükleme yapılıyor deyilmi?
              teşekkür ederim

Yorum yap

Elbette yapılıyor...
                Doğru cihaz koduyla 8000 serisi tüm cihazlara yükleme yapabilirsiniz...!

Yorum yap

versiyonu attıktan sonra bi daha mı restliiyoruz yani

Yorum yap

Elbette
                    hemde 2 veya daha fazla reset yapınız ondan sonra kanalları yukarıda verdiğim frekansı ayarlayarak network on yapıp taratın en sonda verilen en son emukey dosyasını atın full izleyin...

Yorum yap

sayın hocalar türksattaki çök sevılen bis keyli bir kanal bu günlerde bir çök
                      rezerveırde açık sessızce alan satan memnun öyle benzıyör çünkü böl bol reklam yayınlıyör sorum bu kanal elımdeki 2 9000 cıhazda mach ustanın son
                      emusuyla açık bugun kom şunun 8000 cı son yazılımlı cıhazına yenı emu keylerı
                      yukledım açmadı bir bılgi açıklarsanız ben ve bütün 8000 cıler çök sevınecekler.
                      şimdiden teşekkürler... emek verenlere çök çök saygılar...
                      optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                      .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

@muamer.. biss keyleri burada bulamazsın..
                        Depoda mevcut

Yorum yap

teşekkürler kardeş henüz denemedim ama uyğun com girişi hanğisi olacak onu nasıl seçiyoruz com1,2 vs var. hangisini alacağız.

Yorum yap

Programı açtığında göreceksin com1 veya com2 ...
                            İkisinden birini sececeksin Pc zaten birini atıyor hangisi açıksa onunla bağlantı kuruluyor...
                            Kolay gelsin

Yorum yap

sitenin yeni üyesiyim ve sitedeki mesajların hepsini okudum hemen hemen ve bu sayede herşeyde yeni olmama rağmen (buna bilgisayar da dahil,rs232 portu yoktu USB rs232 dönüştürücü adaptör aldım forumlar sayesinde öğrendim)YE8000XCAM cihazım vardı talimatlara uygun şekilde proğram yükledim ve çok güzel oldu...herşey tamam,burda(sitede)bilgisi ve emegi olan herkese içten teşekkürler.merakettiğimse bu rs kablolar illaki cihaza göre mi alınmalı(ki ben mersin bozyazı tekelide oturuyorum kablo ısmarladıgımda ısrarla cihazımı sordular)bir de benim cihaz"0000"şifreyi kabul etmiyor artık ilerde gene yazılım işi olacak olursa nasıl resetlerim bilmiyorum(forumlarda bu konuda bilgi bulamadım ben kaçırdımsa ve sizleri bunalyan bişey yazmışsam özür dilerim.Saygılar teşekkürler...

Yorum yap

next8000xcamlarda reset keyi 0000 eğer kabul etmiyorsa 4132,birdene bunu dene
                                Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X