• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Açılış Ekranındaki logoları silmek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Açılış Ekranındaki logoları silmek

Slm arkadaşlar cihazı açtığımda önce açılış logosundan önce reklam logosu geliyor daha sonra black hole image logosu geliyor bende logoyu değiştirmek için menu+addons+addons download manager+black hole ımage boot logolarından birini seçtim şimdi açılışta 3 logoda sırasıyla çıkıyor.bunları nasıl silebiliriz.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

/usr/share/vuplus-bootlogo/

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      /usr/share/vuplus-bootlogo/
      ağ bağlantılarıyla içine giriyorum bende böyle dosya isimleri yok bulamıyorum baska isimle olabilirmi acaba.

Yorum yap

77yucel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ağ bağlantılarıyla içine giriyorum bende böyle dosya isimleri yok bulamıyorum baska isimle olabilirmi acaba.
        ok fta ile girince buldum ama silmeme rağmen ilk açılışta logodon önce www .............. diye bir reklam var onu silemiyorum. nasıl silebilirim.

Yorum yap

77yucel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ok fta ile girince buldum ama silmeme rağmen ilk açılışta logodon önce www .............. diye bir reklam var onu silemiyorum. nasıl silebilirim.
          silebilmek için öyle bir çalışma vardı henüz bulamadım bulursam aydınlatırım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X