• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 11.4.2008 Test-1 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yeni yazılım için sayın Doktor ve ekibine teşekkür ederim...
    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

yazılım proplemsiz.güzel olmuş emegigeçenlere next kullanıcısı olarak çok teşekkür ediyoruz. yazılımda, polsat,premier oto,tps oto yapmıyor.nds kart çalışmıyor.server silinmiyor.kanallar silinmiyor.genelde merak edilenleri yazdım.
      dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
      ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
      seninde destanını okuyalım ezberden,
      haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
      elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
      fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

evet bende reset attım ve tarattım toplu kanal taşıma hızı süper olmuş polsat kanal üzerinde au frexler ve inxt tv au absat au birtek tps başarısız dier hd cihazım eski yazılımlı ve tpsyi au yapıyor ilginç anlamadım hala

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı
          yazılım proplemsiz.güzel olmuş emegigeçenlere next kullanıcısı olarak çok teşekkür ediyoruz. yazılımda, polsat,premier oto,tps oto yapmıyor.nds kart çalışmıyor.server silinmiyor.kanallar silinmiyor.genelde merak edilenleri yazdım.
          Teşekkürler arkadaşım bilgiler için sağol

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı
            menüde ve kanal geçişlerinde bir değişiklik varmı?

'' Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.''
            '' Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok."

Yorum yap

hayır yok.eskisi gibi
              dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
              ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
              seninde destanını okuyalım ezberden,
              haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
              elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
              fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

yeni yazılımda birde orjinal diji-türk karıtıda biraz geç açıyor bu yazılımda

Yorum yap

yeni yazılımda emuyu aktıf edemedım sıstem bılgısı kırmızı 1234 yaptıgım halde olmuyor neden acaba tesekkurler

Yorum yap

m.sgr49 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yeni yazılımda emuyu aktıf edemedım sıstem bılgısı kırmızı 1234 yaptıgım halde olmuyor neden acaba tesekkurler

Alıntı:
                    doktor tafarından gönderildi
                    super seriyle birlikte ilerlediğinden ana test yazılımı süresi belli değil,sadeece grup arkadaşlarımıza sunulur
                    emu açma ve diğer ana değişiklikler super serideki gibidir,yazılım sadece ara test yazılımıdır polsat .freex ,premiere kanal üzerinde oto tps gine manuel oto,emu açma girişler kırmızı 1234 ve özel bölüm aynı yöntem...kart okuyucu ve bazı bölümler masada zaten saygılar..
                    Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

m.sgr49 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      GİrİŞler Menusunde
                      Kirmizi 1234
                      Cas
                      Emu AÇik
                      Auto AÇik

Yorum yap

yükledim problem yok.emeği geçenlerin ellerine beyinlerine sağlık.tps auto eskisinde daha seri oluyordu.şimdi bayağı sürüyor. başarısız uyarısı verdiği halde açıyor.
                        reset atmadım cihaza.usb den yükledim.reset atmaya gerek varmı?

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          yükledim problem yok.emeği geçenlerin ellerine beyinlerine sağlık.tps auto eskisinde daha seri oluyordu.şimdi bayağı sürüyor. başarısız uyarısı verdiği halde açıyor.
                          reset atmadım cihaza.usb den yükledim.reset atmaya gerek varmı?
                          Tpsler bugün yine sorunlu akşama kadar belki düzelebilir.

Yorum yap

Resimler 1. mesaja eklendi arkadaşlar.

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              yeni yazılımda birde orjinal diji-türk karıtıda biraz geç açıyor bu yazılımda
                              Evet bayağı geç açılıyor...
                              NEXT 2000 HD + NEXT 2000 HD E-SATA + NEXT 2000 CIS SUPER PLUS

Yorum yap

Tps auto fix yazılımları haftabaşı verilecektir.. mach1 den alıntıdır
                                Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X