• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

td kumandayla tv kot girme kontrol etme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• td kumandayla tv kot girme kontrol etme

arkadaşlar ben kullanma klavuzunu kaybattim cihazın kumanday tv kodunu nasıl giriyorduk bilen arkadaşlar ve lütfen yazssınlar ve kumandayla ilgili problemleride ayrı bir topic altında tartışssak çok iyi olur diye düşünüyorum

Kumandaya TV Code girilmesi
    kumandadan tv/p tusuna 1-2 sn basılı tutup tv nızıne uyan codu gırıp ok' basıyoruz ışlen tamam kullanımı shift tusuna basıp tv moduna gecmesını salayarak tv nızı kumanda edebılırsınız
    acıklama bıraz kısa ama umarın yaparsınız kolay gelsın

dökümanın linkinide vereyim td le ilgili bütün acıklamalar var türkçe olarak belki birine yarar
    manual-tr 16 mb

Yorum yap

ilgin ve alakandan dolayı teşekkürler arkadaşım sizi bu forumda çok şeyi paylaştığınızı görüyorum elinize ve zihninize sağlık

Yorum yap

Keyfine bak paylasım icin buradayız. Tesekkur ederim

Yorum yap

SeCSaT™ $ değerli arkadaşım vermiş olduğun bilgi ışığı doğrultusunda problemimi hallettim ya ne akıl etmişsinizki birde td kullanım klavuzunun linkini vermişsiniz çok deşekkürler $ SeCSaT™ kardeşim çok işime yaradı allah emeklerinizin karşılığını verir inşallah saygılar sunuyorum

Yorum yap

Sorunu hallettigin icin sevindim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana kal saglıcakla
            SAYGILARIMLA

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X