• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Alanlar Buraya

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Teşekkürler şimdi gördüm.....

Yorum yap

• cihazi T1 ---16 lı (diseq 1.1) T2 -----4 lü (diseq 1.0) ile beraber kullanmaktayım.
      M3d+M3d Combo Super
      VU+Ultimo
      Gigablue HD QUAD PLUS
      T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

• bende 12 ocak cumartesi günü aldım. buradaki next bayisi getirtiverdi . gerçekten süper bi cihaz

Yorum yap

• Arkadaşlar merhabalar,,,şimdide sizlere IP TV ve YOUTUBE den kendimin çektiği 4 adet resim yolluyorum.....

NOT:Resimler FORUMDA kasma yapmasın diye BOYUTU küçültülüp verilmiştir.BÜYÜK hali görmek için RESİMLERİN üzerinde bir kez tıklamanız yeterlidir.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• bu da benim hocam

Yorum yap

• akerim88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bende 12 ocak cumartesi günü aldım. buradaki next bayisi getirtiverdi ama nereden geldi bilmiyorum 450 tl ye aldım. gerçekten süper bi cihaz
              Cihazla ilgili birkaç resim vs paylaş akerim
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• bugün degerli dostum nebu tv den aldım resimler yarın bakalım atabilecekmiyim ama teleteks de türkçe karakter bozuk kumanda zor alıyor
                ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

• Oğlumun odasına aldım.
                  Hepsi digital com,daki ardaşlaarda teşekkür ediyorum.

Fazla kurcalama imkanım olmadı,ilk izlenimlerim.
                  Görüntü kalitesi:Aldığımız cihazı kötülemiyelim.Normal diyelim.(Yazılımla düseltilebileciği kanaatindeyim) Hd ve sd yayınlar arasında, fark çok az,Hd yayınlar sd yayınlar gibi.Bu cihazdan kaynaklanan bir sorun değildir,ince ayarlara giremedim.(Hiç ayar yapılmayan, tarihi nex 8000Xcam daha iyi)
                  kanal geçişleri ve hız:şu anki standartlara göre,çok çok iyi.
                  İnternet uygulamaları tatminkar.Youtube ve broswer,daha önce deneme fırsatım olanlara göre çok,çok iyi.Hele bu tv,lerin bir nimet gibi sundukları, smart tv adı verilen,kanser eden uygulamalara göre çok iyi,kıyas dahi olamaz.
                  Menü uygulama ve geçişleri: Bir mantık yok!Çok saçma,saldım çayıra mevlam kayıra misali.
                  Ben genelde basit kulanımımdan, izlenimlerimi paylaştaım.
                  Verdiğim parayı,hak ediyormu dersek! Bence ediyor.
                  Ne kadar köfte,o kadar para, misali.Parasına göre,en iyi köfte bu,Next,in amiral gemisi olurmu diye sorulsa vereceğim cevap!Zor. Zaten oğlumun odasına aldım,tek isteği ntvspor seyretmikti,next minix alacağıma bunu aldım.

Not:Bilgi edinmek baabında,açtığım, başlığı silmişsiniz.Ne sebep ve amaçla silindiğini öğrenirsem sevinirim!Birdaha yapmayız, aaşaaa!Köprüyü geçemedik.

Yorum yap

• patriot34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Oğlumun odasına aldım.

Görüntü kalitesi:Aldığımız cihazı kötülemiyelim.Normal diyelim.(Yazılımla düseltilebileciği kanaatindeyim) Hd ve sd yayınlar arasında, fark çok az,Hd yayınlar sd yayınlar gibi.Bu cihazdan kaynaklanan bir sorun değildir,ince ayarlara giremedim.(Hiç ayar yapılmayan, tarihi nex 8000Xcam daha iyi)
                    İnternet uygulamaları tatminkar.Youtube ve broswer,daha önce deneme fırsatım olanlara göre çok,çok iyi.Hele bu tv,lerin bir nimet gibi sundukları, smart tv adı verilen,kanser eden uygulamalara göre çok iyi,kıyas dahi olamaz.
                    Menü uygulama ve geçişleri: Bir mantık yok!Çok saçma,saldım çayıra mevlam kayıra misali.
                    Ne kadar köfte,o kadar para, misali.Parasına göre,en iyi köfte bu,Next,in amiral gemisi olurmu diye sorulsa vereceğim cevap!Zor. Zaten oğlumun odasına aldım,tek isteği ntvspor seyretmikti,next minix alacağıma bunu aldım.

Not:Bilgi edinmek baabında,açtığım, başlığı silmişsiniz.Ne sebep ve amaçla silindiğini öğrenirsem sevinirim!Birdaha yapmayız, aaşaaa!Köprüyü geçemedik.
                    Öncelikle hayırlı olsun. İnşaallah iyi günlerde kullanırsınız.
                    Sizin yazmış olduğunuz ve tarafımızdan silinen herhangi bir konunuz yoktur.
                    Bölümünü ya da linkini verirseniz daha detaylı olarak inceleyebiliriz.

Yorum yap

• Tasarım arkadaşım ,güzel dileğiniz için teşekkür ederim.
                      Yazdığım mesaj.
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=440 Bu linkin en altına yazmıştım,tek bir şey sormuştum.Ntvspor ile ilgiliydi,digitalji ardaşımızdı,bilgi vermişti,sonra ben siparişi verdim.Sade bana değil,o arkadaşıma zannedersem ayıp oldu.Bir yanlışda olabilir.Benim öğrenmek istediğim,bir kural ihlalimi yaptım acaba,ayrıca farkında olmadan yapabiliriz,silinirken sebeninide öğrenirsek bir dahada yapmayız.
                      saygılar.

Yorum yap

Tasarım arkadaşım ,güzel dileğiniz için teşekkür ederim.
                        Yazdığım mesaj.
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=440 Bu linkin en altına yazmıştım,tek bir şey sormuştum.Ntvspor ile ilgiliydi,digitalji ardaşımızdı,bilgi vermişti,sonra ben siparişi verdim.Sade bana değil,o arkadaşıma zannedersem ayıp oldu.Bir yanlışda olabilir.Benim öğrenmek istediğim,bir kural ihlalimi yaptım acaba,ayrıca farkında olmadan yapabiliriz,silinirken sebeninide öğrenirsek bir dahada yapmayız.
                        saygılar.
                        Sorduğunuz soru burada
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=543

Diğer ANA KONU ile birleştirilmiş,farklı farklı konular açılmaması için...

Kolay gelsin.
                        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                        www.next.com.tr

Yorum yap

Oğlumun odasına aldım.

Sn:Patriot34 öncelikle cihazınız hayılı uğurlu olsun.Yazınızda cihazı çocuğunuzun odasına aldığınızı yazmışsınız acaba odada cihazın TV ile bağlantısını nasıl gerçekleştirdiniz mümkümse yazabilirmisiniz.?
                          MACHİNA - 3-D
                          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• Samsung 40 ekran 3d led tv,ye kendi kutusunun içinden çıkan,Hdmı kablo ile bağladım,hem 1080i,hem1080p seçtim,çok az biraz kontras ve renk ayarları ile oynadım ama beni pek tatmin etmedi,kullanan arkadaşlarda hazır ayarlar varsa ve paylaşırlarsa öylede bir deneme yapabilirim,gerçi çocuğum çok beğendi o açıdan sorun etmiyorum.Onun odasına zaten bir tek tüksat kablo çekili yakın zamanda mtı veya inverto twin lnb almayı düşünüyorum,kendimede vu+duo2,yi bekliyorum.

Yorum yap

• Hocam bugün teslim aldım. cep telefonundan biraz net çıkmadı resimler
                              HD resimleri sonra atarım. Cihaz çok hızlı Wireless ayarlarını yapıyorum.
                              Kumanda beklediğimden iyi çıktı her açıdan kumanda işlem yapıyor.

Yorum yap

Samsung 40 ekran 3d led tv,ye kendi kutusunun içinden çıkan,Hdmı kablo ile bağladım,hem 1080i,hem1080p seçtim,çok az biraz kontras ve renk ayarları ile oynadım ama beni pek tatmin etmedi,kullanan arkadaşlarda hazır ayarlar varsa ve paylaşırlarsa öylede bir deneme yapabilirim,gerçi çocuğum çok beğendi o açıdan sorun etmiyorum.Onun odasına zaten bir tek tüksat kablo çekili yakın zamanda mtı veya inverto twin lnb almayı düşünüyorum,kendimede vu+duo2,yi bekliyorum.

Sn:Patriot34 benim Tv PHİLİPS 42 PFL 7665 LED, zannedersem her cihazın kendine haz görüntü ayarları var.Bende mesela CANLI+DOĞAL+KİŞİSEL vs ayrıca EK AYARLAR da KONTRAST ayarları +İNCE ayarlar bir sürü ayar var.İşim gereği SAMSUNG marka bir kaç tv ye denk geldim onların menüleri benim TV den çok daha farklı...Bir uyducu olarak test edebildiğim cihazlar içinde gerek SD olsun gereksede HD olsun görüntü olarak diyebileceklerim kısaca şudur. HD kanallar MUHTEŞEM heleki ASTRA 19* dekiler dehşet bir şeyler....Malumunuz TÜRKSAT uydusunda ADAM gibi yayın yapan doğru dürüst HD kanal bile yok. Sembol hızlarına bakıyosunuz TRT ler 8400 hemde 2 kanal. ATV ler var onlarda 11200 lerde işte durum budur HD lerde. SD lerde ise durum dahada berbat maalesef tek frekansa sıkıştırmışlarda sıkıştırmışlar.Ama ona rağmen dediğim gibi o kadar cihaz test ettim içlerinden iki tanesi en iyi görüntüyü verdi.BUnlardan biri MACHİNA 3-D dir.Ayrıca benim TV ye HDMI kablosu olarak PHİLİPS altın uçlu takılıdır bu meret kablo bile inanın görüntüde fark yaratıyor.Cihazlarla verilenler maalesef tam ALTIN UÇLU değiller öyle denildiği için öyleler.Ben bilahare test ettim PHILPS te görüntü hem daha canlı hemde daha keskin.Çünki ben bu meret kabloya zamanında 45 Tl vermiştim.Bu arada cihazınızı iyi günlerde sağlık afiyet içinde kullanmanızı dilerim.
                                MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X