• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 09.02.2011 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• fsezgin2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi kanallar izlenebiliyor?
    Tatmin edici bir kaç kanal
    National Geo Wıld
    Discowery
    animal planet
    TV 1000
    24:00 Free xtv
    V.s v.s

Yorum yap

• aynen öyle
      next machina 3d

Yorum yap

• sevgılı hocalar siriustakı hustler kanal8ını bulamadım frekansını verırmısınız

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sevgılı hocalar siriustakı hustler kanal8ını bulamadım frekansını verırmısınız
          http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=178

Aradığınız sorunun cevabı iki mesaj gerideydi, lütfen forumu takip edin.

Yorum yap

• Tatmin edici kanal kalmadı maalesef Bulsatta güm oldu.
            PROTEK ELEKTRONİK

Yorum yap

• enxt pluslara yazilim yokmu? yoksa tarihmi oldu bu cihazlar.

Yorum yap

• evet öyle oldu

Yorum yap

• süper pluslarrın sonumu geldiki 5 aydan fazla olmuş yazılım paylaşılmıyor neden ki ?

Yorum yap

• sen yenisin galiba. forma bir göz atarsan nedenin bulursun.saygılar.

Yorum yap

• sayın yetkililer , cnn turk yayınını seyredemiyorum , sinyal yok yazıyor , oysa yakın komsular seyrediyor...TP sinden defalarca taradım ama cıkmıyor , lutfen acil yardım...selamlar

Yorum yap

• faroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sayın yetkililer , cnn turk yayınını seyredemiyorum , sinyal yok yazıyor , oysa yakın komsular seyrediyor...TP sinden defalarca taradım ama cıkmıyor , lutfen acil yardım...selamlar
                        CnnTürk kanalı 11804 V 24444 5/6 frekansından yayınına normal şekilde devam etmektedir. burada bulunan kanalları silip tekrar kanal taraması yaptırınız,bu frekanstan sinyal alıp almadığınızı kontrol ediniz,eğer sinyal alamıyorsanız anten ayarlarınızı kontrol ettiriniz.
                        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                        www.next.com.tr

Yorum yap

• faroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sayın yetkililer , cnn turk yayınını seyredemiyorum , sinyal yok yazıyor , oysa yakın komsular seyrediyor...TP sinden defalarca taradım ama cıkmıyor , lutfen acil yardım...selamlar
                          Transporder bilgilerini kumandadan tekrar girin. Cihaza hazır kanal setting attıysanız ve TP düzenlemesi STBlink ile yapımışsa, bahsettiğiniz frekansta sinyal problemi yaşanıyor.

FREKANS:11804
                          POLARİZASYON: V
                          SR: 24444
                          FEC: 5/6

Yorum yap

• ark lar mrb, next 2000 cx süper plus cihazımla bulsatta tv 1000, animal planet, freex açılmıyo, yazılımım NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC129.91_090211_TK0C1N0_pz, yüklü keyim de NEXT_2000SUPER_040811 dir, ilgili bilgili ark lar yardımcı olursa sevinirim, tşk ler..

Yorum yap

• hakan19.80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ark lar mrb, next 2000 cx süper plus cihazımla bulsatta tv 1000, animal planet, freex açılmıyo, yazılımım NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC129.91_090211_TK0C1N0_pz, yüklü keyim de NEXT_2000SUPER_040811 dir, ilgili bilgili ark lar yardımcı olursa sevinirim, tşk ler..
                              Bulsatcom paketi şifreleme sistemi değiştirdi, şu an sadece linkte sıranmış olan kanallar güncel emu ile izlemektedir.
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...7&postcount=18
                              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                              www.next.com.tr

Yorum yap

• tşk ederim cvbın için karbon

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X