• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

MSNadresinize dikkat

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

MSN dolandırıcıları yakalandı !MSN şifrelerini kırarak, şantaj yoluyla dolandırıcılık yaptıkları iddia edilen 46 kişilik bir şebeke çökertildi.

Ankara, Diyarbakır ve Malatya polisi ile koordineli olarak Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde bir operasyon yapıldı. “Virüs” adı verilen operasyonla 26 ayrı adrese baskın düzenlendi.

Operasyonda 46 kişi yakalanırken; 165 bilgisayar, çok sayıda cep telefonu ve yedekleme ünitesi ele geçirildi.

Çete üyelerinin, Hotmail servisinin giriş ekranına benzer siteler düzenleyerek, MSN kullanıcılarının elektronik posta hesaplarına ait şifre bilgilerine ulaştıkları belirlendi.

Kendilerini hesap sahibi gibi tanıtan çete üyelerinin irtibat listesindeki diğer kişilerden, şantaj ve tehdit yoluyla para ve telefon kontörü talep ettikleri tespit edildi.

(NTV)

Yorum yap

sağolasın arkadaş.ahlaksızlık dizboyu memlekette.ne olacak sonumuz.
      --------Eller bene beg diyormuş nedim,
      ben senin bene bir ola deyişini istirem.
      ---------

Yorum yap

benimkinide çaldılar pazar günü ama pazar gece saat 3 sularında tekrar geri aldım arkadaşlar.... bu insanları ne yapmak lazım bilmiyorum...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          benimkinide çaldılar pazar günü ama pazar gece saat 3 sularında tekrar geri aldım arkadaşlar.... bu insanları ne yapmak lazım bilmiyorum...

İlk mesaj da konuyu enine boyuna yazdım daha sonra yine dikkatli olunması gerektiğini yazdım inşallah bu son olur ....
          VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
          125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
          GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

Her zaman dikkatli olmakta fayda vardır.

Yorum yap

sevgili ekural hocam bilgilerin için çok sağol ama o ingilizce yazan yazıların karşısına türkçeleride yazsan çok iyi olurdu yinede çok sağol

Yorum yap

Eski kız arkadaşımın msn adresi hacklendi almak için yardım edebilecek birileri var mı?

Yorum yap

EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  evet benımde msn ım hacklendı gectıgımız ay , bır arkadasımın msn ını hacklemısler bende onla konusuyormusum gıbı benı bır sıteye yonlendırdı ve msn sıfremı yazarak foruma ulasabılecegımı soyledı bende cok yakın arkadasım oldugu ıcın hemengırdım ve msn ım hacklendı ...msn ımde kayıtlı kısılerden kontor ıstedı...benı hackleyen kısının ozellıklerı sunlar :

konyaliii
                  abbas cicek cicek ([email protected])
                  +90.3541125554

[email protected]
                  www.sevdayarasi.com

adanalı

Technical Contact:
                  Mynet A.S.
                  Mynet www.mynet.com ([email protected])
                  +90.2123366700
                  Fax:
                  Oya Sok. No:14
                  Gayrettepe
                  Istanbul, TR 80300

dns1.mynet.com
                  dns2.mynet.com

bu bılgıler onemlıdır , herkes dıkkat etsın yukarıdakı bılgılere...

ben msn ımı gerı aldım gerı almak ıcınde su yolları takıp edebılırsınız ,

eger sizinde basiniza gelirse http://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlid adrsine girin oradaki formu doldurun size bir kac saat icinde donuyorlar daha sonra size bir kac soru soruyorlar
                  1. Your Windows Live ID Sign in name
                  2. Your First and Last Name
                  3. Date of Birth (Month/date/year):
                  4. Country or Region:
                  5. State (if applicable):
                  6. Zip or Postal Code:
                  7. Your IP address (List the IP's from each computer that you used to access your account). You can go to http://www.whatismyip.com to find this information: (The numbers that appear at the top of this page will be your IP Address).
                  8. Answer to your Secret Question (if applicable):
                  9. Alternate Email address on account (if applicable):
                  10. Your Internet Service Provider (home or work):
                  11. Last date and time you successfully signed in:

Additional information that may assist us in verifying you.

Windows Live Mail Customers:

1. Any folders you created (aside from the default folders):
                  2. Contacts in your address book:
                  3. Subjects of any old mail that is in your inbox or mail folders.

Windows Live Messenger Customers:

1. A list of Contacts in your buddy list.
                  2. Your Windows Live Messenger Nickname (your Messenger Display name)

bu sorularin soruldugu bir form gelecek onu doldurdugunuz zaman size ayni gun icinde (bana 20 dk da) reset linki geliyor...
                  mail hesabiniz tekrar sizindir
                  kolay gelsin
                  bilgi paylaşımınız için teşekkürler hacam
                  BU DAĞLARI SANA VERMEZLER PKK BU DAĞLAR MEHMETCİĞİN

Yorum yap

Paylaşım için teşekkürler.
                    Birçok arkadaşımıza çözüm yoludur

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X