• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

En Pahalı İnternete ''HAYIR'' Diyorsan Sessiz Kalma!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• En Pahalı İnternete ''HAYIR'' Diyorsan Sessiz Kalma!!!

Japonya47 Mbit 38$-İsveç24 Mbit 35$

Fransa20 Mbit 35$-Almanya16 Mbit 62$

HongKong10 Mbit 16$-SriLanka2 Mbit 68$

ABD2 Mbit 30$-Bulgaristan2 Mbit 10$

Türkiye2 Mbit 146$-Finlandiya1 Mbit 35$

İspanya1 Mbit 45$-Sri Lanka0.5 Mbit 23$

Brezilya0.5 Mbit 36$-Arjantin0.5 Mbit 45$

Türkiye0.5 Mbit 60$-İran0.5 Mbit 220$

Türkiye0.25 Mbit 32$

Yukarda da görüldüğü gibi en pahalı interneti kullanıyoruz
    sizde sessiz kalmak istemiyorsanız
    telekomu adsl fiyatlarında prostestoya katılın arkadaşlar
    unutmayalım birlikten kuvvet doğar !!
    saygılar

http://www.pcnet.com.tr/modules.php?name=adsl

dün hurriyet gazetesinde bi haber vardı
    İngilterede 8megabit hızında sınırsız erişim komik bir fıyata hizmet vereceklermiş.Anlayın işte aradaki farkı kalmışız telekom zaliminin eline oynatıyorlar bizi..

Yorum yap

İnternet ulusal haktır !.

Ben sonu kadar destekliyorum, haydi arkadaşlar !.
      Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
      Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

+1

Yorum yap

evet arkadaşlar daha kaliteli ve ucuz hizmet bekliyoruz

Yorum yap

ben çoktaaan şikayetimi bildirdim!

Yorum yap

zaten ülkeler arasında bakarsanız en pahalı hizmet alabilenler arasındayız
              bizler bunu hep sineye çekip yıllardır duruyoruz ağzımızdan kan gelse bile kızılcık şerbeti içtik diyoruz nereye kadar dayanıcaz bilmiyorum..
              Sonuna kadar desdekliyorum
              ........................... soyuluyoruz..............
              VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
              125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
              GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

bizde zaten her şeyin en pahalısı - internet,akaryakıt,sağlık vs,vs,vs

Yorum yap

Neyi protesto ediyorsun bu iş kafa işi gelişmiş ülkeler halkının imkanlarını çoğaltarak gelişiyor geri kallmış ülkeler halkının imkanlarını kısıtlayara geriliyor
                  Dünyada hiç bir devlet halkı çalıştıramaz halk birbirini çalıştırır bununda aracı paradır sadece boyalı kağıt devlet basar üreticive tüketiciye dengeli bir şekilde verir parayı alanda ya üretir gerek mal gerek hizmet yada tüketir gerek mal gerek hizmet satın alarak üretim fazlasını israf etmez vatandaşına bürokratik yardım sağlayıp dışarı sattırır dışardanda burada olmayanın alımını yaptırmaya
                  yardım eder işin özü bu bunlar ne yapıyor vatandaştan kısa kısa her tarafı felç ediyor sonrada seçim geldimi tarih oluyorlar hatırlayın bunlar geldiğinde emekliye yetmişbeş lira verdilerde nasıl verirsin kimin parasını kime veriyorsun diye elit tabakadan bir dayak yemedikleri kaldıydı çıkıpta bir tanesi sana ne be milletin parasını millete veriyorum diyemedi aynısını daha önce Erbakanın partisi verdiğinde kaynak nerede veremezsin diye neredeyse iç savaş çıkaracaklardı
                  hortumcuya hırsıza uğursuza yan gelip yatana bedava kart basana bu ülkede sonsuz kaynak var halka gelince her yer kuruyor aslında kurumuyor kurutuyorlar sonrada millet arkalarına bir teneke sarıyor yeni umutlara yelken açıyor işin aslı bu ya bu milletin alım gücünü yükseltir ülkeyi geliştirirler yada mesutlar Demireller çillerler Baykallar Erbakanlar gibi sadece kendilerini zengin edip giderler

Yorum yap

Okey...

Yorum yap

poweristurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Japonya47 Mbit38$ İsveç24 Mbit35$ Fransa20 Mbit35$ Almanya16 Mbit62$ Hong Kong10 Mbit16$ Bulgaristan2 Mbit10$ ABD2 Mbit30$ Sri Lanka2 Mbit68$ Türkiye2 Mbit146$ Finlandiya1 Mbit35$ İspanya1 Mbit45$ Sri Lanka0.5 Mbit23$ Brezilya0.5 Mbit36$ Arjantin0.5 Mbit45$ Türkiye0.5 Mbit60$ İran0.5 Mbit220$ Türkiye0.25 Mbit32$
                      yukarda da qorulduqu qıbı en pahalı ınternetı kullanıyoruz
                      sızde sessız kalmak ıstemıyorsanız
                      telekomu adsl fıyatlarında prostestoya katılın arkadaslar
                      unutmayalım bırlıkten kuwwet doqar !!
                      sayqılar

http://www.pcnet.com.tr/modules.php?name=adsl

+1 daha
                      Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                      Anlat içinden geçenleri
                      Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                      Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                      Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

inşallah işe yarar ama bence herşeyde olduğu gibi kimsenin umrunda olmayacak. boşu boşuna protesto. ama umarım bu kez işe yarar. başarılar.......

Yorum yap

Bende sizi sonuna kadar destekliyorum. Teşekkürler.

Yorum yap

adios Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            inşallah işe yarar ama bence herşeyde olduğu gibi kimsenin umrunda olmayacak. boşu boşuna protesto. ama umarım bu kez işe yarar. başarılar.......
                            arkadaşım boşuna olarak düşündüğümüz için yeteri kadar katılım lar olmuyor bu tip eylemlere
                            halbuki bu sayı yüzbinlere ulaşsa o zaman boşunamı yoksa gerekli mi olduğu görülebilir
                            ama halk olarak herşeyde olduğu gibi sesimizi yükseltmeye alışmadığımızdan dolayı hiç birşey içinde şikayet etme lüksümüz
                            kalmıyor
                            saygılar

Yorum yap

bende katılıyorum arkadaşlar biliyorsunuz her eve bilgisayar kampanyası başlatıldı aldatmaca dikkat ederseniz kapasitesi düşük
                              bilgisayarlar benim düşüncem yakında windows vista çıkacak ya
                              onada yüksek kapasitede bilgisayar lazım artı çift çekirdekli ler
                              çıktı ee şimdi bunları satmak için eski düşük kapasiteli millete
                              gagalıyacaklar yaşı ilerlemiş olanlar bilir dünyanın her yerinde
                              renkli televizyon varken ve en son sistemi getirmek varken
                              avrupanın tedavülden kaldırdığı siyah beyaz televizyon getirildi
                              ardından renkli geldi fakat avrupada kumandalı varken bize
                              kumandasız televizyonlar geldi anlıyacağınız avrupanın elinde kalan
                              eskilerini stoklarını tükettik bu bilgisayar işide öyle bir şey
                              yanısıra internet aboneliği veriliyormuş iki ay bedavaymış ee sonra iki aydan sonrası dünyanın en pahalı en yavaş internetini
                              ödeyebilirsen öde keşke alabilsek gönül ister ama her ay sabit
                              ücretliyseniz su elektrik telefon ev kirası ve mutfak giderleri vs
                              birde ayda otuz milyon internet aboneliği yok yok düşünüyorumda
                              çok pahalı önce şu üzerindeki vergileri azaltsınlar
                              internet olmazssa bilgisayarda fazla işe yaramıyor
                              herkese saygılarımla kampanyayı yürekten destekliyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X