• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Canalsat french hacked bilginize...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Canalsat french hacked bilginize...

Canalsat french hacked işte aşagıdaki dosyada sizlerle romları rsa keyleri ve bilgileri veriyorum...kaynak yabancı bir depo dogrulanmıştır diyorlar...
    Eklenen Dosyalar
    KAONTEAM TR

mach hocam dogruluyormusunuz sizde abi
    KAONTEAM TR

Yorum yap

Bu ahngi kanalları izlemekde faydalı ya da hangi uydudaki kanalları

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
      İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
      Dream for Cardshare
      MSN : [email protected]
      (CCCam and G...)

Yorum yap

KAONTEAM TR

Yorum yap

bu kanallar var..
          KAONTEAM TR

Yorum yap

dicaprio Nickli Üyeden Alıntı
            Bu ahngi kanalları izlemekde faydalı ya da hangi uydudaki kanalları
            Haber için teşekkürler snopy.

Sn @dicaprio!

Daha kapsamlı bilgi için bu linke bakınız.Saygılar...

http://www.lyngsat.com/packages/canalsatfr.html
            Yeryüzünde Hiç Beşer Hz.Muhammed Kadar Sevilmedi ! Ve Yüryüznde Hiç Bir İnsan Kıyamete Kadar Hz.Muhammed Kadar Sevilmeyecek. Salat Ve Selam Olsun Sevgiliye...

Yorum yap

+ olarak en önemlisi sinema vizyon paketi olan KİOSQUE lar var. çözülürse gerçekten müthiş bir olay olur.
              Yeryüzünde Hiç Beşer Hz.Muhammed Kadar Sevilmedi ! Ve Yüryüznde Hiç Bir İnsan Kıyamete Kadar Hz.Muhammed Kadar Sevilmeyecek. Salat Ve Selam Olsun Sevgiliye...

Yorum yap

Ay sonunda Multiler gidecek ya milleti üzmek istemiyorlar sanırım.Biraz da
                yağcılık olsun diye bir kısmının çözülmesini sağlıyorlar.Bir de Hotbird de yok mu bu
                kanallar...

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
                İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
                Dream for Cardshare
                MSN : [email protected]
                (CCCam and G...)

Yorum yap

Bilgi için teşekkürler sistem seca-2 görünüyor ama hayırlısı mach1 ustad doğrular.

Yorum yap

dicaprio Nickli Üyeden Alıntı
                    Ay sonunda Multiler gidecek ya milleti üzmek istemiyorlar sanırım.Biraz da
                    yağcılık olsun diye bir kısmının çözülmesini sağlıyorlar.Bir de Hotbird de yok mu bu
                    kanallar...
                    Sevgili dicaprio hotbirt uyduları üzerinden bu paketin yayınları yoktur sadece Astra 1G/1H at 19.2°E uyduları üzerinden yayın yapmaktalar.

Yorum yap

açılırsa benden size çay şirketten

kiosklara hasrettik son 3 yıldır.
                      "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

ÖzgürcaN Nickli Üyeden Alıntı
                        Sevgili dicaprio hotbirt uyduları üzerinden bu paketin yayınları yoktur sadece Astra 1G/1H at 19.2°E uyduları üzerinden yayın yapmaktalar.
                        Dostum çap ne gerekir buna ? istanbul'dan 150 parabol ile ben astrayı pek alamıyorum.. :kopar:

Yorum yap

sevgili organik avcılar tarafı belki ama lnb nin kuvvetli olması gerekir istanbul diğer tarafları icin zor genel olarak istanbulda 150 antenle yaklaşık 50 60 kanal vardı daha önce kurmuş olduğumda 2 metre gerekebilir yada kaliteli bir ofset canak da işinizi görebilir ben akşama deneyeceğim haberi daha yeni gördüm bilgileri tekrar aktarırım size saygılar ...

Yorum yap

uzman Nickli Üyeden Alıntı
                            sevgili organik avcılar tarafı belki ama lnb nin kuvvetli olması gerekir istanbul diğer tarafları icin zor genel olarak istanbulda 150 antenle yaklaşık 50 60 kanal vardı daha önce kurmuş olduğumda 2 metre gerekebilir yada kaliteli bir ofset canak da işinizi görebilir ben akşama deneyeceğim haberi daha yeni gördüm bilgileri tekrar aktarırım size saygılar ...
                            50-60 bende de var ama sinyal ucu ucuna % 25-28 civarı... @alexx 220 ile baya alıyor (komşum olur) .. Teşekkürler bilgi için...

Yorum yap

emucu Nickli Üyeden Alıntı
                              kiosklara hasrettik son 3 yıldır.
                              :help: üstat nedir bu kiosklar?
                              Made by E.C.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X