• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 14.11.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hayaliisim Nickli Üyeden Alıntı
    Bu yazılımı hazırlayan tüm dostlara çok teşekkürler.Yeniden tarattım ama show tv yok idi Frekansı 11964'ü buldum fakat sembol değerini sehven 9525 yazılmış 5925 olarak düzeltip yeniden taratınca show tv çıktı bilgilerinize.
    Ayrıca AzTV'nin de sembol oranı yanlış girilmiş

Yorum yap

• digitürk yasal kart okunmuyor yeni yazılımda ne yapabilirim

Yorum yap

• Yazılımı hazırlayan ustaların dikkatine:
        Eski yazılımda yeşil tuşla Alfabetik arama yaparken birden fazla harf girilebiliyor ve harf girdikçe o kelimeyle başlayan kanallar sol tarafa geliyordu.Son yazılımda sadece tek bir harf girilebiliyor.
        Çıkacak yeni yazılımlarda bu özelliğin ,daha kullanışlı olması sebebiyle eski yazılımdaki gibi birden fazla harf girmeye olanak tanıyacak şekilde yapılmasını rica ediyorum.Saygılarımla

Yorum yap

• yazılımı yukledim servera bağlanamıyorum. Com port için menude yer bulamadım. Eskiden kişisel tercihlerdeydi şimdi görünmüyor. Biri yardımcı olabilir mi?

Yorum yap

• emeği geçen tüm üsdatların eline sağlık çalışmalarında başarılar dilerim saygılar

Yorum yap

• technx59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yazılımı hazırlayan ustaların dikkatine:
              Eski yazılımda yeşil tuşla Alfabetik arama yaparken birden fazla harf girilebiliyor ve harf girdikçe o kelimeyle başlayan kanallar sol tarafa geliyordu.Son yazılımda sadece tek bir harf girilebiliyor.
              Çıkacak yeni yazılımlarda bu özelliğin ,daha kullanışlı olması sebebiyle eski yazılımdaki gibi birden fazla harf girmeye olanak tanıyacak şekilde yapılmasını rica ediyorum.Saygılarımla
              dostum verilen yazılımda var zaten aynı işlemle oluyor
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• iyi akşamlar akadaşım ben yükledim oldu yazılmlara emeği gecen tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder sagılarımı sunarım 45 manisalı

Yorum yap

• Next uydudan güncelleme yapsa kanalları artık diğer cihazlarda hep uydudan gücelleme başladı örnek seoul filan falan gibi.

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    dostum verilen yazılımda var zaten aynı işlemle oluyor
                    Kumandada OK tuşuna basın sonra yeşil tuşa basın Alfabetik diye bir bölüm çıkacak ve sadece tek bir harf seçebiliyorsunuz.Oysa eski yazılımda örneğin birden fazla harf girerek biz yazdıkça uygun kanalların listelenmesi mümkün oluyordu.S-H-O-W gibi istediğimiz sayıda harf girebiliyorduk.

Yorum yap

• x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Bazı arkadaşlar yüklemeden sonra kanal listesinin silindiğini yazmışlar. Next CIS Super Plus yazılımını yükledim. Kanal listesi silinmedi.
                      UYDU07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      İyi akşamlar arkadaş, son 14.11.08 yazılımı yüklemeden önce, enson hangisi yüklü idi bildirirmisin. akşam bende yüklemek itiyorum kanal listesi silinir diye korkuyordum. Saygılarımla.
                      temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Yazılımda emeği geçen tüm ustalarımıza Teşekkürler ama Kanal listesi silinmiyor, neden silinir diye ezbere uyarı yapıyorsunuz anlaşılmadı....
                      ben diyorum arkadaşlar kanal listeleriniz normalde silinir.
                      anlatayım kısaca yazılımları niye yüklüyoruz bazı iyleştirmeler için değilmi
                      o halde yazılımdan sora gelen kanal datalarını yenilemek istiyormusunuz ibaresine hayır dediğiniz için listeniz korunur ? amma güncelleme yapılmış data larınız güncellemeden yoksun kalır kısaca durum bu tercih sizin

Yorum yap

• technx59 Nickli Üyeden Alıntı
                        Kumandada OK tuşuna basın sonra yeşil tuşa basın Alfabetik diye bir bölüm çıkacak ve sadece tek bir harf seçebiliyorsunuz.Oysa eski yazılımda örneğin birden fazla harf girerek biz yazdıkça uygun kanalların listelenmesi mümkün oluyordu.S-H-O-W gibi istediğimiz sayıda harf girebiliyorduk.
                        yalnış söylem:no: arkadaşım hiçte öyle değil aha kumanda elimde.ok yeşil tuş
                        diyorum ve A DAN Z ye bütün harfeler çıkıyor yani gene bildiğimiz alfabetik
                        konum devam ediyor.yalnış birşeyler yapıyor olmayasınız ?

Yorum yap

• technx59 Nickli Üyeden Alıntı
                          dostum sizin demek istediğiniz taşıma,vesilme gibi çok kanal seçebilmek
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• serdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Sevgili Tasarım kardeş, herkese tek tek cevap vermişsiniz gerçekten sizi kutlarım. Sunny' lerde ki donanım ilave konusunu bende okudum. 2002 yılından beri izleyici ve sizin gibilerin bilgilerini okuyarak bilgilenmeye çalışıyorum. Next Ye 2000 CX Süper Plus USB cihazımı Temmuz ayında aldım, o zamandan beri kırılma diye bir sorun yoktu. Ama ne zamanki şu 3A yeni frekanslara geçti sadece ATV değil daha bir sürü kırılan kanal var, hatta Hotbirt'te bile var. Telsiz telefonu devreden çıkarınca hepsi düzeliyor. Ama alt komşuda ve yan komşuda da telefon var. Benim cihaz bazen bunlarıda görüyor. Bazı arkadaşlar telefonu Tv'nin yanından alınca düzelmiş, bizim zaten diğer odada.

Sanırım sizler Next bünyesinde çalışan mühendislersiniz. Bu soruna yazılımsal olarak bir şey yapılabilirmi veya bizde Sunny'ciler gibi besleme mi taktırmamız lazım.Eski makinamı Anne'me verdim bayramda gideceğim bakalım onda bir sorun varmı.

Şimdiden Cumanız ve Bayramınız mubarek olsun
                            Merhabalar,
                            Sayın Serdogan Bey,
                            Benim evimde, receiverımın bulunduğu oda da Panasonic Ultra Long Range telsiz telefon var. Fakat uydu yayınlarında hiçbir kırılmaya raslamıyorum.
                            Bilgilerinize sunarım.
                            Saygılarım.
                            "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Ayrıca AzTV'nin de sembol oranı yanlış girilmiş
                              tpler yenilenmesine rağmen manuel den taratınca her ihtimale karşı int arama açık seçilmesinde fayda var.tr uydusunda.

mesele arkadaşın dediği olay taratınca olmadı bende işmdi tarattım
                              geldi senbol yalnış olmasına rağmen hem aztv hem showtv

Yorum yap

• bir üzüntümü bende belirtmek isterim istemedende olsa.
                                ama çok önemli.bu yazılımda da uydu ve tp silme çoklu
                                eklenmemiş malesef

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X