• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Atv kazandirdimi???????

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Atv kazandirdimi???????

EVET ARKADAŞLAR VAALLAH ÇOK MERAK EDİYORUM ATV BİSSLERİ KİME PARA KAZANDIRDI KİMİ SİNİR KÜPÜNE DÖNDERDİİ
    BEN ŞAHSEN SİNİR OLANLARDAN BİRİSİYİM ASLINDA İLK GÜNLER BİRAZ HEYACANLANDIRDI AMA SONRASINDA HEP EŞ DOST ARKADAŞ AKRABA İŞLERİ GİRİNCE DEVREYE RESMEN NEFRET ETTİM
    BİLİYORUM BİR ÇOK MESLEKTASIMIZIN İŞİNE YARADI VE HATTA BİRAZ DAHA UZUN SÜRSE KESKE DİYENLERDE VAR AMA

KUPANIN SONA ERMESI BENİM İÇİN OLDU

TABIKKI MİLLİ LERİMİZİN ELENMESINI İSTEMIYORDUM KEŞKE FİNAL OYNASALYDIK DA BEN BÜTÜN YAZILIMLARI BEDAVADAN YAPSAYDIM

UMARIM SIZLERE KAZANDIRMISDIR BU ÖLÜ SEZONDA:toplu:

ahmet gölük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EVET ARKADAŞLAR VAALLAH ÇOK MERAK EDİYORUM ATV BİSSLERİ KİME PARA KAZANDIRDI KİMİ SİNİR KÜPÜNE DÖNDERDİİ
    BEN ŞAHSEN SİNİR OLANLARDAN BİRİSİYİM ASLINDA İLK GÜNLER BİRAZ HEYACANLANDIRDI AMA SONRASINDA HEP EŞ DOST ARKADAŞ AKRABA İŞLERİ GİRİNCE DEVREYE RESMEN NEFRET ETTİM
    BİLİYORUM BİR ÇOK MESLEKTASIMIZIN İŞİNE YARADI VE HATTA BİRAZ DAHA UZUN SÜRSE KESKE DİYENLERDE VAR AMA

TABIKKI MİLLİ LERİMİZİN ELENMESINI İSTEMIYORDUM KEŞKE FİNAL OYNASALYDIK DA BEN BÜTÜN YAZILIMLARI BEDAVADAN YAPSAYDIM

kurallara uyalım büyük harf yasak
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ahmet gölük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@ahmet gölük bağırmanıza gerek yok gayet iyi duyuyoruz yazarken büyük harflerle yazmayınız..

Yorum yap

Valla ben kendi şahsım için yazıyorum burada bir çok komşuma 2000 serisinin FMB sinden
        tutun SÜPER SERİSİNE kime alıp SİSTEMİNİ kurduysam 1 KURUŞ PARA almadan gidip ŞİFREYİ 30 SANİYEDE girdim.Tabii nede olsa müşteri memnuniyeti çok önemli ha benim kurmadığım sistemlerden ise dondurma parası aldım.
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci büyük harf yasak hahaha:kiskis::kiskis::kiskis::kiskis::kiskis::

Yorum yap

Para kazanıp kazanmaması önemli değil önemli olan kurallar ve yaptırımı

Maç alıp yayınlamanında bir kuralı var boşuna şifrelenmiyor yayıncı kuruluş ancak ülkesine yayın yapabilir ülke sınırlarının dışınada yayını şifrelemek zorundasın derse ne yapacak

Yayın hakkını aldınız adam size sadece ülkenizde şifresiz ülke dışında ise şifreleyeceksin ben başkalarınada satacam ve sözleşmedede yaptırımını yazdı ne yapacaksınız bilirsinizki fox ta şifrelemişti kimse durup dururken şifrelemez reklamını kaybetmez.

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2001/11/25/54808.asp
            http://www.referansgazetesi.com/habe...?HBR_KOD=98867

Yorum yap

allah bereket versin iyiydi bizim için

Yorum yap

çok güzel bir hareket getirmişti işlere gayet güzel iş oldu yazılım yüklemek ten öte iyi reklam olduk sizcede öyle değilmi arkadaşlar...
                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  çok güzel bir hareket getirmişti işlere gayet güzel iş oldu yazılım yüklemek ten öte iyi reklam olduk sizcede öyle değilmi arkadaşlar...
                  ben kafayı sıyırdım ama işten deyil elime gelen dandik makinaları acamamaktan insanlar makinaları dükkanın önünde bıraktı gitti ve next aldı kendi sattıgım next ve servisi oldugum botech te sorun yaşamadım hiç bir zaman şifre acmayan ürün bu dükkana sokmadım alnım ak sattıgım üründen ama hatırı sayılan müşterilerin çihazlarını açmak için cok yoruldum arkadaşlar bu akşam yine mac var sabah dükkana erkenden geldim ve dünden erkenden getirin diye tembihledim ama hele herkes kalsın denize girsin akşam olsun maç saatine yarım saat kala makinayı koltugunun altına alan geliyor ben daaaaa konuşmıycam parasında deyilim böyle dandik makina üretenleri konuşturmayın beni başka sorunlar için bölüm acın biz calışanlar için o bölümede meslektaş hariçi kimseleri almayın rahat rahat konuşalım :firca::firca:es:es:es:
                  AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

çok şükür bulunduğumuz yerde emu yazılımı olmayan cihazlar yazılım attık ... epey gelir elde ettik ...

Yorum yap

evet ATV maçları şifreli olarak yayınlaması azda olsa şifre işi ile uğraşan arkadaşlara kazanç sağlamıştır.bunlardan biride benim ALLAHIM herkese hayırlı işler versin

SAYGI BİZDEN

DENİZE DÜŞEN YILANA DARA DÜŞEN YALANA SARILIR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X