• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 8000xcam plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 8000xcam plus

sayın mach1 hoca next 8000xcam plus için share olma olayı varmı ve nezaman olabilir
    en iyi next ve nextstar iyi günler

bu klasik modele modem marifetiyle paylaşım özelliği kazandırılacağı söyleniyor.artı yazılım desteğiyle net e ulaşır duruma getirileceği...
    hatta diğer modellerede;mesela 2000 lere yazık değilmi?
    ancak
    en iyi cevabı üstad bilir.......
    P4 3400, 1 gb DDR2, SkyStar 2 2,6D, 19"LCD-WS
    next ye-8000 xcam plus
    2x90(astra, hotbird, sirius)(türksat)
    Xcam
    zeta

Yorum yap

Üstadım soru ya cevabınızı heyecan la bekliyoruz

Yorum yap

arkadaşlar next YE8000XCAM plus cihzım var. Bu Cihazı ilk aldığım dönemlerde bu cihazla ilgili hemen her gün bir gelişme oluytordu ve bu gelişmeyi takip ediyodum. Bir süre ara verdikten sonra cihazım hakkındaki gelişmeleri bırakalım hiç bir çalışma yok. Arkadaşlar acaba benmi bulamıyorum yeni gelişmeleri veya cihaz eski diye yeni key dosyaları ve programlar çıkarılmıyor. Saygılarımla

Yorum yap

cihaz ne olursa olsun biraz araştrma yaparsanz herşeyi bulursunuz ve ayrıca 8000,9000 v.b illaki yeniliklere acık olacaktır bence.........saygılar.....

Yorum yap

aydin43 arkadaşım cevabına teşekkürler. fakat o kadar arştırmama rağmen hala cihazımla ilgili bir güncel bir key dosyası felan bulamadım. bilgin varsa bani bir link verirsen sevinirim. saygılar.

Yorum yap

cihazın pcm serisimi,onu kontrol et cihaz bilgisinde yazar........ http://www.mach1digital.com/mach1for...4&d=1161933424

Yorum yap

gevrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                aydin43 arkadaşım cevabına teşekkürler. fakat o kadar arştırmama rağmen hala cihazımla ilgili bir güncel bir key dosyası felan bulamadım. bilgin varsa bani bir link verirsen sevinirim. saygılar.
                Güncel key dosyaları aşağıdaki linkte mevcut

http://www.mach1digital.net/mach1for...315#post133315

Yorum yap

gevrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar next YE8000XCAM plus cihzım var. Bu Cihazı ilk aldığım dönemlerde bu cihazla ilgili hemen her gün bir gelişme oluytordu ve bu gelişmeyi takip ediyodum. Bir süre ara verdikten sonra cihazım hakkındaki gelişmeleri bırakalım hiç bir çalışma yok. Arkadaşlar acaba benmi bulamıyorum yeni gelişmeleri veya cihaz eski diye yeni key dosyaları ve programlar çıkarılmıyor. Saygılarımla
                  Siz yokken epey gelişmeler oldu. 8000 serisinde altyapı değişti. Softcam dosyaları ile AES keyler atılmaya başlandı. Eski seri 8000 lerde artık boot sorunu kalmadı tüm seri 1.3 boota yükseltildi. Artık bu cihazlara da key dosyaları rahatça yüklenebiliyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X