• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ye8000plus otomatik güncelleştirmede takılıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar aynı sorun bendede vardı şimdi sorun çözüldü herkese çok teşekkürler.

Yorum yap

quietus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ARkadaşların dediği gibi yaparsanız %100 oluyor.
      İlk önce 12731 3333 üzerinden network tarama yapın. Muhtemelen yumurcak tvden sonra takılacak (9000 0 h) Daha sonra normal kanal aramaya girip tp düzenleme listesinden sadece 9000 0 frekansını silin. Daha sonra normal network tarama kapalı olarak arama yapın. Bu şekilde %100 oluyor. 4 tane farklı model next cihazda denedim...
      dediğin gibi yaptım (yani yumurcak tv de takılınca exit yaptım tp yi bulup sildim)ama network kapalı arama yapınca sadece 1 tane turksat tanıtım kanalı buluyor.network açıp tarama yaptırdıgımda (tp silmiştim) yine aynı tp yi buluyor ve onda takılıyor (next8000xcam)

Yorum yap

denenmiş %100 oluyor.

ilk önce bütün (türksat) tp frakansları sildim,12731 3333 üzerinden network tarama yaptım. (9000 0 h) takıldı, taramayı durdurdum, daha sonra 12862 27500 (v) frakansı girdim bu frakans üzerinden tekrar normal network tarama açıp tarattım bütün frakanslar geldi ve diğer eski frakanslardan da kurtuldum Bu şekilde %100 oluyor. denendi

Yorum yap

Selam arkadaşlar ve ustalar, Benim 8000 xcam plus cihazım var takılma oldu ve denildiği gibi 9000 olan tp silinince tarama tamamlandı.Ancak Kanal 1 ve Habertürk bulunamıyor. Tp var ama kanalları bulmuy or. Kanal 1 'in Tp sini girince sinyal var kalite o görünüyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim.

Yorum yap

Taranan boş TP'lerden birkaçını sil. Sonra Kanal1 'i bir daha tarat gelecektir.

Yorum yap

arkadaşlar ege tv de tarama takılıyor ve 9000 tp nasıl bulunuyor anlayamadım tşk

Yorum yap

Arkadaşlar.bilgisayarı olmayan yada başka yerdenokuyup uygulama şansı olanlar.....yapacağınız tek şey tp listesindeki tüm 9000li tp leri silip 12731 3333 v network arama on yapın ve taratın. Sorun halloldu... saygılar..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X