• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000 X cam garip arıza ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000 X cam garip arıza ?

Merhaba arkadaşlar evvela iş yerimde kullandığım 8000'de hiç sorun yok mükemmel bir şekilde tps au yapıyor oysa bana gelen next 8000 x cam cihaza tps au yazılımını attım fakat birtürlü au yapmıyor au yapmaya başladığım zaman cihaz kendiliğinden kapanıp açıyor yalnız cihazda olan bir sorun dikkatimi çekti kart embedded yuvasında kart olmamasına rağmen yinede kart onaylanıyor ibaresi geliyor cihaza başka yazılımlarda denedim sonra yine tps au yazılımını attım sorun devam etti cihazın eski loader'i 1.0 idi yine 1.03'çe dönüştürerek tps au yazılımını attım sorun yine çözülmedi ben diyorumki acaba sorun neyden kaynaklanıyor ve kart onaylanıyor ibaresi geldiği içinmi acaba au yapmıyor ilginize teşekkürler.
    LEBEN ?

Chipine bak intelmi st mi diye kart onaylanıyor ne zaman diyor kartmı takılı yoksa kart girişinde tırnaklarda takılmamı olmuş varmış gibi görmeyemi çalışıyor ona bak...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam cihazı açar açmaz kart onaylanıyor yazıyor ve cihazın içinde kart olmamasına rağmen kart onaylanıyor yazıyor,kart onaylanıyor arızası veren cihazı açtım kart yuvası siyah renk kart chip tırnakları dışardan gözüküyor eğilme bükülme gibi bir sorun yok hocam bende başka bir x cam cihaz var ve kart yuvası beyaz renk chip tırnaklarıda dışardan gözükmüyor acaba o elimde arızalı olan cihazın kart yuvasını söküp çalışan ve kart onaylanıyor hatası veren cihaza takıyımmı sanırım embedded kart yuvası olur ama arızamız iç devredeyse çabalar boşuna gidebilir,sayın hocam ilginize teşekkür ederim.
      LEBEN ?

Yorum yap

Hocam ilginize teşekkür ederim kart embedded yuvasını yerinden çıkarıp tekrar yerine takınca sorun kendiliyinden gitti artık kart onaylanıyor yazısı çıkmıyor yalnız tps au sorunum cihazda devam etmektedir.
        LEBEN ?

Yorum yap

@ali hazır setting kullandıysan sorun ondandır. Kanalları tekrar tarat, veya eski yazılıma uygun dat yüklediysen oda sorun yaratır.

Yorum yap

@tasarım abicim ilgine sonsuz teşekkürlerimi sunarım ewet pc'de bulunan next 8000 yazılımını bendeki cihaza attımm sorun yok tps au mükemmel bir şekilde çalışıyor aynı dosyalarıda tps au yapmayan cihaza yükledim artı cihaza hazır setting attım yinede olmadı 3 defada cihaz reset yaptım sonra uydularıda tarattım yine olmadı yalnız tps au yapan cihazımdan tps au yapmayan cihaza cihazdan cihaza yazılım atmayı düşünüyorum bakalım umarım sorun kalmaz kafam ağırdı uğraşmaktan şimdilik cihazı askıya alıyorum ilgine tekrar teşekkürler.
            LEBEN ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X