• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

7500 fta/ cı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 7500 fta/ cı

7500 lerde multivizonlar caslmıyor biligilerinizee

yeni yazılımlarımı yükledin,07-11-2005 tarihli olan
    www.ekolforum.com

Yorum yap

yo yazılımı uydydan guncelemye calstım yeni yzılım yok diyor

Yorum yap

reset+yeni yazılım+reset yap arkadasım sorun olmayacaktır.arama yaparkende network u aç.saygılar...
        İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

sas_27 Nickli Üyeden Alıntı
          yo yazılımı uydydan guncelemye calstım yeni yzılım yok diyor
          Yeni yazılım daha uyduya verilmedi. bir iki gün içinde uyduya verilecektir.

Yorum yap

asahin11 Nickli Üyeden Alıntı
            Yeni yazılım daha uyduya verilmedi. bir iki gün içinde uyduya verilecektir.
            Evet su an Guncel yazılımlar uyduya verilmedi kendin pc yardımıyla yazılımını guncelle asagıdaki linkte 07.11.2005 guncel yazılımları alabilirsin..

http://www.mach1digital.com/351/showthread.php?t=1073

Yorum yap

bu cihaz kaon tabanli bir cihaz mi?
              sifre guncellemesini hangi uydudan yapiyor ve sifre veya yazilim guncellenirken kanallar favoriler vs ucar mi?

Yorum yap

favori kanal yerleri değişmez eğerki resetlemessen şuan uydudan güncel yazılım malesef

saygılar...
                BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

guncel yazilim olayi duzene girer mi? yani hemen degil de mesela 4-5 gun icinde verilebilse...

Yorum yap

şuan için ben şahsım adına söyleyim sanmıyorum vereceklerini
                    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

mertoktay Nickli Üyeden Alıntı
                      bu cihaz kaon tabanli bir cihaz mi?
                      sifre guncellemesini hangi uydudan yapiyor ve sifre veya yazilim guncellenirken kanallar favoriler vs ucar mi?
                      Hayır kaon tabanlı bir cihaz degildir...

Yorum yap

7500 Fta X Cİhazim Var . 07-11-2005 Yazilimi Var . Fakat Maalesef Multiler Yok . Bu Cİhazlara Aes Key Gİrmek MÜmkÜn MÜ ?

Yorum yap

srad750 Nickli Üyeden Alıntı
                          7500 Fta X Cİhazim Var . 07-11-2005 Yazilimi Var . Fakat Maalesef Multiler Yok . Bu Cİhazlara Aes Key Gİrmek MÜmkÜn MÜ ?
                          Key düzenleme menüsünde Viaccess kısmında 007C00 provider altına 21 ve 22 key indeksleri yaratıp güncel AES keylerini girerseniz multiler açılacaktır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X