• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 LibreELEC 8 Ray Krypton-alt2 Backup 25-02-17 ozkaradag

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

EPG ler çalışmıyor sanki sizlerde de öyle mi?

Yorum yap

tarko1 Nickli Üyeden Alıntı
      Merhaba,
      Verdiğiniz backupı yükledim.Sistem süper hatta bu makinayı ben hiç kullanmıyormuşum dedim.Sizin sayenizde öğreniyorum.Sizlerden ricam Buket sıralaması aktif fakat ,
      kanal listesi sıralaması aktif değil.o işlemide yapabilirsek keyifler süper olur.
      Teşekkür ederim.
      Beğendiğinize sevindim.

Kanal listesi sıralaması aktif değil derken anlamadım, kanalları numaralandırmadım.
      Onu TVH Web-Arayüzü'nden yapabilirsiniz.

Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı
      EPG ler çalışmıyor sanki sizlerde de öyle mi?
      Sanki değil çalışmıyor, nedenini bulamadım henüz.

3 Gündür sevimsiz haller yok gibi, sevindim doğrusu.

Sevgiler...

Yorum yap

EPG için PVR ve Canlı Tv ayarlarından rehber bölümüne gelin orada güncelleme aralığını 45 dk civarına getirin daha sonra oynatım sırasında güncellemeleri engele burayı of (kapatın) konumuna getirin ve çıkın.Epg lerin çalıştığını göreceksiniz.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

karta yazdırıp şimdi kurdum.valla muazzam bir back up olmuş.çok teşekkürler @ozkaradag

Yorum yap

Afiyetlerde kullanınız.

Sevgiler...

Yorum yap

İlk açılışta kanal listesi yüklenirken takılıp kalıyor sonra kendi kendine restart yapıyor cihaz. Restart sonrası açılışta sıkıntısız tv kanallarını yükleyip açılıyor.

Bir de tv kanalları olarak "turksat ulusal hd" buketinde açılsın istiyorum nasıl bir ayar yapmalıyım? "Tüm Kanallar" buketinde açılıyor hep. Sonrasında ev halkı tüm kanallar içinde cebelleşiyor.

Yorum yap

Ayarlardan arabirim ayarlarına gel orada diğer diye bir bölüm var.Oarada Başlangıç penceresi var orayı TV kanalları ayarına getir.Pvr ve tv ayarlarına gel orada oynatıma gelip başlangıçta son kanala devam et kısmını ön plan yap.Aynı yerde oynatımı küçültülmüş var orayıda kapatabilirsin.
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                  Ayarlardan arabirim ayarlarına gel orada diğer diye bir bölüm var.Oarada Başlangıç penceresi var orayı TV kanalları ayarına getir.Pvr ve tv ayarlarına gel orada oynatıma gelip başlangıçta son kanala devam et kısmını ön plan yap.Aynı yerde oynatımı küçültülmüş var orayıda kapatabilirsin.
                  Üstad ilk açılışta tv olarak açılıyor ama son izlenen kanalda açılmıyor. Yine "tüm kanallar" buketinden açılıyor yani.

Yorum yap

Başlangıçta son kanala devam et bu özellik.Burayı atlıyorsunuz.

Yorum yap

Yani, hangi kanalda kapanmışsa o kanaldan açılıyor.

Çok sağol Çılgın Baba.

Sevgiler...

Yorum yap

Öyle olmuyor işte, kapanan kanalda açılmıyor.
                        Hep Aksaray tv de açılıyor.

Yorum yap

Ayarlar bunlar.Biz burada 3 arkadaş kullanıyoruz hiç bir sorun yok bu şekilde kapanan kanaldan açılıyor.Birde hangi uydu hangi kanaldan kapatırsak o uydu ve kanaldan kapanıp açılıyor.Bunlara tvh da taranan IP tv lerde dahil.Belki gözden kaçırdığınız bir şey vardır bir daha gözden geçiriniz.

Yorum yap

Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Öyle olmuyor işte, kapanan kanalda açılmıyor.
                            Hep Aksaray tv de açılıyor.
                            IPTV PVR'yi kullanmıyorsan devredışı bırak ve güncelleştirmeleri yapıp tekrar dene.

Sevgiler...

Yorum yap

İptv simple PVR yi devredışı bırakınca
                              Bırakılan kanalda açılış oluyor.
                              Açılış son izlenen kanaldan başlıyor.

Yorum yap

IPTV için de TVH'yi kullanınız, süper çalışıyor. Hatta kayıt bile yapabiliyorsunuz.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X