Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Dreambox > Dreambox SD > 7025 Serisi

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif
160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 02-03-2009, 16:33   #1
djvip61
Yeni Üye

Üye No: 6400
Giriş: 31-01-2006

Uydu Alıcısı: Humax 5400

Varsayılan besleme bozuldu yardim

Slm,
Dreambox DM 7025 beslemesi bozuk.
Hangi parcalar bozuluyor trafonun üzerinde bir bilgisi olan varmi?
djvip61 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-08-2009, 03:28   #2
hüseyin.akpinar
Gelişimci Üye

hüseyin.akpinar kullanıcısının avatarı

Üye No: 12957
Giriş: 13-04-2006

Uydu Alıcısı: next 2000x cı plus

Bu yazıyı bu gün okudum fakat konu her zaman geçerli bir konu besleme bozulunca garantisi varsa kaya centere gönderiyorsun ellerinde varsa değiştiriyorlar yoksa almanyadan sipariş ediyorlar şu an benim başımdada bu sorun var 22 gün önce verdim bekliyorum yaklaşık fiyatı 260 lira 120 aero karşılığı
hüseyin.akpinar is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-06-2010, 04:45   #3
hüseyin.akpinar
Gelişimci Üye

hüseyin.akpinar kullanıcısının avatarı

Üye No: 12957
Giriş: 13-04-2006

Uydu Alıcısı: next 2000x cı plus

Bu gün itibarıyla beklemem onuncu ayına girdi 10 ayda binlerce sıfırdan cihaz imal ederlerdi hazır parçayı bile getirtmekten acizler anladığım kadarıyla cihaz bozulunca yenisini veriyorlar garantisi bittiyse parada geçmiyor 8000 alacağım cesaretim kırıldı sadece tek özelliği 7025 ten farkı hd olması verdikleri parayada 3 tane lcd tv satılıyor tunerin birinden kayıt yaparken diğer tunerdeki kanalları izleyebiliyorsun kayıttaki tunerden izleme yoktur üçtebir düşük fiyatına dijitürk cihazında kayıttayken diğer kanalları izleme imkanı var var bunda yoktur 7 de bir fiyatına alınan nextte zoom özelliği var 8000 hd de yoktur yanlışım varsa düzelten arkadaşa teşekkür ederim belki benim cihaz bilgilerim eksik olabilir
hüseyin.akpinar is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık