Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Dreambox > Dreambox SD > 7025 Serisi

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif
160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 05-02-2008, 11:51   #1
paradox75
Yeni Üye

paradox75 kullanıcısının avatarı

Üye No: 27200
Giriş: 22-08-2006

Uydu Alıcısı: next 9000 ultra

Kart Paylaşımı: next 9000 ultra
Varsayılan dreambox 7025 newcamd server kurmak

forum sayfalarını biraz araştırdım fakat çok açıklayıcı bilgiler bulamadım DM 7025 imi bir NEWCAMD server haline getirip arkadaşlarıma paylaşım vermek istiyorum neler yapmam gerekiyor acaba bir bilgisi olan açıklama yaparsa sevinirim. Ayrıca bu konuda pek bilgim yok ( Kısacası bir çocuğa anlatır gibi anlatırsanız olur yani )))))) Şimdiden cvp veren arkadaşlara teşekkür ederim
paradox75 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-02-2008, 16:07   #2
paradox75
Yeni Üye

paradox75 kullanıcısının avatarı

Üye No: 27200
Giriş: 22-08-2006

Uydu Alıcısı: next 9000 ultra

Kart Paylaşımı: next 9000 ultra
Varsayılan hiç kimsenin bilgisi yok mu

Alıntı:
paradox75 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
forum sayfalarını biraz araştırdım fakat çok açıklayıcı bilgiler bulamadım DM 7025 imi bir NEWCAMD server haline getirip arkadaşlarıma paylaşım vermek istiyorum neler yapmam gerekiyor acaba bir bilgisi olan açıklama yaparsa sevinirim. Ayrıca bu konuda pek bilgim yok ( Kısacası bir çocuğa anlatır gibi anlatırsanız olur yani )))))) Şimdiden cvp veren arkadaşlara teşekkür ederim
hiçkimse birşey bilmiyor mu acaba
paradox75 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-04-2008, 21:19   #3
sefalı
Yeni Üye

sefalı kullanıcısının avatarı

Üye No: 3719
Giriş: 16-12-2005

Uydu Alıcısı: tochıbo dap/sunny 1030 sky next 9000cı, dreambox7025

Kart Paylaşımı: dreambox 7025 cc,cam 10

Alıntı:
paradox75 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
hiçkimse birşey bilmiyor mu acaba
evet arkadaşım biliyorlar fakat korku var veya pazarlama sıtratejisi bende uyduyla ilgili birçok şeyi kendi kendime öğrendim ama drmbx7025 de paylaşım işini beceremedim hadi kolay gelsin
sefalı is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-05-2009, 14:18   #4
gohome
Banlanmış

Üye No: 100651
Giriş: 07-05-2009

Uydu Alıcısı: 1

Kart Paylaşımı: 1
Angry Second language

A mother mouse was out for a stroll with her babies when she spotted a cat crouched behind a bush. She watched the cat, and the cat watched the mice. Mother mouse barked fiercely, "Woof, woof, woof!" The cat was so terrified that it ran for it's life. Mother mouse turned to her babies and said, "Now, do you understand the value of a second language?" Our destiny offers not the cup of despair , but the chalice of opportunity . (Richard Nixon, American President )More Games,joke,WAR Power leveling and famous. Click http://www.ygscn.net You will get more.
gohome is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık