• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine

Yapım :2008, Türkiye

Tür :Komedi

Yönetmen :Zübeyr Şaşmaz

Senaryo : Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan

Oyuncular :Mustafa Üstündağ, Selim Erdoğan, Bülent Şakrak, Evrim Alasya, Şefik Onatoğlu,
    Eray Türk
    Yapımcı : Raci Şaşmaz

Görüntü Yönetmeni :
    Selahattin SancaklıMüzik : Cem Yıldız

Dağıtım :Özen Film

Gösterim Tarihi : 5 Aralık 2008

Filmin Web Sitesi

http://www.murofilmi.com/

Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için; kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz. Çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar.

Fragman

http://www.metacafe.com/watch/1885593/

Yorum yap

bu film kaçmaz

Yorum yap

Filmi izleyen varmı

Yorum yap

bildiğim kadarı ile 5 aralıkta gösterime giriyor benim açımdan ilginç olan aynı renkte ve tipte olan (yalnızca lada murat 124 değil) aracıma birden bire talebin aşırı artması

Yorum yap

turkaplus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Filmi izleyen varmı
            5 aralıkta gösterime giriyor fragmanına bakılırsa film baya keyifli.

Yorum yap

Arog'ta 5 aralıkta vizyona giriyor

Yorum yap

muroda film oldu bence güzel de olmuş ellerine sağlık arkadaşım....
                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Bu muro çok yetenekli.
                  Eskide Yersiz yurtsuz filiminde tanıyordum. Şimdi kurtlar vadisi.
                  Harika bir yetenek. Rahmetli kemal sunaldan sonra beni içten güldüren adam muro...

Yorum yap

bende başka birinin muro karakterinde bu kadar başarılı olabileceğini düşünmüyorum adam 10 numara

Yorum yap

valla kurtlar vadisinin önüne geçti bence ben %80 muro ve çetesi için izliyorum vadiyi

Yorum yap

arkadaşlar filmi izleyen varmı

Yorum yap

ben cumartesi gidecektim ama gidemedim bayramda gitmeye karar verdim

Yorum yap

şu sıralar gidebileceğimi sanmıyorum ama filmi izleyen arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X