• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tv kartına yazılım yukleye bılırmıyız tsp auto olanı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tv kartına yazılım yukleye bılırmıyız tsp auto olanı

slm arkadaslar bizde ave media 700 digital tv kartı var buna tsp auto versıyonu atabılırmıyız öyle bir yazılım varsa yardımcı olurmusunuz tesekkurler

hkurkcu69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar bizde ave media 700 digital tv kartı var buna tsp auto versıyonu atabılırmıyız öyle bir yazılım varsa yardımcı olurmusunuz tesekkurler
    dostum tv kartına yazılım olmaz ancak tv kartına uygun dvb programı indir ve kur sonrada tps auotlu pulingi yükle hepsi bu kadar kolay gelsin
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

ya terimler o kadar yabancı ki hiç bişey anlamıyorum bu sitede ) bende de avermedia a700 dijital tv kartı var.. Uydu erişimi diye bişey var bu ne mesela? ve hotbirddeki şifreli yayınları nasıl izlerim.. sabahtan beri bakıyom foruma hiç bişi anlamadım.. cahilliğime bağışlayın arkadaşlar.. yeni gelenler için bi açıklama var mı acaba? )

Yorum yap

Sathoriani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ya terimler o kadar yabancı ki hiç bişey anlamıyorum bu sitede ) bende de avermedia a700 dijital tv kartı var.. Uydu erişimi diye bişey var bu ne mesela? ve hotbirddeki şifreli yayınları nasıl izlerim.. sabahtan beri bakıyom foruma hiç bişi anlamadım.. cahilliğime bağışlayın arkadaşlar.. yeni gelenler için bi açıklama var mı acaba? )
        dostum tv kartın ps veya leptopta ise önce drayvırı indir ve kur kartını tanıt sonra kafana uygun dvb programı yükle bilgisayarına uygun olsunki kasma yapmasın ardından hazır pulingide ekle hangi uyduyu izliyecek isen kanal taraması yap hepsi bu kadar
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

cvp için tşkler. hazır plugin dediğin hangisi, bi sürü var hepsini mi ekliyecem yani?

Yorum yap

Sathoriani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            cvp için tşkler. hazır plugin dediğin hangisi, bi sürü var hepsini mi ekliyecem yani?
            dostum kurduğun dvb programında puligs klasörü var onu sil ve forumda erencan dostumuzun verdiği güncel pulingi indir sildiğin pulingin yerine yapıştır sonra fransa 5 kanalı tıkla biraz bekle keyler güncellendimi hemen auoto olarak açılır

Yorum yap

bir sürü plugins diye birşey yok.
              zaten günlüktür.
              yeni çıkanı, program dosyalarından pludins olanına atınca olay biter.
              açılan varsa açar, tabii ki ve bu da uzun süreli değidir.
              en uzun süreni günlüktür.
              gün içinde değişmeler de olabiliyor.

Yorum yap

yusufdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                bir sürü plugins diye birşey yok.
                zaten günlüktür.
                yeni çıkanı, program dosyalarından pludins olanına atınca olay biter.
                açılan varsa açar, tabii ki ve bu da uzun süreli değidir.
                en uzun süreni günlüktür.
                gün içinde değişmeler de olabiliyor.

SOFTCAM: keylerin olduğu dosya...
                PLUGIN: vPlug, S2emu v.b. gibi bu ******* işleyen programlar.

vplug şu anda kendisini en sık ve iyi güncelleyen plugin onun sürümlerini en son 2.0.9; kurman yeterli olur tabi güncel keylerle desteklediğin sürece + TPS auto bildiğim kadarıyla bu sürümünde var...

kolay gelsin

Yorum yap

sağol

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X