• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Uydu bulucu ile turksat ayarı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Uydu bulucu ile turksat ayarı

uydu kuran arkadaşlar

1-Turksat uydusu için uydu BULUCU ile
    A-HANGİ frekansı % lik kaç ayarlarsak turksatdaki kanlların tümü sorunsuz izlenir
    2-lnb lerde bazen bazı frekanslar sinyal vermiyor bazen sinyali düşük oluyor
    B-turksatta bu tür lnb arızasını kısa yoldan tesbit için belli bir ferkans varmıdır yani şu frekansdan % lik şu kadar sinyal alırsan lnb sağlam düşük alırsan lnb bozuk denebilir gibi
    3-Yine bazı kablolarda sinyaller normal olmasına ragmen bazı kanallar kırılma buzlama yapıyor kabloyu değiştirince düzeliyor
    C-turksat uydusunda bu tür kablo arızasını kısa yoldan tesbiti için herhangi bir ferkans varmıdır yani şu frekansdan % lik şu kadar sinyal alırsan kablo sağlam düşük alırsan kablo bozuk denebilir gibi
    cevaplarınızı bekliyorum
    saygılarımla

ben 2 frekanta yapıyorum anten ayarını star ve kanal d frskansı şu an için 100 geliyor 90 cm anten ile lnb up ayarında en yüksek derde birakıyorum ben

Yorum yap

2006 YILINDAN BERİ UYDU BULUCU SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA OLAN ALPSAT A.Ş Tİ 2015 YILI İÇİNDE DE 1 NUMARA OLMAYA DEVAM EDECEKTİR
      A-HIZLI HATASIZ UYDU BULMA
      B-İNTERNET YAZILIM DESTEGİ
      C-YERLİ ÜRETİM
      D-SONSUZ SERVİS VE ÜRETİCİ DESTEGİ
      E-HERGÜN TEST EDİLEN CİHAZLARDIR
      F-UYDU KURMA İŞİYLE UĞRAŞAN ARKADAŞLAR KAÇIRILMAZ UYDU BULUCULAR SİZİNDE OLSUN

ALPSAT ELEKTRONİK TEŞEKKÜRLER

Yorum yap

ilk önce soru ? sonradan cevap verildi teşekkürler Sayın bey
        UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X