• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Türk telekom bizi nasıl kazıklıyor, kesinlikle okuyun !..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Türk telekom bizi nasıl kazıklıyor, kesinlikle okuyun !..

118 ücreti ve Telekom. Satarsan Telekom'u önüne gelene; Kontrol ettik, 118 den bilinmeyen bir numaranın öğrenilmesi icin en az 60 saniye gerekiyor. Yani kontör. Başka bir deyişle eski parayla dörtmilyonücyüzyirmibin TL. Bir numara öğrenmek için Lübnanlı şirkete bu kadar para ödüyorsunuz.

Türk Telekom Soygunu 118 ve 133 e dikkat !..

Türkçede buna resmen soygun hatta dolandırıcılık denir. Özel Türk Telekom Servisleri Servis Numarası ve kontur fiyatlarını okuyun da milletin nasıl gizlice soyulduğunu görün.

Bu numaralar 110, 112, 121, 122, 123, 124, 126, 154, 155, 156, 158''i ararsanız ücretsiz.

113, 153, 163, 166, 169, 174, 175, 176, 179, 180, 181''i ararsanız 60 saniyede atacak bir kontur için için 72.000TL .

185, 186, 187, 188, 189, 114, 117, 119, 130, 170, 171, 172, 173, 178, 182, 183, 184''u ararsanız, 15 saniye için 288.000 TL.

Şimdi SIKI durun !.. 118''i ararsanız 8 saniyede bir atacak kontur için tam 540,000 TL, ve 133''u ararsanız 3.6 saniyede atacak bir kontur için 1.200.000 TL,

Dikkat ederseniz bilinmeyen numaraları aradığınızda dakikalarca bekletirler. Sürekli olarak banttan ''hatlarımız dolu bekleyin' talimatı verirler. Buna resmen dolandırıcılık denir.. Türkiye''de bilinmeyen numaraları sormanın bu kadar pahalı olduğunu kim biliyor? İnsanların bilgilenmek için kullandıkları ve dünyanın her yerinde bedava olan bu kamu yararına hatların fahiş fiyatlarda olması talimatını kim verdi?.Bu yazıdan sonra hala bilinmeyen numaraları aramak istiyorsanız cebinize dikkat edin.

Bilinmeyen numaralar için alo118.com < http://alo118.com/ >u kullanın. Siz hala 'ALO' diyebiliyor musunuz ?..

EKONOMIST dergisinde yayınlanan bilgilere göre Ev Telefonlarını Kapatma Zamanı geldi. Türk Telekom'un konuşma ücreti/dakika 81.400 TL. oldu. GSM şirketlerinde bu rakam neredeyse benzer. 99.846 TL. Evden Cebi arıyorsanız ödeyeceğiniz 407.000 TL . Oysa GSM'den evi ararsanız dakikası 297.521 TL. Yeni patron getirdiği 'Milli Güvenlik riski' yanında Türk Milletini de 'APTAL' yerine koyuyor anlaşılan.

LÜTFEN PROTESTO EDİN !...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Bilgilendirme için teşekkürler,sadece bu alanda mı her alanda milleti kazıklıyorlar.Eğitim ve öğretim sistemi değişmediği sürece,kendimizi yenilemediğimiz sürecede sömürülmeye devam edeceğiz.

Yorum yap

protesto ediyorum.kursakların'da kalsın.
      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

haha birde telefonu çevirince bant çıkıyor "operatörlerimiz şu an başka abone ile meşgul lütfen bekleyiniz" arada size kaşındırıcı bir müzik dinletirler beklersiniz, beklersiniz, operatör gelirse ne ala yoksa küfürü basıp kapatırsınız.

Soyuluyoruz beylerr...
        En büyük aptallık,
        Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

Normal burası TÜRKİYE alıştık herşeye bizlere müstehak

Yorum yap

vay be!! demek daha öğreneceğimiz çok şeyler var bilgilerini bizle paylaştığın için teşekkürler aekadaşım

Yorum yap

ben hakkımı helal etmiyorum "haram" olsun (biraz ağır oldu be..)napiim çok kızıdım

Yorum yap

Üstadım Paylaşım için TEŞEKKÜRLER.!
                MACHİNA - 3-D
                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

ben adsl kullandığım için mecburen ev telefonu bağlı ama makinasını takmadım.hiç yere aylık 9 lira para ödüyorum hiç kullanmadığım halde...
                  böyle aptal bi uygulama acaba dünyanın başka bi yerinde varmıdır...hani adsl ücreti normal ev telefonu faturası içinde gelse yine bi şey demeyecem ama ikisi ayrı ayrı geliyor şikayet ettiğimizde ise adsl kullanmak için ev telefonu şart diyorlar.kınıyorum ve hakkımı helal etmiyorum:trts:
                  :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

TEKEL firmaların yarattığı en büyük sorun bu...
                    adam istediği fiyattan çakıyor millete kimsenin gıkı çıkamıyor...
                    başımızda doğru dürüst bir ulaştırma bakanlığı olsada bu tokatçılara haddini bildirse ama nerdeeeeeeeee!!!!

Yorum yap

yazık bu ASİL millete yaw bu kadr da soyulmaz ki.....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X