• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Xplus Yazılım haberleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arkadaşlar site olarak kimsenin bir mecburiyette olduğunu sanmıyorum.Hocalarımız elinden gelen her şeyi yapmayaya çalışıyorlar,hocalarımızı destekliyelimki bizlelere daha iyiyi ve güzeli sunabilsinler. Hocaların son çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyorum.diyorumki

NEXT'LE DAHA İYİYE VE GÜZELE
    KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
    KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
    :tr:

Yorum yap

• anyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar site olarak kimsenin bir mecburiyette olduğunu sanmıyorum.Hocalarımız elinden gelen her şeyi yapmayaya çalışıyorlar,hocalarımızı destekliyelimki bizlelere daha iyiyi ve güzeli sunabilsinler. Hocaların son çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyorum.diyorumki

NEXT'LE DAHA İYİYE VE GÜZELE
      böyle yazmakta haklısin cünkü kulandıgın cıhaz şu anda yazilim verilen cihaz senin için birşey fark etmıyor kendıni yazilim almayan cihaz sahipleri yerine koy

Yorum yap

• sabridunegul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        böyle yazmakta haklısin cünkü kulandıgın cıhaz şu anda yazilim verilen cihaz senin için birşey fark etmıyor kendıni yazilim almayan cihaz sahipleri yerine koy
        Bu konuyu istersen fazla uzatmayalım. Zamanı gelince sizin cihazınıza da verilecektir yazılım, dunkes:

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bu konuyu istersen fazla uzatmayalım. Zamanı gelince sizin cihazınıza da verilecektir yazılım, dunkes:
          evet fazla uzatmak taraftarı tabiki degilim bizler sizlerden sadece bizim cihazlara yazilim verilip verilmiyecegini ögrenmek ıstedim cevap yerine sessiz kalmayi tercih ettiniz bizlere yazilim verilecegini söylenseydi bizde beklemesini bilirdik sizlere karşı herhangi bir terbiyesizlik yapmadim eger bazı yazilarımdan alindıysaniz hepinizden özür dilerim yaşım 60 eger haksizsan yaşin kac olursa olsun özür dilemekte erdemliktir ama haksiz oldugumu sanmıyorum

Yorum yap

mesajımı tekrar yaziyorum nicin mecbursunuz bizler cihaz alırken sahsen bana next cihazini almamı tavsıye ettiler çünkü satıştan sonra en cok hizmeti veren firma odugu söylendi ve bunuda cihazı kulandıkca gördüm bizlerde eşe dostabu cıhazı tavsiye ettik bu cihaz üç senede cig gibi büyüdü ve bır numaralı cihaz durumuna geldı bu gelişmeyi imalatcı firma yapmadi şu anda bizlere yazılim veren sy dotor ve mach ve beraberindeki hocalarin sayesinde next büyüdü buna karşılık next firmasi 6-8 arayla yenı mödeller üretti ürettiklerinde tek fark bir kac işlem haric flaş mb larini yükselti menülerini degiştidi ama son mödele evelki mödeller arasinda yukarda yazdıklarımdan başka bir fark göremiyorum işlevleri aynı gelelım hocalara eger hocalar bu hizmetleri vermeselerdi firma bu kadar mödel cıkarmıyacaklardı diger firmalarda görüldügü gibi hocalar beni ve benim gibileri bu cihazları almaya teşvik ettiler şimdi hocalar kalkıpta son mödellere yazılim verirlerse bende haklı olarak konuşurum iunutmasilarki son mödel cihaz olmiyan milyonlarca next kullanıcısı var bende milyonların adına mecbursunuz derim çünkü ben ve benim gibileri sizler teşvik ettiniz

bende next imi yazılım desteği olduğu tavsiyesi üzerine aldım ama hiç kimsenin bize yazılım verme mecburiyeti olduğunu düşünmüyorum.sonuçta hocalarımız firmalar için değil insanlar için çalıştıklarını kendileri söylüyorlar ve verdikleri yazılımlar sırf bizim iyiliğimiz için.hiçbiri yazılım vermek zorunda değil bence.Tasarım hocanın dediği gibi bu işi istersen daha fazla uzatmayalım.cihazımız bu yazılımı kaldırabilecek kapasitede ise hocalarımınız bunu zaten vereceklerini düşünüyorum.vermezlerse de canları sağ olsun bugüne kadar onların sayesinde birçok kanal izledik cihazın parasını fazlasıyla çıkardık zaten
            tüm hocalarımıza destekleri için teşekkür ederim......
            Bu Dünya Bir Sınav

Yorum yap

• yellowstorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bende next imi yazılım desteği olduğu tavsiyesi üzerine aldım ama hiç kimsenin bize yazılım verme mecburiyeti olduğunu düşünmüyorum.sonuçta hocalarımız firmalar için değil insanlar için çalıştıklarını kendileri söylüyorlar ve verdikleri yazılımlar sırf bizim iyiliğimiz için.hiçbiri yazılım vermek zorunda değil bence.Tasarım hocanın dediği gibi bu işi istersen daha fazla uzatmayalım.cihazımız bu yazılımı kaldırabilecek kapasitede ise hocalarımınız bunu zaten vereceklerini düşünüyorum.vermezlerse de canları sağ olsun bugüne kadar onların sayesinde birçok kanal izledik cihazın parasını fazlasıyla çıkardık zaten
              tüm hocalarımıza destekleri için teşekkür ederim......
              sende haklısin ne diyebilirim yanliz senden next nicin aldıgını düşünmeni isterim sen öyle düşünüyosan öyledir yanliz araştırmanı tavsiye ederim

Yorum yap

• Evet konu uzadı bekleyeceğiz arkadaşlar .Zamanı geldimi MACH VE DOKTOR gerekeni yapacaklardır.cihaz yeterli gelirse............

Yorum yap

• Şuanda piyasada kullanılan cihazların % kaçı yazılım verilen cihazlar ? Yani insanların iyiliği için yapılıyorsa neden yeni çıkan bir makinanın yani daha az kişinin kullandığı makina için hemen veriliyorda daha çok kişinin kullandığı makine için geç veriliyor. Teknik bir sebepmi bu makine daha mı uygun eskisine yazmak daha mı uzun sürüyor ?

Yorum yap

• Arkadaslar ne @mach1 ne de @Doktor un kendisinin yazilim yazdigi gibi bir sey yoktur..
                    Cihaz Sofwareleri Korede hazirlaniyor bildigim kadariyla..

Azerbaycanda Next in tipki aynisi olan Supermax cihazlar var..
                    Bunlarda Dubaiden pazarlaniyor..
                    O firma 2006 senesinin agustosundan bu cihazlara yazilim vermiyor..
                    Yalniz Nextde yazilim destegi kesilmeden devam etdi simdiye kadar..

Yazilimin gelmemesinin sebebleri olarak..
                    Cihaz Hardwaresi olarak degisen Emu alt yapisina donanimsal olarak yeterli olmamasida ola bilir..
                    Birde bir yerden sonra maliyyete gore Next firmasi bu cihaz icin Koreliyle nalasilmazlik ola bilir..
                    Ve ya sozlesmenin mudedtti bite bilir..

Son olarak bence buraya kadar gelmesi bile buyuk bir is...
                    Eger ayni cihazi satan diger Firma destegi 2006 kesmisse..

Eger verilecek denindise verilir..

Yorum yap

• dogruc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Şuanda piyasada kullanılan cihazların % kaçı yazılım verilen cihazlar ? Yani insanların iyiliği için yapılıyorsa neden yeni çıkan bir makinanın yani daha az kişinin kullandığı makina için hemen veriliyorda daha çok kişinin kullandığı makine için geç veriliyor. Teknik bir sebepmi bu makine daha mı uygun eskisine yazmak daha mı uzun sürüyor ?
                      Arkadasim Biznes deyilen bir sey vardir degil mi???
                      Bu teknolojik cihazlar..

Tv,muzik seti,uydu cihazi,mobil telefonlar gibi aletler..
                      Para kazanilmasi icin her ay bir model cikarilmiyor mu???
                      Nokia Firmasi..
                      bilmem kac kusr model cikardi..
                      Ilk cikardigi modellerde Blutuz ozelligi yoktu..
                      Son cikanlar da var...

Bu Firma Son modeliynen Eski modelinin arkasinda fark koymazsa nasil kazanilir para o zaman..

Ben Next boyle bir sey yaptigini bilmiyorum...
                      amma yazilim verilmeyecekse bunun sebeleri vardir tabii..

Arkadaslar ne @mach1 ne de @Doktor un kendisinin yazilim yazdigi gibi bir sey yoktur..

Cihaz Hardwaresi olarak degisen Emu alt yapisina donanimsal olarak yeterli olmamasida ola bilir..
                      Birde bir yerden sonra maliyyete gore Next firmasi bu cihaz icin Koreliyle nalasilmazlik ola bilir..

14-04-2008 21:42

Yorum yap

• koyuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaslar ne @mach1 ne de @Doktor un kendisinin yazilim yazdigi gibi bir sey yoktur..

yanliz next x 2000 plus serisi en son mödelden evelki modeldir eger bir mal üretiyorsan en az 4 sene yedek parcası olmasi şarttir tüketici kanununda böyle yazar burdan yola cıkarsak next ti üreten firmanin bır ihmallıgı vardır senin yukarda yazdıgına göre next x serisi eski mödel degildir

Yorum yap

• arkadaşlar...
                          sakin olmakta fayda var. benim tahminimce ( ki en son verilen yazılmda da benzer bir durum oldu.) tps auto ile premier, polsat, freeex vs. hepsini bir yere toplamak ve sorunsuz çalışır duruma getirmek zaman istiyordur. diğer üst modellere yazılım verildi. onlarda 4Mb flash bizim cihazlarda 2 Mb flash var. bu kadarlık alanda bir şeyler yapmak, sıkıştırmaya çalışmak herhalde zordur. bizim cihazlara da verileceğini umuyorum. sonuç itibari ile insanların en çok tercih ettiği ve herhalde en çok satan modeli 2000x cı plus ve yakın serisi cihazlardır. yani bu kadar kullanıcıyı da memnun etmeyi hangi üretici istemez ki...
                          Kaldı ki üretici firma da öyle ufak tefek bir firma değil. bunu, ürün arıza yaptığında tüketiciyi üzmeden teknik destek sağlayan servisleri ile de anlamak mümkün.
                          O halde piyasada en çok bulunan ürün modelini de kullananların memnuniyeti üreticinin isteyebileceği en büyük reklam olur. bekleyelim olabiliecekse zaten yazlım verilir...

Yorum yap

yanliz next x 2000 plus serisi en son mödelden evelki modeldir eger bir mal üretiyorsan en az 4 sene yedek parcası olmasi şarttir tüketici kanununda böyle yazar burdan yola cıkarsak next ti üreten firmanin bır ihmallıgı vardır senin yukarda yazdıgına göre next x serisi eski mödel degildir
                            Ben Next oyle yapti..
                            Ve ya sizin kullandiginiz model eski modelde demedim..
                            (Not olarak Next HD-NEXT SUPER PLUS-NEXT X PLUS)
                            yazni sizin ve bizim cihazlardan sonra 2 seri cihaz cikmis...

benim yakin dostlarim ve akrabalarima bu cihaza uyan Supermax modelini hep tavsiye ederim ben..
                            Ve yazilim degistirib Next 2000 x plus yapib sonra kullandiriyorum..
                            Simdi benden de yazilim bekleyen dostlar var..

Gelse bizde menun oluruz..
                            Benim anlatmak istedigim baska...

Yorum yap

• allbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar...
                              sakin olmakta fayda var. benim tahminimce ( ki en son verilen yazılmda da benzer bir durum oldu.) tps auto ile premier, polsat, freeex vs. hepsini bir yere toplamak ve sorunsuz çalışır duruma getirmek zaman istiyordur. diğer üst modellere yazılım verildi. onlarda 4Mb flash bizim cihazlarda 2 Mb flash var. bu kadarlık alanda bir şeyler yapmak, sıkıştırmaya çalışmak herhalde zordur. bizim cihazlara da verileceğini umuyorum. sonuç itibari ile insanların en çok tercih ettiği ve herhalde en çok satan modeli 2000x cı plus ve yakın serisi cihazlardır. yani bu kadar kullanıcıyı da memnun etmeyi hangi üretici istemez ki...
                              Kaldı ki üretici firma da öyle ufak tefek bir firma değil. bunu, ürün arıza yaptığında tüketiciyi üzmeden teknik destek sağlayan servisleri ile de anlamak mümkün.
                              O halde piyasada en çok bulunan ürün modelini de kullananların memnuniyeti üreticinin isteyebileceği en büyük reklam olur. bekleyelim olabiliecekse zaten yazlım verilir...
                              bunda haklı olabilirsin bizim istedigimiz bir yetkilinin bizlere yazilim verilip verilmiyeceginin söylemesidir hocalarin caliştigini tabiki biliyoruz firmayı yükseten bizim hocalardır
                              yapdıgı reklamlar degil

Yorum yap

bunda haklı olabilirsin bizim istedigimiz bir yetkilinin bizlere yazilim verilip verilmiyeceginin söylemesidir hocalarin caliştigini tabiki biliyoruz firmayı yükseten bizim hocalardır
                                yapdıgı reklamlar degil
                                bir haftadan beri boşu boşuna yorum kirliliğinde bulunuyorsunuz.kaçıncı defadır oldu yazıldı;zamanı gelince yazılım verilir diye.ben de üç tane next cihaz var,hiçkimse bana hiç bir şekilde garanti vermedi.paylaşım forumlarını takip edip en iyi hizmet hangi cihaza veriliyorsa onu aldım.300 euro ya abone olunan kanalları 5 yıldır bedava seyrediyorum.goldmaster eömür boyu garanti veriyoruz diye reklam yapıp durdular,siz de onu alsaydınız.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X