• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

show tv göstermiyor?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• show tv göstermiyor?

show, sky kanalları göstermiyior. diğer kanallar gösteriyor. ne yapmalıyım?

kablolarınızı kontrol edin, sorun hala devam ederse çanak anteninize ayar çektirin sorun düzelecektir.

Yorum yap

Çanağınızı 11054 H 30000 - 12650 H 04250 - 12592 H 08888 frekanslarında ince ayar yapınız.Tüm kanallar ile ilgili sıkıntınız hallolacaktır.Kolay gelsin.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

yazdığınız frekanslarda ince ayar yaptım ama değişen bir şey olmadı. show tvnin frekansında(11964/5925/H) da yaptım. değişmedi.sinyal seviyesi çok yüksek(82) kalite(10) düşük.

Yorum yap

Peki SkyTürk kanalından yayın alabildiniz mi? show tv için Tp ayarlarından frekansı 1-2 derece aşağı yada yukarı almayı deneyin (11963 yada 11965 gibi) belki bu şekilde sinyal alabilirsiniz
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

Konu uygun bölüme kaydırıldı.

Yorum yap

maalesef. 1-2 derece değiştirdim ama olmadı. sinyal yüksek ama kalite düşük. göstermiyor

Yorum yap

seard28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                maalesef. 1-2 derece değiştirdim ama olmadı. sinyal yüksek ama kalite düşük. göstermiyor
                - Çanağa ince ayar yapın.
                - Eskimiş, yıpranmış kablolarınızı yenisi ile değiştirin. Kablo tercihiniz, RG6 olsun.
                - Show tv frekansına gelerek, LNB pozisyonunu sağa sola çevirip görüntü elde etmeye çalışın.

Yorum yap

olmadı.en iyisi teknik servisi çağırmak sanırım.ilginiz için teşekkürler

Yorum yap

seard28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    olmadı.en iyisi teknik servisi çağırmak sanırım.ilginiz için teşekkürler
                    Dostum en sıkıntlı kanal türksatta skyturk dür peşinde showtürk ntv paketi v.s gelir antenin ayarsız teczizatını çıkart antenin yanına anteni hafif sola çevirirsen sinyal gelir ince ayar yaparsın

Yorum yap

türksatta en sıkıntılı yayınlar azeri kanallarıdır ince ayarlarınızı o kanallarda yapın en garanti çözümdür

Yorum yap

kesin çözüm lnbf degişecek test edilmiştir...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X