• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nihayet alabildim!!!!

Yorum yap

• after buying a Next 2000 HDTv receiver life starts again, but a lot easier.:zipla:

Yorum yap

• Ben de Next 2000 HDTV recever kullanıyorum.

Yorum yap

• Arkadaşlar dün ititbariyle Next 2000 HD aldım

Yorum yap

• Arkadaşlar cihazın fiyatı nedir acaba

Yorum yap

• hoacam bende yeni aldım sayılır cihazda tarihle ilgili sorun var ayarlıyorum otomatik yada manuvel fişten çekip takınca kafasına göre eski tarihe dönüyor mesela 2003 yazılım güncellediğim halde sorun devam ediyor enson yazılım attığım halde kayda geçmemişti herşey normal ama birde kumanada problemi var cihazı görmeden almıyor alış açısı çok dar merkeze göderdim ama deyişen bir şey olmadı cihazımı komple deyiştiler bendeki son çıkan sıyah olanı

Yorum yap

• birkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hoacam bende yeni aldım sayılır cihazda tarihle ilgili sorun var ayarlıyorum otomatik yada manuvel fişten çekip takınca kafasına göre eski tarihe dönüyor mesela 2003 yazılım güncellediğim halde sorun devam ediyor enson yazılım attığım halde kayda geçmemişti herşey normal ama birde kumanada problemi var cihazı görmeden almıyor alış açısı çok dar merkeze göderdim ama deyişen bir şey olmadı cihazımı komple deyiştiler bendeki son çıkan sıyah olanı
                fazla geçikmeden götür değiştir fikrimi sorarsan gri al.
                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                VU+ SOLO 2
                Popcorn Hour A-210
                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• Sonunda ben de bi tane aldım

Ben de forum sitelerini uzunca bi süre izledikten sonra Next 2000 HDTV siyah kasa aldım, SD kanalların bile görüntü kalitesi hemen farkını hissettirdi.
                  Coolstream HD1 Black Stallion -- Gördüğüm en iyi görüntü kalitesi...
                  Next YE 2000 Dobratech -- İade ettim...
                  Humax HDCI 2000 -- Hala kullanıyorum...
                  Philips 42 PFL 8694 Full HD Ambilight
                  WD HD TV LIVE Player -- MKV müthiş bi şey...
                  LG LH 392 Divx Player with USB
                  Invacom 0.3 dB LNB
                  18" Strong Positioner

Yorum yap

• arkadaşlar siyahla gri aynı sadece tek fark var 12 volt çıkışı yoksa aynı cihaz ustalar bile söyledi bunu görüntüsünde falan hiç bi değişiklik yok yazılımları falan aynı kafa karıştırmayın zevk meselesi

Yorum yap

• benimki önceki gri modeldi istanbul gennel servise gönderdim ilgilendiler deyiştile ellerinde gri olmadığı için siyah olsun dedim herşey aynı fark etmiyor ama bende sunni 1030 var aynı yerde üstüste kumanda alışı aralarında çok fark var koridorun sonondan tutuyorum tik alıyor nex ise oda içerisinde zor alıyor aliş açısı çok dar uzaktan almıyor ben bu sorunların hepsini yazılı olarak merkezdeki servise gönderdim gri cihazın ilk gözünü deyiştiler olmadı sonra ön frontunu komle deyiştiler olmadı en son cihazı deyiştiler ama aynı deyişen bir şey olmayınca daha üzerine düşmedim merkezdeki kemal bey ilgilendi kendisine teşekkür ediyorum. bendece donanımsal olarak bir problem var ama halen giderilemedi bayrıca bu cihazda kor tarama özelliği yok nex 2000 diğer modellerinde var ve bir çok cihazda bu özellik var ama bu cihaza nedense koyma gereği duymamışlar büyük bir eksiklik ve bir sürü şey daha yazabilirim ama şimdilik bu kadar çünkü fazla zamanım yok herkese selamlar.

Yorum yap

• birkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        benimki önceki gri modeldi istanbul gennel servise gönderdim ilgilendiler deyiştile ellerinde gri olmadığı için siyah olsun dedim herşey aynı fark etmiyor ama bende sunni 1030 var aynı yerde üstüste kumanda alışı aralarında çok fark var koridorun sonondan tutuyorum tik alıyor nex ise oda içerisinde zor alıyor aliş açısı çok dar uzaktan almıyor ben bu sorunların hepsini yazılı olarak merkezdeki servise gönderdim gri cihazın ilk gözünü deyiştiler olmadı sonra ön frontunu komle deyiştiler olmadı en son cihazı deyiştiler ama aynı deyişen bir şey olmayınca daha üzerine düşmedim merkezdeki kemal bey ilgilendi kendisine teşekkür ediyorum. bendece donanımsal olarak bir problem var ama halen giderilemedi bayrıca bu cihazda kor tarama özelliği yok nex 2000 diğer modellerinde var ve bir çok cihazda bu özellik var ama bu cihaza nedense koyma gereği duymamışlar büyük bir eksiklik ve bir sürü şey daha yazabilirim ama şimdilik bu kadar çünkü fazla zamanım yok herkese selamlar.
                        Sunny kumandası isterse yan binadan çeksin yine de NEXT 2000 HD ya da NEXT 2000 Superplus serilerine değişmem, Türkiye'de NEXT 2000 kullanılır, NEXT 2000 serisi olmasa yerli receiver kullanmam, ne zaman Next ten başka bir marka model receiver aldıysam hep pişman olup NEXT 2000 serisine geri dönmüşümdür.....
                        Coolstream HD1 Black Stallion -- Gördüğüm en iyi görüntü kalitesi...
                        Next YE 2000 Dobratech -- İade ettim...
                        Humax HDCI 2000 -- Hala kullanıyorum...
                        Philips 42 PFL 8694 Full HD Ambilight
                        WD HD TV LIVE Player -- MKV müthiş bi şey...
                        LG LH 392 Divx Player with USB
                        Invacom 0.3 dB LNB
                        18" Strong Positioner

Yorum yap

• Cihazım yeni.bende forumda yeniyim.

Bu sitede bir iki kere mesaj yazdım fakat cevap alamadım.
                          Cihazımla ilgili buraya yazın dediğiniz için size yazıyorum..

Cihazımı aldığımda bana 3-4 ay internetten yayın yapan kanallar hediye ettiler.bunların süresi bitince aldığım yeri aradım.ve bu siteye yönlendirdiler.bazı kanalalrı üceretli üyelik sistemiyle bazılarınıda üceretsiz izleyebileceğimi söylediler.bu konularda hiç bir bilgim olmadığı için bana yardımcı olmanızı istiyorum.eğer mailime yazarsanız çok sevinirim.

Yorum yap

• forcible Nickli Üyeden Alıntı
                            BU SİTEDE BİR İKİ KERE MESAJ YAZDIM FAKAT CEVAP ALAMADIM.
                            CİHAZIMLA İLGİLİ BURAYA YAZIN DEDİĞİNİZ İÇİN SİZE YAZIYORUM..

CİHAZIMI ALDIĞIMDA BANA 3-4 AY İNTERNETTEN YAYIN YAPAN KANALLAR HEDİYE ETTİLER.BUNLARIN SÜRESİ BİTİNCE ALDIĞIM YERİ ARADIM.VE BU SİTEYE YÖNLENDİRDİLER.BAZI KANALALRI ÜCERETLİ ÜYELİK SİSTEMİYLE BAZILARINIDA ÜCERETSİZ İZLEYEBİLECEĞİMİ SÖYLEDİLER.BU KONULARDA HİÇ BİR BİLGİM OLMADIĞI İÇİN BANA YARDIMCI OLMANIZI İSTİYORUM.EĞER MAİLİME YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİ[email protected]

önce aramıza hoşgeldin birde yazılarını mümkünse küçük yaz ücretli server için burdaki bir nolu mesaja bakabilirsin ücretsiz server yoktur

http://www.mach1digital.com/mach1for...169#post412169

Yorum yap

• Ben bu cihazı yeni aldım card sharingden faydalanmak istiyorum ama hiçbir bilgim yok. ücret hakkında bilgide verebilirseniz sevinirim.

Yorum yap

• arkadaşlar bende de bu cihazdan var ama şifreli kanalların hiç biri çıkmıyor ne yapmalıyım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X