• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 internet makinada son yazılımda sorunlar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

1.769 şuanki son yazılımda xpanel hatası veriyor konuyu argeye ilettim sorun göremediler ama ben enaz15 müşteride bu hatayı aldım hepsine biönceki olan 1.761 yazılımını gönderdim sorun ortadan kalktı
    bilginize

Yorum yap

digimy Nickli Üyeden Alıntı
      1.769 şuanki son yazılımda xpanel hatası veriyor konuyu argeye ilettim sorun göremediler ama ben enaz15 müşteride bu hatayı aldım hepsine biönceki olan 1.761 yazılımını gönderdim sorun ortadan kalktı
      bilginize
      bende son yazılımı yükledim xpanel hatası hala alıyorum birde sinyal kesiliyor yeni başladı fox duruyor geli geliyor start kanal d karşılaştım 4 çıkışlı lnb var 3 ü dolu bir tane boş ondamı acaba
      IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
        - Anten ayarın bozuk, sinyalin düşüktür.
        son yazılımda fox star kanal d tv8 izlerken aniden donuyor siyah ekran olup yayın geliyor 4 çıkışlı lnb var 1 tanesi boşta çıkışın

kablo uzun değil ekli hiç değil eskide değil çanak ayarı bozuk değil alkatta babamda aynı kanalları izliyor fox tv hd hiç donup 2 sn sonra geri gelmiyor görüntü

lnb çanaga bakan yüzüdeki tam ortası çatladı bende kırdım ustune süt kutusu muhafaza yaptım bu kkırılmadan oncede yapıyordu tv8 hd mesela forumda bazılarında başına gelmiş hangi lnb kullanıyorsunuz banada diyin alayım sorun çıkarmayan madem
        IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

kanalları sılıp yenıden taratın buyuk ıhtımal lnb sınyal kacırıyor
          BİR GÜN HERKES FENERBAHCELI OLACAK

Yorum yap

vitamin Nickli Üyeden Alıntı
            son yazılımda fox star kanal d tv8 izlerken aniden donuyor siyah ekran olup yayın geliyor 4 çıkışlı lnb var 1 tanesi boşta çıkışın

kablo uzun değil ekli hiç değil eskide değil çanak ayarı bozuk değil alkatta babamda aynı kanalları izliyor fox tv hd hiç donup 2 sn sonra geri gelmiyor görüntü

lnb çanaga bakan yüzüdeki tam ortası çatladı bende kırdım ustune süt kutusu muhafaza yaptım bu kkırılmadan oncede yapıyordu tv8 hd mesela forumda bazılarında başına gelmiş hangi lnb kullanıyorsunuz banada diyin alayım sorun çıkarmayan madem
            - Benim sistemim 1.80 Mega hareketli anten ve LNB'im de kesik beyaz Sharp LNB, bende sizin söylediğiniz sorunlar olmuyor.
            - Ayrıca bu anlattığınız sorunlar genelde server çakışmasından meydana geliyor. Bence siz internet kablosunu çıkartın veya kablosuz bağlıysanız interneti kapatın ve bir de öyle test edin.

Yorum yap

next 2000 fta mini wifi cıkarıldı takıldı hatası veriyor son yazılımlardav olmaya başladı
              cözüm nedir acaba

Yorum yap

bende de oluyordu,wifi değiştirdim,artık olmuyor.

Yorum yap

Wi-fi sorunludur.
                  İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X