• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek'in 4K'lı Yeni Modelleri Görücüye Çıkıyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Mach1 hocam kaç zamandır uydu alıcısı bakıyorum.kararsız kaldım.dreambox520hd,vu ,spybox s9, wetek play2 arasında kaldım.IPTV ccam olsun istiyorum ve uzun sureli gitsin istiyorum.butcem 800 TL civarı yazılım desteği kesulmeyecek uydu alıcısı olarak ne onerirsiniz

Yorum yap

• Ben muhatabın değilim ama nazicane fikrim Modül kullanılmayacaksa, E2 olmasa da olur dersen WeTek Play 2 derim.
      Ha o olmazsa Spybox derim.

Ama destek ve servis bakımından da WeTek'i tek geçerim.

Sevgiler...

Yorum yap

• Sagolun hocam yanıt için.kaç zamandır forumları takip ediyorum.çeşit çeşit uydu alici var ve secim zor oluyor.bir kere alıp uzun sure kafam rahat etsin istiyorum.modül önemli değil benim için server alabilrim duruma bağlı.spybox içinde şikayet çok gibiydi bilemediğimiz için buraya yazdim

Yorum yap

• wetek play e destek çok güzel bu forumda soruların her zaman cevap bulmaktadır bencede modül kullanmayacaksan wetek play 2 (şuan 550tl) al...
          modül kullancaksanda mutant 51 4k al derim bana sorarsan vereceğin 1150 tl paraya hiçbir cihaz değmez...
          bence bir cihaza en fazla 600tl verilir...
          WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
          K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Bende cihazlara çok fazla para verilmesini anlamsız buluyorum.görüntü ve ses benim için öncelikli.enigma cihazlarda uzun suredir varlar ama gelecek sanki android cihazlara kaymış gibi. Wetek 2 de hafıza 8 GB olması sizce dezavantaj mi

Yorum yap

• Aynı anda bir çok işlem yapılmadığına göre 8GB hayli hayli yetecektir.

Kaldı ki Linux Ubuntu için 2GB bellek yetiyor.

Tabii biz yıllardır E2'deki bellek yönetiminin ne kadar kötü ve hantal yönetildiğini bildiğimiz için ne kadar çok olursa o kadar rahatlık sanıyoruz, ama bu tür cihazlar optimizasyon yönünde daha iyi olduğu için sorun olmuyor.
              Hele ki ELEC gibi bir optimizasyon kralı varken hiç sorun olmuyor.

Sevgiler...

Yorum yap

• Doğrudur hocam ben zaten cihaza ekstra bur şeyler yüklemeyi düşünmüyorum sadece seri olsun ve şişme yapmasın istiyorum. Spybox s9 16 GB ve şikayet fazla diye sormustum sorumuda

Yorum yap

• Spybox sorunlu diye başka bir marka da sorunlu olacak diye bir kural ya da temayül olamaz dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

• Yanlış anlaşılmasın tek atımlık kursunum var onuda doğru cihaz için kullanmaktan yanayim.forumlarda da benim gibi arada kalmis insan çok doğru tercih yspmak tada sizin gibi bilgili insanlara ihtiyaç var.verdiğiniz yanitlar aklındaki çok soruyu yanıtladı. Wetek konusunda sizin gibi her konuya destek verecek insanlar olduğuna göre insanlarin içi rahatlar.wetek un seriliği ve ısınma si hakkında da bilgi verirseniz sevinirim

Yorum yap

• Benim de sizlerden farkım yok, alim ya da prof da göremiyorum kendimi, ancak bildiklerimi paylaşıyorum o kadar.

WeTek Play 2'yi ben de sipariş geçtim, gelince kurcalayınca net cevap verebileceğim, daha önce kullanan cevap verebilir tabii ki.

Sevgiler...

Yorum yap

• Cihazlar gelsin deneyip sonuçları yazılır ama hala bekliyoruz.
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Spybox ile ilgili şikayetler neymiş mesela üstte yazılmış ne sorunları varmış ?
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Hocam başka bir yerde okudum.genellikle şikayetler destek konusundaydı.

Yorum yap

• Normal şaşırmamak lazım imzamdaki adamlar ve onların ortakları çakal sürüsü

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Doğrudur hocam.onun için detaylı sorular ve destek hakkında sorular sordum.sonuçta uydu alıcısı desteksiz kaldığında çöpe dönüyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X