• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hellas Sat 2 Sorunsalı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hellas Sat 2 Sorunsalı

Arkadaşlar ben bu uyduyu Karsıyaka'dan defalarca denememe ragmen tam olarak bulamıyorum. Buldugum zamanda ise "Med Office" diye tek bir kanal çıkıyor, bu kanal uzerinde ince ayar yapıp(en fazla %50 oluyor) taratmama ragmen. Diger tum freakanslarda hicbirsey yok. Her yeni denememde aynı sorun
    Yardımcı olursanız sevinirim. Birde doguya-batıya cevir tabirlerini anlayamıyorum. Onun yerine sag-sol derseniz sevinirim. Dogu demek sol mu oluyor ya da batı sagmı? Şimdiden tesekkurler...
    Bu YAKA, Başka YAKA...

Killer_Smurf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu uyduyu Karsıyaka'dan defalarca denememe ragmen tam olarak bulamıyorum. Buldugum zamanda ise "Med Office" diye tek bir kanal çıkıyor, bu kanal uzerinde ince ayar yapıp(en fazla %50 oluyor) taratmama ragmen. Diger tum freakanslarda hicbirsey yok. Her yeni denememde aynı sorun
    Yardımcı olursanız sevinirim. Birde doguya-batıya cevir tabirlerini anlayamıyorum. Onun yerine sag-sol derseniz sevinirim. Dogu demek sol mu oluyor ya da batı sagmı? Şimdiden tesekkurler...
    güneşin doğuşu ve batışı gibi anlamayacak bir şey yok
    hellesat uydusu türksatın 3 derece altında yani sağında bir uydudur
    hepsini sorunsuz almanız lazım yanlız anten ayarlarken 30000 senbollu frekanslarda arama yapın çabuk bulursunuz ÖRNEK 12638 V 30000

http://www.satcodx2.com/0390/tur/

Yorum yap

dostum hellasat tarama frekansı 11512 H 30000 12524 h 30000
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        dostum hellasat tarama frekansı 11512 H 30000 12524 h 30000
        Doğrudur, en kuvvetli frekans bu, fakat 105'lik ofset çanakla orta Karadeniz'de 10-12 kadar kanal çıkıyor. Ben de o yüzden iptal ettim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X