• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Fenerbahçe - Milan Büyük Maç Bu Akşam 21:45

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Fenerbahçe - Milan Büyük Maç Bu Akşam 21:45

Fenerbahçe, Milan maçına hazır

İstanbul - Fenerbahçe, İtalya'nın AC Milan takımı ile yarın akşam yapacağı Avrupa Şampiyonlar Ligi maçının hazırlıklarını tamamladı.

Sarı-lacivertliler, bu maç için son çalışmasını Samandıra Tesisleri'nde yaptı.

Teknik direktör Christoph Daum yönetimindeki antrenman öncesinde, teknik heyet ve futbolcular yaklaşık 1 saat süren bir toplantı gerçekleştirdi. Ardından koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, üst sahada koordinasyon çalışmasıyla devam etti.

Bu çalışmanın ardından antrenman basına kapatılırken, son bölümde büyük sahada top tekniğine dayalı çalışma ve taktik ağırlıklı çift kale maç yapıldı.

Futbolcular, antrenmanın ardından tesislerde kampa alındı.

Milan, Fenerbahçe maçı hazırlıklarını tamamladı

İtalya'nın AC Milan takımı, Fenerbahçe ile yarın yapacağı Avrupa Şampiyonlar Ligi maçının hazırlıklarını tamamladı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda, teknik direktör Carlo Ancelotti yönetiminde gerçekleştirilen yaklaşık 1 saatlik antrenmanda, futbolcular yarı sahada taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı.

Milan'da, sakatlığı bulunan Cafu ile cezalı olan Stam, yarınki maçta forma giyemeyecek.

Milan'ın, yarın Fenerbahçe karşısına Dida, Simic, Nesta, Maldini, Serginho, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Kaka, Gilardinho, Shevchenko muhtemel 11'i ile çıkması bekleniyor.

Ancelotti: "Fenerbahçe maçında güvenlik endişemiz yok"

AC Milan Teknik Direktörü Carlo Ancelotti, Fenerbahçe ile yarın yapacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi maçında güvenlik konusunda bir endişesi olmadığını söyledi.

Ancelotti, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, maçtan önce ve sonra bir güvenlik sorunuyla karşılaşacaklarını sanmadığını belirterek, "Öyle bir korkumuz yok. Maçtan sonra iyi bir sonuçla ülkemize döneceğiz" dedi.

İki takım için de yarınki maçın zor geçeceğini kaydeden Ancelotti, "Defansif bir anlayışımız olamaz. Kendi oyunumuzu, kendi karakterimizi sahaya yansıtmaya çalışacağız" diye konuştu.

Ancelotti, bir gazetecinin, "İtalyan gazeteciler, Fenerbahçe'ye yenilirseniz, durumunuzun zora gireceğinizi söylüyor. Böyle bir şey olursa istifa edecek misiniz?" şeklindeki sorusuna, "Bu maçta ne olursa olsun, bir maçımız daha var. Son maçımızı aldığımız takdirde turu geçeceğimize inanıyorum, ama her koşulda, ne olursa olsun teknik direktör bir yere gitmez" yanıtını verdi.

Bir İtalyan gazetecinin, FIFA Başkanı Sepp Blatter'in, milli maçlardan önce milli marşların çalınmaması yönünde bugün bir öneride bulunduğunu hatırlatması üzerine de Ancelotti, "Milli marşlar bir ülkenin sembolüdür, gururudur. Böyle bir şey olmasını tercih etmiyoruz. Sonuçta herhangi bir şarkıdan, bir melodiden bahsetmiyoruz" dedi.

Takım Kaptanı Paolo Maldini de Fenerbahçe'de, Alex'in olmamasının kendileri için bir avantaj olduğunu kaydederek, "Ama biz de onlar da sahaya 11 kişi çıkıyoruz. Fenerbahçe özellikle evinde iyi oynayan bir takım. Deplasmandaki maçlardan çok daha agresif olduğunu biliyoruz. Onlara çok fazla yer vermemeye, alanı daraltmaya çalışacağız" değerlendirmesinde bulundu.

PUAN DURUMU

2005 Şampiyonlar Ligi E Grubu Maçları

TARİH SKOR İSTATİSTİK
    13.09.2005 AC Milan 3 - 1 Fenerbahçe
    28.09.2005 Fenerbahçe 3 - 0 PSV Eindhoven
    19.10.2005 Fenerbahçe 3 - 3 Shalke 04
    01.11.2005 Shalke 04 2 - 0 Fenerbahçe
    23.11.2005 Fenerbahçe - AC Milan
    06.12.2005 PSV Eindhoven - Fenerbahçe

2005 Şampiyonlar Ligi E Grubu Puan Durumu

TAKIMLAR PUAN
    PSV Eindhoven 7
    Schalke 5
    AC Milan 5
    Fenerbahçe 4

evet arkadAŞLAR maççı bu akşam sizce kim alır???ve maç kaç kaç biterr????

ReiNa WaSssSSsSSSSsSs HEeEeEEeAaaaAAaaRRrRRrRRrRREeEEEEeeEEE....?????

selam

inşallah yeneriz, güzel bir maç seyrederiz.

saygılar.
    www.teknoshare.com

Yorum yap

isallah abicim...haydi FENERBAHÇEMMMM göster kendini..!!!!

Yorum yap

Kazanalımda nasıl kazanırsak kazanalım ben her türlü sonuca razıyım
        Kişisel web sitem
        www.bandirmaliyim.web.tr.tc

Yorum yap

valla bence 3 - 1 fenerbahçe alırrrrrrrr

Yorum yap

Tek yürek olup tüm dünyaya centilmenlik içinde onlara gücümüzü bir kez daha kanıtlamalıyız ...
            Çok güzel bir ders vermeliyiz
            Haydi Fener Haydi Fenerhaydiiiii
            Tam zamanı Tam zamanı Şimdiiiiiiiiiiiii

Yorum yap

evet arkadaşlar bu formdaki fenerliler baya azmışş nerde bu fenerliler haydii tezaruatt zamanıııııııııııııııııı........................!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!desek olalım fenerimize....bu tek fenerin değil türkiyenin maçıı gösterim onlara türklerin neler yapabileceğini...

Yorum yap

Haydi fener güzel bir futbol ile su zatların dersini verelim...
                İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Bende bir Fenerbahçeli olarak bugün biraz karamsarım arkadaşlar çünkü Alex yok, Luciano yok, Aurello yok ee biz naparız bu takımla

Yorum yap

@tasarım kardeşim o kadar kötümser olma bir trabzonlu olarak fenerbahcemiz bu maçı alacak diyorum milan o kadar büyütülecek bir takım değil..

Yorum yap

Ben Milanı gözümde büyüttüğümden değil, kendi takımımdan fazla ümidim yok onu söylemek istemiştim.
                      Saygılar

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                        Ben Milanı gözümde büyüttüğümden değil, kendi takımımdan fazla ümidim yok onu söylemek istemiştim.
                        Saygılar
                        aipsin abi bu fener baska fener bu kadıkoy baska kadıkoyy cehennem gibi yanıyorr.alıcaz bu maçı eminim benn

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                          Saygılar
                          hiç şüphen olmasın bu maçı alıcaz hislerim öyle diyor fener benim çocukluk takımımdır inönü stadında çok maçına gitmişimdir trabzon lige katılınca memleketim olduğu için sevdam olmuştur.

Yorum yap

milanın galibiyete ihtiyacı var,3 puanı alır güle oynaya,gider,malesef bu böyle oldu şimdiye kadar,bu benim kişisel fikrim..
                            NEXT 8000 X CAM NEXT 2000 X CI PLUS NEXT 7500 CI NEXT 5000 CI

Yorum yap

Maça son 30 dakika kaldı ve bugun tüm türkiye Fenerbahçeli haydi kanaryalar tüm türkiyeyi ayaga kaldırın...
                              İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X