• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Liverpool - Trabzonspor Maçını Yayınlayacak Kanallar.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Liverpool - Trabzonspor Maçını Yayınlayacak Kanallar.

UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu 1.maçı Liverpool - Trabzonspor mücadelesi 19 Ağustos Perşembe Akşamı Saat 21:45'te oynanacaktır.

Karşılaşmanın Türkiye'deki yayıncı kuruluşu D-Smart platformudur. Loca Kanalından izlenecektir.

Yayıncı Kuruluşlar

Yayıncı kuruluşlar güncellenecektir...

Trabzonspor'a Başarılar...
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yayıncı kuruluşlara Polsat Sport kanalıda eklendi...

www.next.com.tr

Yorum yap

Yayıncı kuruluşlara Scottish TV Kanalıda eklendi.

Türkiyedeki yayıncı kuruluş D-Smart platformudur Karşılaşmayı Loca kanalı verecektir.

www.next.com.tr

Yorum yap

Ben almanyada yasiyorum ve bu Frequenzleri eklememe ragmen izleyemiyorum...

Yardimci olabilirsen sevinirim...

Yorum yap

Jaja Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Astra 2D yayın frekansında olan kanallarda çekim alanı dışında kalabilirsiniz,bulunduğunuz bölgeyi bir kontrol edin.

Astra2D

Astra 2B olan 11973 V 27500 Frekansından sinyal almanız gerekir çanağınızı kontrol ediniz.

Astra2B
          www.next.com.tr

Yorum yap

Jaja Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşım astra 28.5E uydusundaki 2D http://www.flysat.com/astra28-beam.php bu yaynıları ancak büyük çaplı çanakla alabilirsin
            Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
            Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

Evdeki canak zaten en büyük canak... ben ugrasmaya devam ediyim tskler...

Astra 2 B olan frequenzler oldu fakat o yazilan kanal yok baska kanalar var...

Yorum yap

Yayıncı kuruluşlara Al Jazeera Sport +5 Kanalıda eklendi.

www.next.com.tr

Yorum yap

Yayıncı kuruluşlara Arena Sport 1 kanalıda eklendi.

www.next.com.tr

Yorum yap

Ben Almanya Hamburgda yasiyorum benim icin en uygun olan hangisi lütfen biri yazabilirmi ??

Canak baya bir büyük ve Türk kanallarini alabiliyoruz (bazen hatta NTV Spor bile cekiyor) ama denedigim bir kac kanal olmadi.

Biri bana birsey önerse cok makbule gecer ve cok büyük sevap kazanir

Yorum yap

Ben Almanya Hamburgda yasiyorum ve baya büyük bir Canak var bizde. Tüm Türk Kanallarini ve normalde Almanyada cekmeyen NTV Spor´u bile gösteriyor.

Bana hangi Kanali önerirsiniz bir Frekanslari verip bana yardimci olursaniz cok sevaba girersiniz. Lütfen biri bana yardim etsin

PS: Bilmeyenler icin Hamburg Almanyanin üst tarafinda

Yorum yap

yattara10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben Almanya Hamburgda yasiyorum ve baya büyük bir Canak var bizde. Tüm Türk Kanallarini ve normalde Almanyada cekmeyen NTV Spor´u bile gösteriyor.

Bana hangi Kanali önerirsiniz bir Frekanslari verip bana yardimci olursaniz cok sevaba girersiniz. Lütfen biri bana yardim etsin

PS: Bilmeyenler icin Hamburg Almanyanin üst tarafinda
                        Yukarıdaki listelerde kırmızı ile belirtilmiş olan kanallar şifresiz ( Free To Air )yayın yapacak 28.2 E Astra uydusunda, Frekanslarını da aynı listelerde belirttim,çekim alanına sahip olduğunuz,listelerde belirtilen frekanslardaki bir kanalı seyredebilirsiniz.Kolay gelsin.
                        www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Yukarıdaki listelerde kırmızı ile belirtilmiş olan kanallar şifresiz ( Free To Air )yayın yapacak 28.2 E Astra uydusunda, Frekanslarını da aynı listelerde belirttim,çekim alanına sahip olduğunuz,listelerde belirtilen frekanslardaki bir kanalı seyredebilirsiniz.Kolay gelsin.
                          Nedense yukardaki listelerdeki Kanallardan hic biri cekmiyor???

Benim Anten Türkiye Kanallarini cekmek icin ayarlanmis (hangi tarafa bakma acisindan) belki ondandir ona göre bir önerininz varmi ??

Yorum yap

O zaman anladığım kadarı ile sizin sabit çanağınız var ve Türksat 42E uydusuna ayarlı, bu yayınları seyretmeniz için çanak yönünüzü 28.2E Astra uydusuna çevirmeniz ve ilgili frekansları ayarlamanız gerekmekte.

Kolay gelsin.

www.next.com.tr

Yorum yap

Bu Resim cok iyi gerekirse oynatabilirim bu resimden bakip yapmaya calisacagim cok tesekkürler yazarim artik olup olmadigini

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X